The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 20.11.2011, 18:04
Czytam na shoutboxie jak ludzie jadą po Czekaju. Moim zdaniem radzi sobie najlepiej z naszej obrony. Jak na to, że wszedł w 9. minucie i posiada niewielkie doświadczenie to gra bardzo dobrze. Z pewnością nie gra gorzej od ostatnich występów naszych etatowych stoperów. Jak na trzeci mecz w Ekstraklasie jest dobrze. Gra na stoperze to spora odpowiedzialność.

Z kolei co do krytyki Bruda. Gra zbyt asekuracyjnie, boi się, często wycofuje piłkę. Mimo wszystko gra lepiej od Garguły. jest bardziej widoczny. Prościej wam przychodzi krytykowanie nieogranych wychowanków niż zawodników, którzy przełamują się od kilku sezonów? Tego właśnie nie pojmuję. Jeżeli ktoś jest starszy, zarabia kilkanaście razy więcej, ma też sporo doświadczenia, a nie gra lepiej od nieogranego wychowanka to czemu ten drugi jest mieszany z błotem? Czy to jest magia zagranicznego nazwiska, czy magia "byłego reprezentanta". Mogliśmy czekać na formę Garguły, która nie nadeszła, a brakuje nam cierpliwości do wychowanków, którzy grają dużo rzadziej.
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 20.11.2011, 18:06
Erich Zann napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem malkontentem. Nie cierpię jechania po własnych piłkarzach...

Ale jak słyszę te kosmiczne brednie, pieprzenie banałów, utartych kretyńskich powiedzonek, brak jakiejkolwiek krytyki wobec siebie, i to zawsze (!) w wykonaniu Garguły...

Kurva ludzie, po co robić wywiad z człowiekiem, który nie ma nic do powiedzenia. A już na pewno nie o dyscyplinie którą uprawia czy o swojej postawie na boisku.
Dokladnie to samo mnie irytuje. Co mecz to w przerwie "wywiad" z Gargula i jego madroscie, ze "w drugiej polowie musimy przycisnac, stworzyc wiecej sytuacji i wygrac". On nie ma nic innego do powiedzenia. Caly czas ta sama gadka co mecz. Czasem mam wrazenie, ze to nie jest czlowiek tylko robocik z bardzo mala pamiecia, w ktorej miesci sie tylko kilka zdan na "od.......".


Rozumiem, ze u nas niewielu Polakow a wiec niewielu do wywiadu ale na Boga, niech czasem wezma kogos innego bo Gargula to jest dramat. Dzis kapitan...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 20.11.2011, 18:06
Jak widzę to wciąganie koszulki zasłużonych piłkarzy Wisły to mi słabo... Jakby dogadać się z fanatykami nie mogli, żeby podczas prezentacji wciągali taką płachtę koszulki na trybunę (jak oprawy), a tak to wisi to na tych linkach krzywo itd....
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 20.11.2011, 18:06
Jirsak i Garguła na środku, Nunez na skrzydle...
i miało być lepiej...
od razu widać, że Moskal z ustawieniem przekombinował
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 20.11.2011, 18:50
Po Jaliensach i Łameyach czekam niecierpliwie na krucjatę przeciwko Parejce, już widzę te dziesiątki postów na modłę:

"hurr durr parejko won ruski sabotażysto kurto do bramki młody zdolny polak zrodzony z dziewicy w bieżanowie hurr durr"

Cytat:
[Dzisiaj 18:55] bartus2278: Pereiko zjebał i tyle... !!! Kurto do składu !
Ogłaszam uroczysty start parady.

-

Jak będziemy tak dalej grać to kogo wybiorą na kozła ofiarnego?

Cytat:
Już nią jest połowa składu , nie za dużo ?
Ale takiego kozła-kozła, że wiesz, wyzwiska, transparenty, zbiorowe narzekanie, euforia jak złamie bark itd. itp.
Ostatnio edytowane przez Watts : 20.11.2011 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 20.11.2011, 18:53
Watts napisał(a):Wyświetl post
Po Jaliensach i Łameyach czekam niecierpliwie na krucjatę przeciwko Parejce, już widzę te dziesiątki postów na modłę:

"hurr durr parejko won ruski sabotażysto kurto do bramki młody zdolny polak zrodzony z dziewicy w bieżanowie hurr durr"
Czy ja wiem. Uratował nas dziś nie jeden raz. Taka prawda jak nie mieliśmy obrony tak nadal nie mamy. Oczywiście Czekaj wielki plus i chce go widzieć dalej w w 11

Watts napisał(a):Wyświetl post
Jak będziemy tak dalej grać to kogo wybiorą na kozła ofiarnego?
Już nią jest połowa składu , nie za dużo ?
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 20.11.2011, 18:56
Brak słów, plakac sie chce patrzac na naszą kochaną Wisłe
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 20.11.2011, 18:56
Tak się kończy wywalanie trenera przed końcem rundy :(
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 20.11.2011, 18:57
Na plus Czekaj dziś , reszta szkoda gadać , znów przegraliśmy u siebie , ja .......e , ciężkie życie kibica w tych czasach.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
zbigniew_ramirez
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 20.11.2011, 18:57
Coście s....ysyny uczynili z tą drużyną ?!
Kurde faja!
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 20.11.2011, 18:57
trzecia z rzędu wtopa z zabrzem, (druga u siebie) i trzeci raz szyderczy usmieszek kwieka...
Boże jakich czasów doczekałem...
ojejeje co się z tą Wisłą dzieje...
fok fok fok!
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 20.11.2011, 19:00
Czekaj i Boguski na plus, reszta standardowo. W drugiej połowie nawet jakoś to wyglądało.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 20.11.2011, 19:01
Dziś:
Skorupski > Pareiko
Czekaj > Jaliens
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 20.11.2011, 19:01
Powinno być 0:3. Jak zwykle różnica klasy na korzyść rywala. Po tym meczu nie mam wątpliwości - Wisła jest aktualnie najgorszą drużyną w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 20.11.2011, 19:02
:( Cały komentarz po meczu.

Trzeba przebudować drużynę w całości. Postawić na młodzież z Polski.

Plus dla Czekaja.
Odpowiedz cytując
Sliver12
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 20.11.2011, 19:02
Może się utrzymamy
Odpowiedz cytując
loskolczoneros
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 20.11.2011, 19:03
Mistrzostwo z zeszłego sezonu było miłe, ale zamazało pewien obraz. Obraz tego, że staliśmy się (poza kilkoma przypadkami) zbiorowiskiem piłkarskiego szrotu z całego świata uzupełnionego przeciętnymi Polakami. Młodzieży brak. Czekaj dziś najlepszy, ale to obrońca i on nas do przodu nie pociągnie.....
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 20.11.2011, 19:04
Prezentujemy typowa patologie pilkarska. Brak odpowiedzialnosci w defensywie "Ty go kryj! Nie, Ty go kryj!". W ofensywie na hurra, a moze cos wpadnie. Jak nie wpadnie to wyslemy po meczu do wywiadu Lukasza, on tak zawsze pieknie tlumaczy nasze porazki. Niektorzy zawodnicy graja na typowe alibi. Pozoruja gre. Nie chce mi sie juz nawet nazwisk wymieniac bo to jest nudne. Powiem tyle: Panie Basalaj! Czy na pewno mamy sklad na MP? Tytul nam ucieka i to jest fakt. Coraz wiecej wskazuje na to, ze ten sezon bedzie przegrany w dramatycznym stylu i nowy trener czy to bedzie Moskal (z calym szacunkiem do niego, Wisla to za wysokie progi) czy ktos inny z tego gowna druzyny nie zrobi.

To jest prawdziwy dramat co niektorzy z tych kopaczy wyprawiaja. Gdy widze goscia co zarabia grube pieniadze a przewraca sie o wlasne nogi to sobie mysle, ze Cupial jest bardzo hojnym czlowiekiem. Z obecnej kadry do zatrzymania jest 5, moze 7 zawodnikow, z ktorymi mozna budowac sensowny zespol. Reszta to pilkarski smiec, ktory powinien biegac w druzynach ze srodka tabeli I ligi.

Ten rok zakonczymy smutno. Przypuszczam, ze to nie ostatnia porazka w tym roku a po calej rundzie znajdziemy sie w sytuacji, ktora sprawi, ze jakiekolwiek puchary stana pod duzym znakiem zapytania.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 20.11.2011, 19:05
Jakby to powiedział Wójcik: gramy bez trenera. Chyba że kryje się w tym ustawieniu jakaś myśl której jeszcze nie widać.

Taktycznie to był chaos, zero kontroli z naszej strony. Raz piłka pod jedną bramką, za chwilę pod drugą. Fajnie się to oglądało, ale z Tweente z taką grą będzie dwucyfrówka.

Czekaj technikę ma na poziomie Chaveza, ale przynajmniej lepiej gra głową. Trzeba mu oddać, że wszystkie podania miał celne: do Pareiko.

Karuzelę trenerską możemy oficjalnie uznać za otwartą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 20.11.2011, 19:05
z posiadaniem pilki nienajgorzej, gornik sie bronił i czekal na kontrataki, tak jak my w pierwszym meczu z apoelem... zmiana trenera nic nie dała, nadal uwazam ze polowa zawodników do wymiany..
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 20.11.2011, 19:08
Mecz byl dobry. Nie rozumiem o co wam chodzi. Wynik slaby ale gra b.dobra. Potrzeba czasu dla trenera. Wisla powinna wygrac. Zadecydowala 1 akcja gornika w II polowie. Pech .
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 20.11.2011, 19:08
Trzeba wymienić cały sztab , oni się ruszają jak mucha w gównie , nowy trener nowy sztab , najlepiej zapłacić grubą kasę np: Niemcom i wycisnąć z tych kopaczy 200 %.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 20.11.2011, 19:10
nie no sorry, Jagiellonia i ŁKS są słabsi od nas jeszcze. gramy tylko podobnie jak Lechia ; )

Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 20.11.2011, 19:11
A czego Wy sie spodziewalisice ludzie no czego

W glowach Wam sie pomylilo czy co
Mysleliscie ze Moskal bedzie ogrywal kazdy zespol po 5-0

Moskal zrobi z tym zespolem tyle co kazdy trener czyli nic...
Bo co mozna zrobic z banda debilnych kopaczy ktorzy nie maja zadnego pojecia o pilce...
Odpowiedz cytując
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 20.11.2011, 19:12
jestem pełen szacunku dla Tych co płacą za bilet żeby to oglądać.
Odpowiedz cytując
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 20.11.2011, 19:12
No teraz to juz mamy dno w Wisle, nie chce byc prorokiem ale to moze byc juz stracony sezon:( Niech wkoncu nasze władze wezmą się za swoją robote bo Wisła to jest wspaniała historia i kibice i nie można teraz tego brakiem profesjonalizmu i jakiej kolwiek wizji budowy zespołu spie.....ić,
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując
rps16
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 20.11.2011, 19:13
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Mecz byl dobry. Nie rozumiem o co wam chodzi. Wynik slaby ale gra b.dobra. Potrzeba czasu dla trenera. Wisla powinna wygrac. Zadecydowala 1 akcja gornika w II polowie. Pech .
To prowokacja czy Liverpool z Wisłą ci sie pomylił ?
Odpowiedz cytując
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 20.11.2011, 19:13
Pareiko - to nie ten sam Sergiej co na wiosnę
Jovanovic - też słabo dziś, współwinny bramki
Czekaj - super, chłopak powinien zagościć na dobre w pierwszym składzie
Diaz - też OK dziś, myślę że zagraja na środku obrony z Michałem ze Śląskiem
Pajlic - bardzo słabo, na początku 2 straty które mogłby się skończyć golem dla Górnika
Iliev - technik i drybler świetny, ale niestety idywidualista
Brud - nie miałem co do niego wielkich oczekiwań
Jirsak - w miarę, choć zawalił bramkę, widać że rozumie się z Gargułą i Boguskim
Nunez - nic wielkiego, może ze Śląskiem by go spróbować na lewej obronie
Garguła - OK, nawet ładnie klepał z Jirsakiem i Boguskim
Boguski - mam nadzieję że wróci do dawnej formy, dużo lepiej radzi sobie w pomocy niż jako napastnik
Biton - walczył, było OK

Jaliens - taki z niego pożytek dla Wisły tylko chyba będzie że przez jego kontuzję Czekaj dostał szanse i będzie grał w pierwszej 11.

Od razu mój skład na Śląsk :
Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Diaz, Nunez - Iliev, Wilk, Jirsak, Garguła, Boguski - Biton
Odpowiedz cytując
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 20.11.2011, 19:14
To już jest koniec walki o mistrza dla nas w tym sezonie nie ma sie co łudzić na dogonienie Sląska czy Legii oni grają dla nas futbol z innej galaktyki nasi piłkarze grają jak panienki a najlepszym przykładem dzisiejsza strata bramki i super zachowanie Jirsaka i Jovanovica.
Czekam teraz aż w koncu klub wyciągnie jakieś konsekwencje wobec piłkarzy przecież za co oni do cholery dostają kase Panie Bogusławie pora coś z tym zrobić !!
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 20.11.2011, 19:15
brak slow. za tydzień pogrom się szykuje. mam tylko nadzieję że jak mistrzem nie zostanie Wisła to zdobędzie go Śląsk
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:11.