
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
|
|
Nakoulma - już wolał bym tego zawodnika niż Piecha
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
|
|
Wam się wydaje, że u nas to grają Bóg wie jacy napastnicy czy pomocnicy. Jak dla mnie - większość z naszego skłądu - oczywiście z wyjątkami, ale nielicznymi - to przereklamowane Bolki, nie warci pieniędzy jakie im płacimy. Nie wykluczone, że Piech by był od nich dużo pożyteczniejszy.
Chcemy Polaka nagle wielkie oburzenie, że po co on nam. No jak to po co. Żeby grał ![]()
Ostatnio edytowane przez tofik : 28.12.2011 o godz. 10:56.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
|
|
|
Guest
|
|
|
Wiem że masz problem z oglądaniem meczów Wisły ale wyjaśnię Ci.
Brożek to zawodnik, który w każdym meczu szczególnie za Maaskanta cofał się po piłkę i potrafił ją rozegrać. Do tego ilość sprintów które wykonywał Paweł do ilość sprintów Genkova czy Bitona jest nie porównywalnie większa. Nie oszukujmy się jest różnica pomiędzy tym jak biegniesz dany dystans truchtem a sprintem. Jeśli chodzi o dynamikę wyjścia na pozycję to Brożek w tym nie ma również sobie równych. To że Brożek człapie między obrońcami nie znaczy, że Brożek się nie angażuję w grę, gdyby biegał od obrońcy do obrońcy traciłby nie potrzebne siły który może skumulować na wykonywanie sprintu. Ważne jest też aby w momencie kiedy ma się sytuację być "świeżym" bo na zmęczeniu jest o wiele trudniej strzelić gola. edit: JrQ- Cóż to jest forum każdym może mieć swoje zdanie i moje odbiega znacząco od Twojego.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 28.12.2011 o godz. 11:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
|
|
Zastanawiam sie ile kosztowal by nasz dobroczynca z Odense Baye Djiby Fall . Jest rezerwowym i nie wystepuje często na boisku. Jest wysoki szybki i nie wykluczone ,że rozważył by propozycję z Wisly.A strzelać bramki potrafi to widać po statystykach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
|
![]() ale do cholery jasnej zrozum, że on tu nie wróci, pojmiesz to wreszcie? ile to było zarzutów do Pawła, że w meczu ze słabymi rywalami gra na stojąco? bezpodstawnie to było mówione? on po kontuzji nie jest napastnikiem, który gwarantuje cokolwiek powtórzę jeszcze raz - nie po to został opchnięty przy pierwszej lepszej okazji, by teraz tu wracać, zresztą, sam mówi, że Wisła się nim nie interesuje, więc po co wałkujecie ten temat Generalnie fajnie o nim piszesz, zgadzam się, z jedną różnicą - powinieneś używać czasu przeszłego, bo po kontuzji z Bełchatowem Paweł stał się całkowicie innym napastnikiem i ani na chwilę nie wrócił do gry na tamtym poziomie, wtedy był dynamiczny i sam nam wygrywał mecze i nie piszcie o żadnym rozwalaniu szatni, bo to totalna bzdura i narażacie się na śmieszność tak to może powiedzieć Basałaj, bo przecież nie powie, że Cupiał kazał wywalić Pawła EOT |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
|
|
Ostatnio edytowane przez Św. Mikołaj : 28.12.2011 o godz. 11:34.
![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 10.2010
Offline |
|
A teraz do Odense, wydaję mi się, że jest wypożyczony. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
|
|
Jeszcze niech bracia po drodze zachacza o Pawelka i będziemy w komplecie. Pareiko już stary, nie ten sam refleks , a Pawelek napewno myśli o kadrze i zapewne zebrał należyte doświadczeńie
![]() Prawda jest jednak okrutna, gdyż tam gwiazdeczki zblakly. Zderzyli się z profesjonalnym futbolem , gdzie za machanie rękami siada się na ławie. Tam sie nie chucha na kopaczy, tam się zasadza im kopa w dupe. Jesli myślimy o LM to co to za wzmocnienie? Tam polewa szampana a u nas ma być zbawieniem? Jeszcze ten żal, no ale sorki. W turcji go niechcą w Krakowie też nie wiec zostaje kadra Smudy. Albo kontynuujemy to co zaczeli SV i Basalaj albo wracamy do Sosnowca. Zastanowcie się wszyscy co lepsze dla klubu... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
|
|
może to i odgrzewany kotlet z tymi powrotami ale widział bym w Wiśle Erika Cikosa na prawej obronie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
|
|
Genkow przyszedl do nas z Dinama Moskwa rosjanie nie wiązali z nim przyszłościi i odszedl za kwotę dla Wisly do przyjęcia. Ten pomysl to takie małe S-F.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
|
|
Ekstraklasa.tv:
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...as=1&startsz=x
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
|
|
Jest szansa, że sezon zamkniecie na plusie?
- Cały czas jesteśmy w okolicach zera. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Ciekawa sprawa bo wydawało mi się, że klub w rundzie jesiennej zarobił naprawdę konkretne pieniądze, a pomimo tego dalej jesteśmy koło zera. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
To co Prezes opowiada to wiesz ..
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
|
Brożek nie jest duszą towarzystwa, a urodziny spędza tylko z bratem... Prościej się już chyba wytłumaczyć nie da. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
|
A moze splacamy Cupiala, tak czy inaczej kwota na transfery bedzie podobna do wyniku - bliska zeru. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
|
Zanim zdecydujesz się na kolejne "mądre" przemyślenia, proponuję popracować nad ortografią.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
|
|
Niektóre osoby to sobie założą jakąś tezę (NIE DLA POWROTU BYŁYCH WIŚLAKÓW - zamiast analizować każdy przypadek indywidualnie) i brną w nią jak krowa...co najwyżej jak argumentów nie mają to zmienią powód swojej niechęci. W głowie warto mieć mózg - i czasem z niego korzystać.
Przykład z ironią o Pawełku dokładnie pokazuje, jakimi kategoriami myśli pewien osobnik (teza - koniec i kropka, bo sobie tak ubzdurałem). A pamiętajcie, że Brożek to tak naprawdę II-gi napastnik Reprezentacji, będzie się spinał w nowym klubie aby być w kadrze na EURO. Więc tak naprawdę, Brożek albo będzie strzelał bramy dla nas albo dla kogoś innego. Ale po kolejnym zdaniu Bogdana "nie znam tematu" Basałaja to chyba wszystko jasne. Na Brożku świat się nie kończy, a w Wiśle będzie pewnie grał "Ugibo Murabe", oczywiście z całym szacunkiem dla Ugibo Murabe jeśli taki istnieje. I to On będzie magnesem dla kibiców sukcesu do przyjścia na mecz ;-).
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.12.2011 o godz. 12:52.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
|
Też mnie to ciekawi,przydałby się nam taki silny gość ze zmysłem strzeleckim ![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
|
|
O ja je....ie
Strzelil przypadkowa bramke i juz jest wielka gwiazda, super talent strzelecki i pol managerow rodem z FM chce go sciagac )))) a gdyby nie ta bramka nawet niewiedzieliby ze istnieje.... )) |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
|
Tym menagerem to chyba ty jesteś A pomyślałeś że zrobił na nas wrażenie grając przeciwko Wiśle ![]() ![]() PS:Wytłumacz mi jak wygląda przypadkowa bramka,bo do dziś myślałem że ta zdobyta przez Falla do takich nie należała http://www.youtube.com/watch?v=Po3VxY2M1Os
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 28.12.2011 o godz. 13:15.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
|
|
dobra, ale to nie s-f transferowe, propozycje są w odpowiednim-innym dziale
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
|
|
nie rozumie rozkminki nad Brożkiem - czy turcy go oddają za darmo a my go nie chcemy ?
Pewnie chłopak nie ma ofert, po za tą z Polonii W. i wydzwania na R22 czy ktoś by go nie przygarnął na rundę wiosenną. Przecież chłopaka chce grać, a nie siedzieć na ławce rezerwowych, a to by oznaczało że Genkov oraz Biton musieli by się zadowolić rolą zmienników. A jak by tak przegrał rywalizację z nimi to pewnie siał by ferment na lewo i prawo, bo nie po to wracał nad Wisłę aby nie grać. ![]()
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|