
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#121
|
|
To, czego dzisiaj nie strzelił Boguski, to ja w typa nie wierzę
Szacunek dla dzieci z C oraz dla reszty kibicowskiej braci.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#122
|
|
Nie wiem jak wy to widzieliscie ale Diaz dzis zagral kapitalnie... czyscil wszystko! Wazne 3 pkty! Niestety wydaje mi sie ze Boguski gral bo jest polakiem... z gra juz tak kolorowo nie bylo.
Jirsak coraz odwazniej, pare pieknych pilek... Malecki jakis taki wyciszony, poznaje ktos tego zawodnika? Gdzie ten robiacy korkociag po zlym zagraniu od partnera... w kilku akcjach samolubnie no ale czasem tak trzeba. Akcja z mlodymi kibicami na ogromy plus, wlasnie z takiego ukorzenienia wartosci w przyszlosci rodza sie fanatycy! "Sędzia kalosz - bezcenne ;-)" ![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#123
|
|
Wprawdzie mecz wygrany i za to podziękowania również dla Moskala, ale ów ma u mnie duży minus:
Jeśli trener trzyma kurczowo na boisku do 70 minuty tak fatalnie dysponowanego zawodnika jak Boguski, to źle o nim świadcczy. Genkow też dużo wcześniej nadawał się do zmiany. Nie rozumiem, dlaczego nie grał Melikson - liczę na jakieś jego uzasadnienie i wyjaśnienie w tej sprawie. Najlepszy dziś w naszej drużynie był zdecydowanie Diaz. Pozycja środkowego obrońcy wyraźnie mu służy. Dobre wrażenie znów pozostawił Iliev. Mimo zwycięstwa przeraża mnie ilość głupich, bezmyślnych zagrań naszych piłkarzy i liczba ich niewymuszonych błędów.
Ostatnio edytowane przez Rinah : 04.12.2011 o godz. 19:05.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#124
|
|
Norma w końcu, tak było i długo tak będzie.
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#125
|
|
ten marny mecz był jednym z najlepszych , o ile nie najlepszy w lidze w roli gospodarza tym sezonie
Widzew nie stworzył sobie żadnej setki przez całe spotkanie . Nie pamiętam kiedy ostatni raz nie daliśmy dojść do głosu naszym przeciwnikom . Gdyby skuteczność była lepsza , mogło być 4-0 po super grze , a tak jest tylko 1-0 po marnym meczu . Hipokryzja ![]() Tyle walki w każdym meczu i skonczą się frajerskie porażki . Widać że Moskal wpaja zawodnikom jak należy grać u siebie, aby zwyciężać . |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#126
|
|
Od razu mówię. Nie oglądałem całego meczu tylko 2 połowę, pierwszą słuchałem w radio.
Pareiko - co miał wybronić to wybronił Lamey - przeciętnie Jovanovic i Diaz - super, wydaje się że z dwóch bocznych obrońców będziemy mieć całkiem dobrych środkowych obrońców Pajlic - lepiej niż w poprzednich meczach, ale szału nie ma Iliev - w 2 połowie opadł z sił Wilk - walka to jego główny atut i to wykorzystuje Jirsak - przeciętnie Boguski - jak on tego nie strzelił ? Małecki - spoko, ale powinien grać bardziej zespołowo Genkov - brawo |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#127
|
|
Niestety - liczba niewymuszonych błędów, o których coraz więcej osób mówi, to prawdopodobnie brak owych tajemniczych "schematów", o których niedawno zrobił się głośno. W 2 tygodnie mało prawdopodobne jest wyuczenie się pewnych rzeczy. Mecz nienajgorszy, oprawa super
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#128
|
|
Moje, subiektywne oceny pomeczowe (5 to ocena wyjściowa):
