The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52981
Stary 28.12.2011, 10:20
Nakoulma - już wolał bym tego zawodnika niż Piecha
Odpowiedz cytując
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52982
Stary 28.12.2011, 10:29
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Mamy 2 napastników... reszta to zawodnicy mogący ewentualnie zagrać jako cofnięty napastnik - all rounder attacker.
Takiego zawodnika jak Paweł to my nie mamy, Biton z Genkovem są bardziej statyczni nie potrafią schodzić tak dobrze jak Pawel na prostopadle zagrania, nie potrafią cofnąć się po piłkę i jej rozegrać.

Powroty się nie udawały ? To sprawa indywidualna. Przykład Kosowskiego pokazał co innego, a co do Żurawia to trudno było oczekiwać, że sprawdzi się piłkarz którego nie chciano kolejno w 3 klubach Celticu, Larisie i Omoni.

Paweł jest zawodnikiem, który ma przed sobą jeszcze lata gry do tego wciąż jest drugim napastnikiem naszej kadry w której strzela gole. Dodajmy do tego że w Turcji przegrał rywalizacje z bardzo poważnym grajkiem.
Dokładnie, Żuraw wracając do nas był już emerytem, A Brozinho nie ma nawet 30!!!
Cytat:
Paweł bardzo chciałby znów pojawić się na Reymonta, zagrać dla trójkolorowych fanów w szczególnym dla siebie miejscu, lecz jego powrót do Krakowa jest na tą chwilę blokowany. "Podobno istnieje obawa, że miałbym zły wpływ na atmosferę w szatni, co ... pozostawię bez komentarza".
Ja Piecha u nas nie widzę, facet jedynie szybko biega. już Nakoulma lepszy od niego, Szybki, ale zarazem silny.
Ostatnio edytowane przez kubawislak : 28.12.2011 o godz. 10:32.
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M


WISŁA!
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52983
Stary 28.12.2011, 10:42
syryls napisał(a):Wyświetl post
Genkov to odgrywający, Biton to taki środkowy napastnik, A Brożek to typowy lis pola karnego
Genkov=Kuźba
Brożek=Frankowski
Biton=Żurawski
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52984
Stary 28.12.2011, 10:53
Wam się wydaje, że u nas to grają Bóg wie jacy napastnicy czy pomocnicy. Jak dla mnie - większość z naszego skłądu - oczywiście z wyjątkami, ale nielicznymi - to przereklamowane Bolki, nie warci pieniędzy jakie im płacimy. Nie wykluczone, że Piech by był od nich dużo pożyteczniejszy.

Chcemy Polaka nagle wielkie oburzenie, że po co on nam. No jak to po co. Żeby grał
Ostatnio edytowane przez tofik : 28.12.2011 o godz. 10:56.
..
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52985
Stary 28.12.2011, 11:01
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Mamy 2 napastników... reszta to zawodnicy mogący ewentualnie zagrać jako cofnięty napastnik - all rounder attacker.
Takiego zawodnika jak Paweł to my nie mamy, Biton z Genkovem są bardziej statyczni nie potrafią schodzić tak dobrze jak Pawel na prostopadle zagrania, nie potrafią cofnąć się po piłkę i jej rozegrać.
Za to Brożek był taki dynamiczny w ostatnich latach jak u nas grał, że szok
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52986
Stary 28.12.2011, 11:09
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Za to Brożek był taki dynamiczny w ostatnich latach jak u nas grał, że szok
lekka nuta ironii i już mi się humor poprawia
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52987
Stary 28.12.2011, 11:11
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Za to Brożek był taki dynamiczny w ostatnich latach jak u nas grał, że szok
Wiem że masz problem z oglądaniem meczów Wisły ale wyjaśnię Ci.

Brożek to zawodnik, który w każdym meczu szczególnie za Maaskanta cofał się po piłkę i potrafił ją rozegrać.
Do tego ilość sprintów które wykonywał Paweł do ilość sprintów Genkova czy Bitona jest nie porównywalnie większa. Nie oszukujmy się jest różnica pomiędzy tym jak biegniesz dany dystans truchtem a sprintem.
Jeśli chodzi o dynamikę wyjścia na pozycję to Brożek w tym nie ma również sobie równych. To że Brożek człapie między obrońcami nie znaczy, że Brożek się nie angażuję w grę, gdyby biegał od obrońcy do obrońcy traciłby nie potrzebne siły który może skumulować na wykonywanie sprintu. Ważne jest też aby w momencie kiedy ma się sytuację być "świeżym" bo na zmęczeniu jest o wiele trudniej strzelić gola.


edit: JrQ-
Cóż to jest forum każdym może mieć swoje zdanie i moje odbiega znacząco od Twojego.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 28.12.2011 o godz. 11:39.
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52988
Stary 28.12.2011, 11:30
Zastanawiam sie ile kosztowal by nasz dobroczynca z Odense Baye Djiby Fall . Jest rezerwowym i nie wystepuje często na boisku. Jest wysoki szybki i nie wykluczone ,że rozważył by propozycję z Wisly.A strzelać bramki potrafi to widać po statystykach.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52989
Stary 28.12.2011, 11:30
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Wiem że masz problem z oglądaniem meczów Wisły ale wyjaśnię Ci.

