![]() |
Szczęśliwego Nowego Roku
2 Załącznik(ów)
Wszystkiego najlepszego od adminów dla Was wszystkich .
Jak dla mnie rysunek jest zajebis............... http://wislakrakow.com/_ftp/szczesli...-roku-2012.jpg |
Nie wiem, kto to zrobił, ale SZACUN!
I wszystkiego najlepszego ode mnie również, dużo szczęścia w Nowym Roku dla wszystkich forumowiczów i wielu niezapomnianych chwil przy R22 |
Życzę wszystkim, spełnienia ich najskrytszych marzeń w nadchodzącym roku 2012!
Zdrowia, pozytywnych zaskoczeń, wielkich emocji zakończonych happy end'em na R22 oraz wszelkiej pomyślności! I nie dziękować po się nie spełni, a chyba każdy chce świętować kolejne Mistrzostwo Polski :) Pozdrawiam! |
Wszystkiego co najleppsze w nadchodzacym roku zyczy FC Chicago dla wszystkich Braci po szalu .
|
WIeden POzdrawia :D SZczesliwego :D
|
Po pierwsze zdrowia, bo ono najważniejsze, po drugie szcześcia w miłości, po trzecie 14 mistrzostwa i upragnionego awansu do Ligi Mistrzów. Szczęśliwego 2012 r. Wiślacy!!!
|
Bracia Wiślacy !!! Wszystkiego najlepszego w zbliżającym się roku, dużo zdrowia, szczęścia oraz samych pięknych chwil związanych z naszym ukochanym klubem. Niech się darzy !!!
|
Najlepszego i wygranej w Liege i warszawie i w ogóle
|
Najlepszego, mistrza i przejścia Standardu! :)
|
Syćkiego dobrego życze ja wam bracia !!
BALU W BUKARESZCIE BATÓW DLA LEWAKOW W LIEGE ABy WARSZAWA LEGŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I OCZYWISCIE FETY NA RYNKU !!! |
Najlepszego, udanych transferów, pełnego stadionu na każdym meczu i Mistrza Polski :) Horoskop na 2012 :)
Przepowiada stary gazda: Mistrzem będzie BIAŁA GWIAZDA tuż za Wisłą Śląska widzę....... Pozdro |
przede wszystkim WIŚLACKIEGO NOWEGO ROKU!!!
|
Bracia Wiślacy, dużo zdrowia - bo zdrowie najważniejsze !
Wygranej z Ległą! Przejścia Liege! Finału LE w Bukareszcie! 14 Mistrzostwa Polski ! WIŚLACKIEGO NOWEGO ROKU ! |
Szczęśliwego Nowego Roku. Przede wszystkim zdrowia, radości.
P.S Boże starzeję się. Po raz pierwszy w życiu w nowy rok mam 0.00 :D Niestety zdrowie wymusiło :( |
SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU! Abysmy sie wszyscy cieszyli z kolejnego Mistrzostwa Polski i w koncu awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzow!
|
Wszystkiego Dobrego dla Wszystkich!
|
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO, 2012 ROKU!
Życzę Nam wszystkim abyśmy mogli się cieszyć z awansu do 1/8 finału, a potem... zobaczymy. :-D Udanych transferów, dobrej atmosfery w drużynie i przede wszystkim sportowych sukcesów! Na tą chwilę trudno myśleć o mistrzostwie, ale sytuacja po meczu z Twente daje nam nadzieję, że cuda się zdarzają! :lol: W życiu osobistym życzę przede wszystkim zdrowia, spełnienia w miłości, pogody ducha i szczęścia. DO SIEGO, (WIŚLACKIEGO) ROKU! |
Fantastycznie Wiślackiego Nowego Roku 2012!
Przede wszystkim dużo zdrowia, miłości i szczęścia oraz oczywiście samych wygranych, a przy tym Mistrzostwa Polski i Finału LE. Oby nam się! :) |
Przede wszystkim zdrowia i upragnionego awansu do Ligi Mistrzów :)
|
Wszystkiego Wiślackiego, Bracia Wiślacy!!! :):) Awansu do 1/8 i Mistrza Polski:)
|
Szczęśliwego!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl