
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#1
|
|
Wszystkiego najlepszego od adminów dla Was wszystkich .
Jak dla mnie rysunek jest zajebis............... ![]()
Ostatnio edytowane przez rav : 31.12.2011 o godz. 20:15.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#2
|
|
Nie wiem, kto to zrobił, ale SZACUN!
I wszystkiego najlepszego ode mnie również, dużo szczęścia w Nowym Roku dla wszystkich forumowiczów i wielu niezapomnianych chwil przy R22 |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#3
|
|
Życzę wszystkim, spełnienia ich najskrytszych marzeń w nadchodzącym roku 2012!
Zdrowia, pozytywnych zaskoczeń, wielkich emocji zakończonych happy end'em na R22 oraz wszelkiej pomyślności! I nie dziękować po się nie spełni, a chyba każdy chce świętować kolejne Mistrzostwo Polski Pozdrawiam! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z daleka
Offline |
#4
|
|
Wszystkiego co najleppsze w nadchodzacym roku zyczy FC Chicago dla wszystkich Braci po szalu .
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#5
|
|
WIeden POzdrawia
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2011
Offline |
#6
|
|
Po pierwsze zdrowia, bo ono najważniejsze, po drugie szcześcia w miłości, po trzecie 14 mistrzostwa i upragnionego awansu do Ligi Mistrzów. Szczęśliwego 2012 r. Wiślacy!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Hmm?
Offline |
#7
|
|
Bracia Wiślacy !!! Wszystkiego najlepszego w zbliżającym się roku, dużo zdrowia, szczęścia oraz samych pięknych chwil związanych z naszym ukochanym klubem. Niech się darzy !!!
![]()
Od kołyski ,aż po grób w sercu tylko jeden klub WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: L-Z
Offline |
#8
|
|
Najlepszego i wygranej w Liege i warszawie i w ogóle
![]()
POZnan* - miasto pedalskich doznań
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#9
|
|
Najlepszego, mistrza i przejścia Standardu!
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2011
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
Syćkiego dobrego życze ja wam bracia !!
BALU W BUKARESZCIE BATÓW DLA LEWAKOW W LIEGE ABy WARSZAWA LEGŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I OCZYWISCIE FETY NA RYNKU !!! |
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2011
Skąd: Chrzanów
Offline |
#11
|
|
Najlepszego, udanych transferów, pełnego stadionu na każdym meczu i Mistrza Polski
Horoskop na 2012 ![]() Przepowiada stary gazda: Mistrzem będzie BIAŁA GWIAZDA tuż za Wisłą Śląska widzę....... Pozdro |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#12
|
|
przede wszystkim WIŚLACKIEGO NOWEGO ROKU!!!
![]()
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#13
|
|
Bracia Wiślacy, dużo zdrowia - bo zdrowie najważniejsze !
Wygranej z Ległą! Przejścia Liege! Finału LE w Bukareszcie! 14 Mistrzostwa Polski ! WIŚLACKIEGO NOWEGO ROKU ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#14
|
|
Szczęśliwego Nowego Roku. Przede wszystkim zdrowia, radości.
P.S Boże starzeję się. Po raz pierwszy w życiu w nowy rok mam 0.00 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#15
|
|
SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU! Abysmy sie wszyscy cieszyli z kolejnego Mistrzostwa Polski i w koncu awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzow!
|
|
|
|
Guest
|
#16
|
|
Wszystkiego Dobrego dla Wszystkich!
|
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Offline |
#17
|
|
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO, 2012 ROKU!
Życzę Nam wszystkim abyśmy mogli się cieszyć z awansu do 1/8 finału, a potem... zobaczymy. Udanych transferów, dobrej atmosfery w drużynie i przede wszystkim sportowych sukcesów! Na tą chwilę trudno myśleć o mistrzostwie, ale sytuacja po meczu z Twente daje nam nadzieję, że cuda się zdarzają! W życiu osobistym życzę przede wszystkim zdrowia, spełnienia w miłości, pogody ducha i szczęścia. DO SIEGO, (WIŚLACKIEGO) ROKU!
Ostatnio edytowane przez Str@żak : 01.01.2012 o godz. 13:11.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2011
Offline |
#18
|
|
Fantastycznie Wiślackiego Nowego Roku 2012!
Przede wszystkim dużo zdrowia, miłości i szczęścia oraz oczywiście samych wygranych, a przy tym Mistrzostwa Polski i Finału LE. Oby nam się! ![]()
Ostatnio edytowane przez MagdaTS : 01.01.2012 o godz. 13:50.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2011
Skąd: Kraków
Offline |
#19
|
|
Przede wszystkim zdrowia i upragnionego awansu do Ligi Mistrzów
![]() |
|
|
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
#20
|
|
Wszystkiego Wiślackiego, Bracia Wiślacy!!!
![]() Awansu do 1/8 i Mistrza Polski![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Offline |
#21
|
|
Szczęśliwego!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|