Brożek to zawodnik, który w każdym meczu szczególnie za Maaskanta cofał się po piłkę i potrafił ją rozegrać.
Do tego ilość sprintów które wykonywał Paweł do ilość sprintów Genkova czy Bitona jest nie porównywalnie większa. Nie oszukujmy się jest różnica pomiędzy tym jak biegniesz dany dystans truchtem a sprintem.
Jeśli chodzi o dynamikę wyjścia na pozycję to Brożek w tym nie ma również sobie równych.
nie to Ty masz problem ze swoją miłością do Pawła
ale do cholery jasnej zrozum, że on tu nie wróci, pojmiesz to wreszcie?
ile to było zarzutów do Pawła, że w meczu ze słabymi rywalami gra na stojąco?
bezpodstawnie to było mówione?
on po kontuzji nie jest napastnikiem, który gwarantuje cokolwiek

powtórzę jeszcze raz - nie po to został opchnięty przy pierwszej lepszej okazji, by teraz tu wracać, zresztą, sam mówi, że Wisła się nim nie interesuje, więc po co wałkujecie ten temat

Generalnie fajnie o nim piszesz, zgadzam się, z jedną różnicą - powinieneś używać czasu przeszłego, bo po kontuzji z Bełchatowem Paweł stał się całkowicie innym napastnikiem i ani na chwilę nie wrócił do gry na tamtym poziomie, wtedy był dynamiczny i sam nam wygrywał mecze

i nie piszcie o żadnym rozwalaniu szatni, bo to totalna bzdura i narażacie się na śmieszność
tak to może powiedzieć Basałaj, bo przecież nie powie, że Cupiał kazał wywalić Pawła

EOT
Odpowiedz cytując
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52990
Stary 28.12.2011, 11:32
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Za to Brożek był taki dynamiczny w ostatnich latach jak u nas grał, że szok
http://www.youtube.com/watch?v=vOH-MwudMKU

Jak chcesz mogę znaleść jeszcze parę filmików
Ostatnio edytowane przez Św. Mikołaj : 28.12.2011 o godz. 11:34.
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52991
Stary 28.12.2011, 11:35
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam sie ile kosztowal by nasz dobroczynca z Odense Baye Djiby Fall . Jest rezerwowym i nie wystepuje często na boisku. Jest wysoki szybki i nie wykluczone ,że rozważył by propozycję z Wisly.A strzelać bramki potrafi to widać po statystykach.
Ostatni jego transfer z Odense do Lokomotiwu Moskwa wyniósł ponad 4 mln. euro.
A teraz do Odense, wydaję mi się, że jest wypożyczony.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52992
Stary 28.12.2011, 11:37
Jeszcze niech bracia po drodze zachacza o Pawelka i będziemy w komplecie. Pareiko już stary, nie ten sam refleks , a Pawelek napewno myśli o kadrze i zapewne zebrał należyte doświadczeńie

Prawda jest jednak okrutna, gdyż tam gwiazdeczki zblakly. Zderzyli się z profesjonalnym futbolem , gdzie za machanie rękami siada się na ławie. Tam sie nie chucha na kopaczy, tam się zasadza im kopa w dupe.

Jesli myślimy o LM to co to za wzmocnienie? Tam polewa szampana a u nas ma być zbawieniem?
Jeszcze ten żal, no ale sorki. W turcji go niechcą w Krakowie też nie wiec zostaje kadra Smudy.

Albo kontynuujemy to co zaczeli SV i Basalaj albo wracamy do Sosnowca. Zastanowcie się wszyscy co lepsze dla klubu...
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52993
Stary 28.12.2011, 11:41
może to i odgrzewany kotlet z tymi powrotami ale widział bym w Wiśle Erika Cikosa na prawej obronie.
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52994
Stary 28.12.2011, 11:52
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Ostatni jego transfer z Odense do Lokomotiwu Moskwa wyniósł ponad 4 mln. euro.
A teraz do Odense, wydaję mi się, że jest wypożyczony.
Genkow przyszedl do nas z Dinama Moskwa rosjanie nie wiązali z nim przyszłościi i odszedl za kwotę dla Wisly do przyjęcia. Ten pomysl to takie małe S-F.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52995
Stary 28.12.2011, 11:59
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
może to i odgrzewany kotlet z tymi powrotami ale widział bym w Wiśle Erika Cikosa na prawej obronie.
Aktualnie rezerwowy Slovana. Jovanović jest lepszy, a Lamey też słabszy nie jest.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52996
Stary 28.12.2011, 12:05
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jesli myślimy o LM to co to za wzmocnienie? Tam polewa szampana a u nas ma być zbawieniem?
Jeszcze ten żal, no ale sorki. W turcji go niechcą w Krakowie też nie wiec zostaje kadra Smudy.