Pareiko 5 - niby nic nie puścił, ale widać było w niektórych sytuacjach, że ma problemy z pewnym złapaniem piłki. Lamey 6 - niezły mecz Holendra. Dobrze asekurował defensywę i miał kilka niezłych wejść ofensywnych. Diaz 7 - zadziwiająco dobrze w obronie, trochę gorzej w rozegraniu (ale i tak najlepiej z obrońców). Czyścił wszystko i ustrzegł się poważniejszych błędów Chavez 6 - zaliczył kilka dobrych odbiorów zanim został zmieniony Paljić 4 - potwierdził, że w zimie powinniśmy znaleźć dobrego lewego obrońce. Niepewny w obronie, za to w ataku popisał się podaniem, po którym Boguski powinien strzelić gola, poza tym szału nie było. Jirsak 5 - nic nie zepsuł, nic dobrego też raczej nie zrobił. Po prostu był. Wilk 7 - ambitnie w obronie, dobrze w ataku. Królował w środku pola przez większość meczu. Małecki 7 - grał może mniej widowiskowo niż Illiev ale za to moim zdaniem z jego akcji więcej wynikało. No i zaliczył asystę. Boguski 3 - nasz najgorszy zawodnik dzisiaj. Zepsuł jedną 100% sytuacje, w pozostałych też się nie popisał. Dokonywał złych wyborów, długimi partami gry znikał z boiska a czego się nie dotknął to psuł. Dno. Illiev 7 - grał bardzo widowiskowo, ale...żadne poważniejsze zagrożenie z tego wiatru nie wynikało. Szczególne pretensje mam do akcji z ~85 minuty gdzie najpierw zamiast podawać do lepiej ustawionego Bitona to poszedł w drybling a potem zdecydować się na strzał zamiast odegrać do lepiej ustawionych partnerów. Genkov 7 - strzelił gola, walczył, utrzymywał się przy piłce. Zrobił dokładnie to, czego od niego oczekiwałem. Jovanović 6 - dobrze partnerował Diazowi w obronie, jednak nie był tak aktywny jak Kostarykanin. Garguła 5 - był Biton 5 - wystawiał się, oddał dwa strzały w tym jeden celny, ogólnie sprawiał dobre wrażenie ale nie zdążył niczym zachwycić w tych 20 min które dostał. ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2010
Offline |
#129
|
|
Trudny mecz, ważne że 3 punkty. Na plus wyróżniłbym Ilieva i Diaza. Moim zdaniem Małecki za długo holował piłkę a to co zrobił Boguski pozostawię bez komentarza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#130
|
|
Cieszą punkty Wisły, martwią punkty Śląska.
Zwycięstwo zasłużone, bramka, sytuacje Boguskiego, Bitona i Małeckiego, zaś rywal nie miał podobnych. Mogło i powinno być 2-0. Nie wiem czemu nie wszedł Melikson i dlaczego tak długo grał Boguski, cóż są 3 punkty i o meczu wypada zapomnieć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#131
|
Ostatnio edytowane przez tofik : 04.12.2011 o godz. 19:24.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#132
|
|
Diaz zagrał bardzo dobrze, ale na pewno nie ustrzegł się błędów.W końcówce trochę nerwowo. Raz głupio stracił piłkę przy wyprowadzaniu a już w doliczonym czasie wybił prostą piłkę na rzut różny.
Najlepszy Iliew. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline |
#133
|
|
mecz nie byl porywajacy ale cieszy brak ordynarnych bledow w grze obronnej Wisly po strzelonym golu gra mometami siadla calkowicie szkoda tych setek Bogusia i Bitona kolejne 3 pkt dla nas
![]() "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" ![]() Jan Tomaszewski |
|
|
|
Guest
|
#134
|
|
Diaz nie zagrał bardzo dobrze tylko dzisiaj, on już wcześniej grał dobrze, nawet z Fulham gdzie dostaliśmy cztery gole. To jego osoba sprawiła, że ta obrona się jakoś trzyma i zdobywamy punkty bo bez niego nie byłoby tak wesoło.
|
|
|
|
Member
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice
Offline |
#135
|
|
nie rozumiem dlaczego nie wszedł Melikson. Bardziej zdrowy już chyba nie będzie. Można było go wpuścić za słabego Boguskiego na OP i ewentualnie Bitona za Genkova. Wynik cieszy niestety gra tragiczna, poza Ilievem który ogrywał piłkarzy Widzewa jak dzieci.
Jeśli już przy dzieciach jesteśmy to fajny pomysł z tym dopingiem dzisiaj. Legia ma szkółkę piłkarską a my mamy szkółkę dopingu |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#136
|
|
W ogóle to co zrobił Boguski w 47 min. to jakiś swoisty rekord świata. Jak można było zepsuć podobną okazję
Nawet tylko za to zagranie powinien zostać natychmiast zmieniony i zesłany na kilka kolejek do ME. Jakiś poziom przyzwoitości trzeba bowiem trzymać. Taka postawa naszych rodzimych zawodników jedynie potwierdza słuszność tezy: "NIE dla większej ilości Polaków w Wiśle!". Nikt nie może grać tylko dlatego, że jest Polakiem lub że ktoś chce widzieć na boisku jakieś sztuczne narodowościowe proporcje! |
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2011
Offline |
#137
|
|
Diaz najlepszy w drużynie, czujny, szybki, praktycznie bez błędów (2-3 drobne klopsy bez konsekwencji)
Paljic - mimo wszystko i tak najlepszy jego mecz w ciagu bodaj 2 m-cy. Jednocześnie nie był to występ wyjątkowy, co najlepiej świadczy o jego dotychczasowej dyspozycji Na minus przede wszystkim Małecki - poza małymi wyjątkami, bezproduktywny. Po meczu z Odense liczyłem na dużo więcej. Bardzo niedokładny, za długo holował piłkę, znów kilkakrotnie bawił się w machanie rękami, przy czym sam wielokrotnie zagrywał źle, nie w tempo albo w ogóle nie zagrywał do kolegów, podejmując niewłaściwe decyzje. Mam tylko nadzieję, że Moskal będzie w stanie okiełznać jego... hmm... temperament. Boję się nieco o relację Moskal-Małecki w sytuacji gdy trzeba Małeckiego trochę spionować po takim meczu jak ten. Szkoda że Iliev znów nie strzelił gola, wydaje się, że brakuje mu bramki żeby czuć sie pewniej przy wykończeniu pod bramką. Do postawienia ostatniego kroku wszystko robi najczęściej znakomicie. A potem... Ale i tak w 1 połowie nr 1 w Wiśle. Kondycja to rzecz do poprawienia w zimie. Jeszcze jedna uwaga - nie wiem po co, domyślam się z jakich powodów (każdy powinien) Patryk zaczął wykonywać rzuty wolne, które wcześniej b.dobrze zresztą wykonywał Jirsak. Akurat u Czecha to jedna z rzeczy, która nie podlega wahaniom formy. Małecki również to robił dziś źle. Patryk może dać wiele tej drużynie, ale nie w takim stylu. Trener powinien wiedzieć to pierwszy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#138
|
|
Boguś godnie zastąpił dzisiaj Kirma.
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#139
|
|
No to mamy odpowiedz gdzie Diaz powinien grac - na prawde na srodku spisuje sie swietnie i to byl kolejny taki mecz w jego wykonaniu. Graczem kolejki raczej bedzie Cani ale Diaz za ten wystep jest zaraz za Nim. Jeszcze 1 mecz i przerwa, ktora dobrze Nam zrobi.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#140
|
|
Największym plusem dzisiejszego meczu, jest to, że w końcu ktoś wytłumaczył naszym (zarówno trenerom jak i zawodnikom) że obrona wyniku 1:0 jest bez sensu. Małecki w swoim stylu - cała naprzód, ale też i egoizm. Genkov - dobrze że napastnik strzela bramki. Ogólnie radość z wyniku. Oby w drugim meczu też były 3 pkt-y i będzie można myśleć o przygotowaniach do wiosny. Doping dzieci - bezcenne...
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Online |
#141
|
|
Mecz bez rewelacji, ale postępy są.
Kaziu zaplusował u mnie ustawieniem Diaza, który zagrał dzisiaj - nie boje się tego powiedzieć - kapitalnie. Murowany kandydat do 11 kolejki. Również podobała mi się gra Ivicy, ale tak do 60 minuty, potem opadł z sił. Genkow robił mrówczą robotę - widzieliście, ile piłek zgrywał do Małego czy Bogusia? Zaczyna mi Kuźbę przypominać stylem gry. Pretensję mam do Kazia o zmiany. Nie pojmuję, dlaczego wcześniej nie wprowadził Meliksona za Jirsaka, który jak dla mnie zagrał słabe zawody i Bitona za Bogusia. Te zmiany powinny być zrobione najpóźniej w 60 minucie. Paljic dzisiaj według mnie słabo, brak zrozumienia z partnerami, dużo niecelnych podań przy wyprowadzaniu piłki. Optymizm jakiś jest po dzisiejszym meczu. Może nie jakiś wielki, ale zawsze... ![]()
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński "I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..." |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
#142
|
![]() Mały z byt arogancko nauczył by się podawać, chociaż przynajmniej on dośrodkować umie. Jeszcze mu brakuje ![]() Boguski cieżka kontuzja rok nie grał na YT są gorsze wpadki a to nawet kiks nie jest... strzał w bramkarza z 3m... 5 za mecz DZIECI BYŁY ZAJE*ISTE!!!! mamy nowego gniazdowego ![]() lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#143
|
|
Widac postęp w defensywie.Gdyby Dudu i Guła grali od pocżatku to myśle że na 3-0 by sie skończyło.
Palijc,Jirsak,Kirm-na ich miejsce chyba można w zimie sprowadzic nowych graczy |
|
|
|
Member
Od: 08.2011
Offline |
#144
|
|
W tym sezonie przegrywalismy u siebie z druzynami gorszymi od Widzewa, po znacznie, znacznie gorszej grze niz dzis, wiec trzeba byc nie lada glabem, zeby nie dostrzec postepu. Tym bardziej, ze kilka dni temu gralismy ciezki mecz w europejskich pucharach.
Skala 1-10 Pareiko - 6 Diaz - 8 W zyciu bym nie podejrzewal, ze w glowie pojawi mi sie kiedykolwiek mysl o wykupieniu tego grajka. Jesli bedzie czynil takie postepy na nowej pozycji jak w ostatnich kilku tygodnia, mozemy miec niezlego stopera. Z fatalnego lewego obroncy. I jeszcze gorszego defensywnego pomocnika. Niebywale. Chavez - 6 Jovanovic -5 Tu nie podzielam zachwytow niektorych forumowiczow. Niby strasznych bledow nie popelnil ale ma wielkie problemy z wyprowadzeniem pilki i ustawianiem sie. Dluga droga przed nim, zeby skumal o co chodzi w grze na srodku obrony. Warunki ku temu ma. Paljic - 3 Katastrofa. I nie tlumaczcie mi, ze to dlatego, ze facet gra na nie swojej pozycji. Jemu brakuje umiejetnosci czysto pilkarskich, pozycja ma tu drugorzedne znaczenie. Poza tym, na nauke pozycji mial 2 lata. Na polska lige wystarczy tu przecietnosc. Dragan nie jest nawet przecietniakiem, jest słaby. Lamey - 5 Dla tego pana mecz bez historii. Ani dobrze ani zle. Ot, co mial zrobic, zrobil. Wartosci dodanej zadnej. Wilk - 8 Kolejny swietny mecz. Bez wzgledu na to, co mowia niektorzy widze u niego ogromny postep pilkarski. Bo serducha nigdy mu nie brakowalo. Material na kogos wiecej niz tylko pilkarza Wisły przez 2-3 sezony. Material na jej symbol. Boguski - 4 I tak jestem pelen uznania dla tego goscia. Po tak dlugim rozbracie z pilka nie unika gry i caly czas szuka ciekawych rozwiazan. Dzis kilka katastrofalnych zagran, ale to minie. Nabierze pewnosci w grze i bedzie bardzo wazna postacia tego zespolu. Iliev - 7 Do noty wyzej zabraklo bramki albo przynajmniej asysty. Kilka cudownych akcji, milo sie ogladalo pilkarzy Widzewa upadajacych na murawe po zaplataniu o wlasne nogi. Gdyby tylko konczyl te akcje celnymi podaniami... Gankov - 7 Tego oczekuje od napastnika. The end of story. Małecki - 5 Przecietnie. Na plus to, ze przestal bluzgac kolegow i machac rekami. Na minus boiskowy egoizm. Wytrzymal caly macz, brawo. Jirsak - 6 Sporo niedokladnosci, irytujacych strat. Mial z Boguskim rozprowadzac ataki i wychodzilo mu srednio. Na plus 2 swietne centry. Nie wiem czy ten chlop kiedykolwiek pokaze na co go stac, Mozliwosci ma nieprzecietne. Garguła, Biton - za krótko by oceniać. Moskal - 6. Spoznione zmiany. Szkoda, ze choc na moment nie pojawil sie Melikson. Dla niego chocby kilka minut jest teraz na wage zlota. Nabralby pewnosci w grze, dostalby wsparcie kibicow na ostatnie 2 wazne mecze. Na plus Kirm poza wyjsciowym skladem. SWIETNA AKCJA NA C!! Cholernie brakuje takich inicjatyw. Fajnie, ze w obliczu ignorancji i niekompetencji dzialu marketingu Wisły, komus sie jednak chce.
Ostatnio edytowane przez HatefulRespect : 04.12.2011 o godz. 20:33.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Offline |
#145
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#146
|
|
Widać, że wyniki z poprzednich meczów i przebłyski dobrej gry nie były przypadkiem. Powoli wygrzebujemy się z dołka, choć na razie szału nie ma.
Na plus trzeba zaliczyć większą ruchliwość, wychodzenie na pozycje, chęć do pogrania dłużej piłką (również w obronie - ale w celu rozegrania, a nie bez sensu jak za Maaskanta), gra pressingiem. Cieszą też liczne sytuacje - naliczyłem 3 setki oprócz sytuacji bramkowej i kilka groźnych strzałów. Na minus - przede wszystkim brak dokładnego ostatniego podania, olbrzymią nieskuteczność. No i to, że od 60-70 minuty środkowi pomocnicy poza Wilkiem przestali walczyć. Ale tu tłumaczy ich krótka przerwa po Odense. Oceny graczy (0-10): Pareiko - 8. Bardzo pewny występ, umiejętnie rozgrywał piłkę w obronie, nie wybijał piłki bez sensu. W zasadzie bez błędu. Lamey - 6. Przyzwoity występ. Diaz - 9. Rewelacja, widać że stoper to właściwa pozycja dla niego. Dziś zagrał po profesorsku. Jovanović - 6. Nieźle, szczególnie zaimponował mi w sytuacji gdy zamiast wybijać pod presją ładnie minął Widzewiaka zwodem. Niestety, tak się podniecił tą udaną interwencją że zawalił podanie na skrzydło. Ten epizod był symboliczny i podsumowuje jego grę. Widać duże umiejętności, ale ciągle czegoś brakuje. Potrzebuje więcej minut na boisku. Diaz - 5. Słabo rozumiał się z Małeckim, wychodził mu na pozycję ale nie szedł z pełnym przekonaniem do piłek do niego granych. Spowalniał akcje na skrzydle, zbyt często schodząc do środka. W obronie tradycyjnie niepewnie. Niestety, nie mamy specjalnie alternatywy dla niego. Iliew - 7. Owszem, czarował dziś kiwkami i bardzo się starał. Był jednak bardziej efektowny niż efektywny. W kilku sytuacjach nadużywał dryblingu, a trzeba było podawać lub strzelać. Jirsak - 6. Byłoby dużo lepiej, gdyby nie przespana druga połowa. W pierwszej całkiem nieźle, również w destrukcji. Wilk - 9. Brawo: gryzł trawę, walczył za dwóch. Odwalił całą czarną robotę. Boguski - 4. Najlepiej napisać, że ten mecz zupełnie mu nie wyszedł. Czasami tak bywa. Mam nadzieję, że wróci Boguski z Wrocławia. Dzisiejszy nadawał się tylko do zmiany. Małecki - 6. Owszem, bardzo ale to bardzo chciał. Walczył niemal jak Wilk, ale widać jednak brak czucia piłki. Potrzebuje jak najwięcej gry, by wrócić do dawnej dyspozycji. Spodobało mi się jego dośrodkowanie w pełnym biegu z lewej nogi (w I połowie). To coś nowego - czyżby to ćwiczył? Genkow - 7. Dobry występ. Walczył, wygrywał górne piłki i zgrywał do partnerów. Plus gol. Zrobił to, co do niego należało. Trener Moskal - 6. Przywrócił wiarę zespołowi, odbudował atmosferę. Rotuje umiejętnie składem. Dziś jednak za długo zwlekał ze zmianą Boguskiego - przez 60 minut graliśmy praktycznie w 10. Garguła - 5. Mimo krótkiego epizodu, nie podobało mi się jego truchtanie i brak zaangażowania. Biton - 6. Szarpał, walczył - ale zmarnował świetną okazję. Żeby nie było zbyt różowo: czeka nas ciężka przeprawa z Disco i tu trzeba się bardziej postarać. ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Online |
#147
|
|
Jak ktoś daję równą ocenę Małeckiemi i Diazowi to jest - za przeproszeniem - ślepy :/
Przecież dzisiaj Mały nic nie zagrał... ![]()
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński "I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..." |
|
|
|
Member
Od: 08.2010
Offline |
#148
|
|
witam ma ktoś linka do dzisiejszego meczu może ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#149
|
|
W kolejnym meczu ligowym brak Jaliensa - znowu nie tracimy bramki
![]() A na poważnie to środek obrony to pozycja Diaza. Przynajmniej na dzisiaj. Teraz trzeba kombinować jak pozbyć się tego sparciałego Holendra (Jaliens) który zarabia tyle co 10 Kowalskich a gra na jego poziomie... Bo o ile Lamey (który też ma potężny kontrakt) broni się swoją grą to Kew to porażka. Dopiero na tle Diaza to widać. No i oczywiście ważne 3 punkty. Walka trwa ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#150
|
|
Nadal szwankuje, to co za Roberta... Stwarzamy sobie sytuacje a brakuje ostatniego dołożenia nogi, głowy.
Najlepiej obrazuje to sytuacja z początku drugiej połowy, Boguski miał wręcz 200% sytuację, owszem noga dołożona, ale za słabo! Co do samego meczu, napiszę to samo co w przerwie - czy Patryk Małecki, w końcu nauczy się podnosić głowę do góry wtedy kiedy trzeba ? Przecież to już jest tragiczne, wtedy kiedy trzeba podać to on nadal się kiwa, przytrzymuje piłkę. Podejmuje jak dla mnie niezrozumiałe decyzję. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|