Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Szczęśliwego Nowego Roku (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8486)

KOMINEK 31.12.2011 17:46

Szczęśliwego Nowego Roku
 
2 Załącznik(ów)
Wszystkiego najlepszego od adminów dla Was wszystkich .

Jak dla mnie rysunek jest zajebis...............

http://wislakrakow.com/_ftp/szczesli...-roku-2012.jpg

gypsy 31.12.2011 17:51

Nie wiem, kto to zrobił, ale SZACUN!

I wszystkiego najlepszego ode mnie również, dużo szczęścia w Nowym Roku dla wszystkich forumowiczów i wielu niezapomnianych chwil przy R22

WISŁAZWE 31.12.2011 18:12

Życzę wszystkim, spełnienia ich najskrytszych marzeń w nadchodzącym roku 2012!

Zdrowia, pozytywnych zaskoczeń, wielkich emocji zakończonych happy end'em na R22 oraz wszelkiej pomyślności!


I nie dziękować po się nie spełni, a chyba każdy chce świętować kolejne Mistrzostwo Polski :)

Pozdrawiam!

fantom chicago 31.12.2011 20:32

Wszystkiego co najleppsze w nadchodzacym roku zyczy FC Chicago dla wszystkich Braci po szalu .

Glazik 31.12.2011 20:37

WIeden POzdrawia :D SZczesliwego :D

Snajper1995 31.12.2011 20:53

Po pierwsze zdrowia, bo ono najważniejsze, po drugie szcześcia w miłości, po trzecie 14 mistrzostwa i upragnionego awansu do Ligi Mistrzów. Szczęśliwego 2012 r. Wiślacy!!!

marian paździoch 31.12.2011 23:13

Bracia Wiślacy !!! Wszystkiego najlepszego w zbliżającym się roku, dużo zdrowia, szczęścia oraz samych pięknych chwil związanych z naszym ukochanym klubem. Niech się darzy !!!

Dzideek 01.01.2012 02:35

Najlepszego i wygranej w Liege i warszawie i w ogóle

filemon 01.01.2012 05:20

Najlepszego, mistrza i przejścia Standardu! :)

Błaszczu_WIŚLAK 01.01.2012 05:47

Syćkiego dobrego życze ja wam bracia !!

BALU W BUKARESZCIE
BATÓW DLA LEWAKOW W LIEGE
ABy WARSZAWA LEGŁA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I OCZYWISCIE FETY NA RYNKU !!!

grzybek666 01.01.2012 08:19

Najlepszego, udanych transferów, pełnego stadionu na każdym meczu i Mistrza Polski :) Horoskop na 2012 :)
Przepowiada stary gazda: Mistrzem będzie BIAŁA GWIAZDA tuż za Wisłą Śląska widzę....... Pozdro

RYBA 01.01.2012 08:25

przede wszystkim WIŚLACKIEGO NOWEGO ROKU!!!

adikos1906 01.01.2012 09:27

Bracia Wiślacy, dużo zdrowia - bo zdrowie najważniejsze !

Wygranej z Ległą!
Przejścia Liege!
Finału LE w Bukareszcie!
14 Mistrzostwa Polski !

WIŚLACKIEGO NOWEGO ROKU !

DevilMayCry 01.01.2012 09:30

Szczęśliwego Nowego Roku. Przede wszystkim zdrowia, radości.

P.S Boże starzeję się. Po raz pierwszy w życiu w nowy rok mam 0.00 :D Niestety zdrowie wymusiło :(

mitmichael 01.01.2012 09:34

SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU! Abysmy sie wszyscy cieszyli z kolejnego Mistrzostwa Polski i w koncu awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzow!

arti 01.01.2012 09:55

Wszystkiego Dobrego dla Wszystkich!

Str@żak 01.01.2012 13:09

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO, 2012 ROKU!
Życzę Nam wszystkim abyśmy mogli się cieszyć z awansu do 1/8 finału, a potem... zobaczymy. :-D
Udanych transferów, dobrej atmosfery w drużynie i przede wszystkim sportowych sukcesów! Na tą chwilę trudno myśleć o mistrzostwie, ale sytuacja po meczu z Twente daje nam nadzieję, że cuda się zdarzają! :lol:
W życiu osobistym życzę przede wszystkim zdrowia, spełnienia w miłości, pogody ducha i szczęścia.
DO SIEGO, (WIŚLACKIEGO) ROKU!

MagdaTS 01.01.2012 13:40

Fantastycznie Wiślackiego Nowego Roku 2012!
Przede wszystkim dużo zdrowia, miłości i szczęścia oraz oczywiście samych wygranych, a przy tym Mistrzostwa Polski i Finału LE. Oby nam się! :)

-Spartakus- 01.01.2012 18:12

Przede wszystkim zdrowia i upragnionego awansu do Ligi Mistrzów :)

Wiślak1989 01.01.2012 18:53

Wszystkiego Wiślackiego, Bracia Wiślacy!!! :):) Awansu do 1/8 i Mistrza Polski:)

PiotrG 01.01.2012 18:57

Szczęśliwego!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl