
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
|
![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
|
|
Z naszej ligi Szałachowski i Piech
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 10.2010
Offline |
|
|
Ale co Szałachowski i Piech?
Mają żółte zęby czy może są leworęczni? Bo chyba nie proponujesz ich jako wzmocnienie. |
|
|
|
Member
Od: 07.2007
Skąd: MW WIELICZKA
Offline |
|
|
Jakby ściągnąć kilku młodych piłkarzy z słabszych klubów którzy się tam przebijają do pierwej 11 to sądzę że na 5 dwóch było by odkryciami wiosny. Prawda jest taka młodym dobrze grajacym technicznie chce sie biegac i walczyć. i tego brakuje naszym gwiazda! Tyle w temacie
BO KTO KOCHA TEN WIERZY SIŁĄ W MŁODZIEŻY ![]() "Staraliśmy się przez cały mecz, więc jest nam teraz też bardzo ciężko. Możecie mi uwierzyć, że czuję się tak samo fatalnie jak polscy zawodnicy, ponieważ wiem co to są derby. Musimy coś zmienić, bo zbyt wiele bramek tracimy zbyt łatwe" -Marko Jovanović |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
|
|
Wasilewski i boenisch - fajny pomysł lecz tak
- Ten pierwszy złapał mniejsce w składzie i nie sądze aby chciał zmienić poziom z "2 ligi" do "4 ligi", no może pozytyw taki że wisła gra w LE - Sebastian nie wiadomo jeżeli od razu wyskoczy z dobrą formą nic z tego, zresztą jego wartość rynkowa nawet nie pozwala na ściagnięcie go do wisły kraków |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
|
|
http://www.transfermarkt.co.uk/en/sl...ler_48164.html - 20 lat i już kapitan Vojvodiny czyli trzeciej siły w Serbii. Idealny by zastąpić Jirsaka.
Z transferów jeszcze: Andre Alves, Zanev, Celeban, powrót Głowackiego, Dudu (Widzew), ewentualnie Isailovic z Zagłębia na drugiego bramkarza. Każdemu kończy się kontrakt oprócz Zaneva, ale nie wierze, żeby on akurat był drogi. Ciekawe czy na stopera bylibyśmy w stanie jego wyciągnąć? Też kończy się kontrakt http://www.transfermarkt.co.uk/en/jo...ler_19947.html Ten ma dobre statystyki i też kończy się kontrakt, prawe skrzydło http://www.transfermarkt.co.uk/en/ma...ler_47474.html Z tych linkowanych widziałem dwóch pierwszych i według mnie wzmocnienia do pierwszego skłądu. Jeszcze jeden niezły napastnik, regularnie strzela w lidze Portugalskiej. Klub ten sam co Clebera http://www.transfermarkt.co.uk/en/ed...ler_45673.html
Ostatnio edytowane przez Baala : 01.11.2011 o godz. 19:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
|
|
Szałachowski jest dobry, gdyby nie kontuzje byłby jeszcze lepszy. Pare bramek nam pyknął. Pamiętam zawsze mieliśmy z nim problemy,mieszał naszymi panienkami z obrony jak chciał.Szybki lubi kiwki.Do wyciągnięcia teraz z Łksu za naprawde nie duże pieniądze.Proszę zejdzmy z naszymi wymaganiami na ziemie, nie mówie już nawet o LM, bo to baja na resorach. Naprawdę wole takiego Szałacha niż 30-kilku letniego holendra.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
|
|
mi w pamięci utkwiła najbardziej ta http://www.youtube.com/watch?v=0m_jRWrObxk
|
|
|
|
Member
Od: 03.2010
Offline |
|
|
Byłoby super, gdyby udało wyciągnąć Renana Bressana z Bate transfermarkt.de/de/renan-bressan/profil/spieler_66008.html
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=0m_jRWrObxk
Z tego składu to ja bym kogo innego widział... Andrzeja Kubicę, szybki napewno, bo to pewnie rodzinne xD |
|
|
|
Banita
Od: 10.2010
Offline |
|
|
Albo to żart albo jakaś marna prowokacja.
Ten Kubica to ma już z 40 lat. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
|
|
z ligi portugalskiej podobno obserwujemy tego kozaka
http://www.transfermarkt.co.uk/en/%C...ler_84481.html ![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
|
|
Jezeli z Polakow to brac szybko Swierczoka zanim sprzatnie Nam go Lech. Jest to jak dla mnie drugi Robert Lewandowski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
|
![]() ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
|
|
Lech chce sprowadzić Dudu z Widzewa, Stan powinien zadziałać, bo to bardzo dobry piłkarz jak na polskie warunki, a na lewej obronie potrzebujemy wzmocnień:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez kornd : 03.11.2011 o godz. 10:55.
![]() ![]() ![]() Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
|
|
no to bye bye Dudu... nie pamiętam kiedy ostatnio wygraliśmy batalię o piłkarza z polskiej ligi...
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
|
A Wisła jakąś-tam kasę powinna mieć na transfery, bo finansowo rok zapowiada sie 10x lepiej niż poprzedni (gra w LE, stosunkowo wysoka frekfencja w porównaniu z poprzednim rokiem na wynajmowanym za pół-darmo stadionie itp) ![]()
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
|
Nie wiem, co on rozumie pod pojęciem "kosmetyka", ale ja bym na więcej niż 2 piłkarzy nie liczył... ![]()
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński "I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..." |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
|
Atak i środek pola, przy założeniu że kontuzjowany jest tylko 1-2 piłkarzy a nie 8 wygląda całkiem dobrze na Ekstraklasę a i na Europę kształutje na poziomie solidnego średniaka. Żeby mieć coś więcej w tych formacjach, to już trzeba zacząć wydawać na piłkarzy kwoty powyżej 1 mln EUR, i płacić im tyle, więc bez szans w naszych warunkach. ![]()
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|
|
|
|
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline |
|
Ale w pomocy - moim zdaniem - potrzebujemy co najmniej jednego, kreatywnego, klasycznego playmekera. Poza tym Sobol i Ivica swoje lata mają i lepsi już nie będą. Tu też powinniśmy już powoli myśleć o następcach. Ale ok - powiedzmy, że w skali kraju ten skład powinien wystarczyć na zdobycie MP. Ale za to w obronie "na już" potrzebnych jest 3 klasowych piłkarzy: Lewy obrońca i dwóch stoperów. Jaliens z Lameyem w mojej ocenie lepiej grać nie będą i są słabym punktem tej formacji. Liczę natomiast na powrót do formy Chaveza. Paljic i Diaz nie nadają się na lewą obronę. Zostaje tylko Marko, który z powodzeniem może grać na prawej stronie. ![]()
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński "I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..." |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
|
No ale lewego obrońcy na etacie to my nie mamy i 400 tys to już chyba nie taki wielki zakup, więc może, może... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
|
|
Pozbyć się Jovanicia, Lameya, Jaliensa, Jirsaka
Pareiko(Kurto)-Jovanović(Burliga)-Chavez (Diaz), Bunoza(Czekaj), (Paljić)-Sobol(Brud), Wilk(Nunez)-Kirm (Iliev) Melikson(Garguła) Małecki(Boguski)-Dudu Biton(genkov) chciałbym zeby przyszli Dudu Paraiba i Spas Delev |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
|
|
Eee odrazu się Jirsaka pozbyć ja tam chłopa bym zostawił , dobre zmiany robi
Diaz nie jest zły , tylko jest źle ustawiany , trener musiałby go w paru meczach wystawić na środek żeby ocenić , ale wole juz Diaza na środku niż Q. To samo tyczy się Nuneza , chłopak ma potencjał , ale na pewno nie na środku. ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
|
![]() Diaza nie powinno być w planach na przyszły sezon, niech wraca do Belgii. Nuneza warto spróbować na lewej stronie obrony bądź pomocy. ![]()
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|