Albo kontynuujemy to co zaczeli SV i Basalaj albo wracamy do Sosnowca. Zastanowcie się wszyscy co lepsze dla klubu...
Ależ pierdoły opowiadasz. Nie wiem czy zauważyłeś, ale polityka transferowa ery Valckxa w dużej mierze opiera się na wyłapywaniu niechcianych zawodników, z których próbujemy jeszcze coś wycisnąć. Jaliens, Lamey, Sivakov, Nunez, Iliev, Jovanović, Genkov i Diaz trafili do nas z dwóch powodów: albo ich poprzednie kluby nie wiązały z tymi piłkarzami swojej przyszłości, albo ci zawodnicy zostali odstrzeleni przez zbyt niski poziom sportowy.
Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52997
Stary 28.12.2011, 12:05
Ekstraklasa.tv:
Cytat:
1. Lech, Wisła i Legia chcą sprowadzić obrońcę Widzewa Dudu - Niedługo do łódzkiego klubu wpłynie oficjalne pismo w tej sprawie - powiedział Marek Citko, menadżer Brazylijczyka
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52998
Stary 28.12.2011, 12:11
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...as=1&startsz=x

Cytat:
Trzeba szkolić własnych i udoskonalać skauting krajowy. Już teraz mamy kilkunastu zdolnych 16-18 - latków, którzy za 2-3 lata wzmocnią pierwszą kadrę.
Gdzie oni są?
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52999
Stary 28.12.2011, 12:13
Jest szansa, że sezon zamkniecie na plusie?

- Cały czas jesteśmy w okolicach zera. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.


Ciekawa sprawa bo wydawało mi się, że klub w rundzie jesiennej zarobił naprawdę konkretne pieniądze, a pomimo tego dalej jesteśmy koło zera.
Odpowiedz cytując
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53000
Stary 28.12.2011, 12:15
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Jest szansa, że sezon zamkniecie na plusie?

- Cały czas jesteśmy w okolicach zera. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.


Ciekawa sprawa bo wydawało mi się, że klub w rundzie jesiennej zarobił naprawdę konkretne pieniądze, a pomimo tego dalej jesteśmy koło zera.
To co Prezes opowiada to wiesz ..
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53001
Stary 28.12.2011, 12:21
jova napisał(a):Wyświetl post
Ależ pierdoły opowiadasz. Nie wiem czy zauważyłeś, ale polityka transferowa ery Valckxa w dużej mierze opiera się na wyłapywaniu niechcianych zawodników, z których próbujemy jeszcze coś wycisnąć. Jaliens, Lamey, Sivakov, Nunez, Iliev, Jovanović, Genkov i Diaz trafili do nas z dwóch powodów: albo ich poprzednie kluby nie wiązały z tymi piłkarzami swojej przyszłości, albo ci zawodnicy zostali odstrzeleni przez zbyt niski poziom sportowy.
Jednak to bardziej ty przekłamujesz fakty. Dla SV , Brożek może być i nawet klonem Messiego a i tak go nie weźmie. Przeczytał dokładnie wypowiedź Brozia a nie filozuj o wizji SV.

Brożek nie jest duszą towarzystwa, a urodziny spędza tylko z bratem... Prościej się już chyba wytłumaczyć nie da.
Odpowiedz cytując
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53002
Stary 28.12.2011, 12:21
lucas8 napisał(a):Wyświetl post
Jest szansa, że sezon zamkniecie na plusie?

- Cały czas jesteśmy w okolicach zera. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.


Ciekawa sprawa bo wydawało mi się, że klub w rundzie jesiennej zarobił naprawdę konkretne pieniądze, a pomimo tego dalej jesteśmy koło zera.
Pieniadze za gre w Europejskich rozgrywkach wpadna dopiero chyba po sezonie? Innego wyjasnienia nie widze, bo przeciez Basalaj twierdzil, ze budzet jest robiony w scenariuszu negatywnym(odpadamy ze skonto). Zakladalby prawie 20 mln PLN(owe ponad 4 mln EUR ktore jednak wpadlo) straty w takim wypadku?

A moze splacamy Cupiala, tak czy inaczej kwota na transfery bedzie podobna do wyniku - bliska zeru.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53003
Stary 28.12.2011, 12:26
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jednak to bardziej ty przekłamujesz fakty. Dla SV , Brożek może być i nawet klonem Messiego a i tak go nie weźmie. Przeczytał dokładnie wypowiedź Brozia a nie filozuj o wizji SV.

Brożek nie jest duszą towarzystwa, a urodziny spędza tylko z bratem... Prościej się już chyba wytłumaczyć nie da.
Fajnie, że przestałeś bredzić o niewystarczającym poziomie sportowym Brożka. Szkoda, że nie masz odwagi tego przyznać.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53004
Stary 28.12.2011, 12:36
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze niech bracia po drodze zachacza o Pawelka i będziemy w komplecie. Pareiko już stary, nie ten sam refleks , a Pawelek napewno myśli o kadrze i zapewne zebrał należyte doświadczeńie

.
Zanim zdecydujesz się na kolejne "mądre" przemyślenia, proponuję popracować nad ortografią.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53005
Stary 28.12.2011, 12:44
Niektóre osoby to sobie założą jakąś tezę (NIE DLA POWROTU BYŁYCH WIŚLAKÓW - zamiast analizować każdy przypadek indywidualnie) i brną w nią jak krowa...co najwyżej jak argumentów nie mają to zmienią powód swojej niechęci. W głowie warto mieć mózg - i czasem z niego korzystać.

Przykład z ironią o Pawełku dokładnie pokazuje, jakimi kategoriami myśli pewien osobnik (teza - koniec i kropka, bo sobie tak ubzdurałem).

A pamiętajcie, że Brożek to tak naprawdę II-gi napastnik Reprezentacji, będzie się spinał w nowym klubie aby być w kadrze na EURO. Więc tak naprawdę, Brożek albo będzie strzelał bramy dla nas albo dla kogoś innego.

Ale po kolejnym zdaniu Bogdana "nie znam tematu" Basałaja to chyba wszystko jasne. Na Brożku świat się nie kończy, a w Wiśle będzie pewnie grał "Ugibo Murabe", oczywiście z całym szacunkiem dla Ugibo Murabe jeśli taki istnieje. I to On będzie magnesem dla kibiców sukcesu do przyjścia na mecz ;-).
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.12.2011 o godz. 12:52.
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53006
Stary 28.12.2011, 12:49
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam sie ile kosztowal by nasz dobroczynca z Odense Baye Djiby Fall . Jest rezerwowym i nie wystepuje często na boisku. Jest wysoki szybki i nie wykluczone ,że rozważył by propozycję z Wisly.A strzelać bramki potrafi to widać po statystykach.

Też mnie to ciekawi,przydałby się nam taki silny gość ze zmysłem strzeleckim
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53007
Stary 28.12.2011, 13:03
O ja je....ie Strzelil przypadkowa bramke i juz jest wielka gwiazda, super talent strzelecki i pol managerow rodem z FM chce go sciagac )))) a gdyby nie ta bramka nawet niewiedzieliby ze istnieje....

))
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53008
Stary 28.12.2011, 13:08
baton napisał(a):Wyświetl post
O ja je....ie Strzelil przypadkowa bramke i juz jest wielka gwiazda, super talent strzelecki i pol managerow rodem z FM chce go sciagac )))) a gdyby nie ta bramka nawet niewiedzieliby ze istnieje....

))


Tym menagerem to chyba ty jesteś A pomyślałeś że zrobił na nas wrażenie grając przeciwko Wiśle




PS:Wytłumacz mi jak wygląda przypadkowa bramka,bo do dziś myślałem że ta zdobyta przez Falla do takich nie należała

http://www.youtube.com/watch?v=Po3VxY2M1Os
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 28.12.2011 o godz. 13:15.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53009
Stary 28.12.2011, 13:14
dobra, ale to nie s-f transferowe, propozycje są w odpowiednim-innym dziale
Odpowiedz cytując
laxa
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53010
Stary 28.12.2011, 13:30
nie rozumie rozkminki nad Brożkiem - czy turcy go oddają za darmo a my go nie chcemy ?
Pewnie chłopak nie ma ofert, po za tą z Polonii W. i wydzwania na R22 czy ktoś by go nie przygarnął na rundę wiosenną. Przecież chłopaka chce grać, a nie siedzieć na ławce rezerwowych, a to by oznaczało że Genkov oraz Biton musieli by się zadowolić rolą zmienników. A jak by tak przegrał rywalizację z nimi to pewnie siał by ferment na lewo i prawo, bo nie po to wracał nad Wisłę aby nie grać.
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:10.