
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 06.2009
Offline |
#151
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#152
|
|
Marcin Kiełpiński w Wiśle!
Cytat:
Jutro kolejne newsy o transferach ... ![]() |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#153
|
|
No to BUM
![]() Bem vindo! Cytat:
Polecam obejrzeć filmik |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#154
|
|
I transfer nr.3:
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: JKG
Offline |
#155
|
|
Zbiórka na FUTSAL
http://www.facebook.com/event.php?eid=109038225856150 Witam wszystkich. Istnieje możliwość wyjazdu na mecz z Rekordem B-B. Mecz odbędzie się 17 lub 18 wrześnie (tj. sobota i niedziela). Obecnie mamy ok. 40 zainteresowanych. Koszt +/- 30 zł. Przejazd wynajętym busem/busami ( w zależności ilu chętnych będzie ). Im więcej ludzi tym mniejsze koszty. Także jeśli jesteś zainteresowany to proszę pisać tutaj lub priv. Informujemy o tym z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ chcemy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Mobilizujemy się, zachęcamy znajomych! Jeśli macie jakieś pytania śmiało piszcie. Podbijajcie temat. Powód: wyjazd do bb
Ostatnio edytowane przez KacpiTSW : 09.07.2011 o godz. 14:59.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#156
|
|
Mógłby ktoś krótko opisac sytuacje futsalistów przed nowym sezonem? Chodzi mi o podsumowanie transferów, czy wzmocnienia sa powazne, czy wrecz przeciwnie?
Bo laikowi po nazwiskach i byłych klubach jest ciezko ogarnac, kto jest kto ![]() W sumie to mecz o superpuchar dużo powie, no ale... |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#157
|
|
Tak pokrótce, nie wiem co de facto chciałbyś wiedzieć. Wg mnie (ale moge być nieobiektywna
) transfery są dobre. Na prawde dobre. Przede wszystkim mamy zawodników lewonożnych, których tak brakowało w zeszłym sezonie. Są to jednak w sumie uzupełnienia składu, co powoduje że dośc fajnie wygląda zgranie ect. Z resztą poza Romanem wszyscy się właściwie znali - czy to z naszej ligi, czy kadry czy wczesniejszej wspólnej gry.Roman Vakhula – 26 lat Ukrainy występujący ostatnio w lwowskim klubie TVD. Grał też m.in. w Szachtarze Donieck oraz w reprezentaci Ukrainy (ponad 40 występów). André Peres – 24 lata. Znany jest głównie z gry w drużynie Jango Katowice. Po wyjeździe z Polski karierę kontynuował w rodzimej Brazylii. W poprzednim sezonie reprezentował barwy Associação Sobradinho, dla którego zdobył 16 bramek. Associação z André w składzie zajęło 7 miejsce. Rafał Franz – 25 lat, kluczowy zawodnik aktualnego mistrza Polski - Akademii FC Pniewy. W poprzednim sezonie zdobył 11 goli. Trzy z nich strzelił Wiśle. Ponadto jest etatowym reprezentantem Polski. Marcin Kiełpiński – 22 lata. Dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi – mierzy aż 191 cm wzrostu, waży 92kg. Podczas turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Europy w Bielsku Białej zadebiutował w kadrze A futsalowej Reprezentacji Polski (mecz Polska-Portugalia). W zakończonym sezonie występował w drużynie FC Jango Katowice. Marcin Czech – 24 lata. Znany z występów w Kupczyku, jeden z lepszych ich zawodników. W pamięć kibicom Wisły mógł się wpisać bardzo ładnym golem w czasie Final Four. Kamil Lasik – 16 lat, bramkarz drużyny z Chrzanowa, z którą współpracuje nasz klub. Młody zawodnik wyróżnia się na tle swoich rówieśników. Kamil niedawno przebywał na konsultacji reprezentacji Polski w futsalu U-19. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#158
|
|
może byc ciekawie.
Dobrym transferem moze okazac sie przede wszystkim Ukrainiec, tam futsal stoi naprawde na wysokim poziomie,zreszta widzialem na zywo porazki 1-5 czy 4-6. Nie widzialem ze czeszyk trafił do Krakbetu.Jak był w młodzieżowce kraju grałem z nim na hali, to wydawał sie być takim robinho, szybki w biegu i machaniu nogami. Do tego chłopak za Wisłą, grał w Pradniczance. Szkoda ze Słonina nie gra u Nas, nepewno byłby mistrz. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#159
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#160
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2007
Offline |
#161
|
|
Poniżej zamieszczam zdjęcia (mojego autorstwa) z wczorajszego meczu o Superpuchar Polski w futsalu pomiędzy Akademią FC Pniewy a Wisłą Kraków:
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Pozdrowienia z Dolnego Śląska, Michał Lemberg P.S.: WKS & TSW ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#162
|
|
SKRÓT meczu o Superpuchar na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/09/wisla-krakbet-z-superpucharem/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Ruda Śląska
Offline |
#163
|
|
Wybiera sie ktoś 1 października do Rudy Śląskiej
priv
Ostatnio edytowane przez Groniol : 25.09.2011 o godz. 20:08.
![]()
Gůrny Ślůnsk – historyczno krajina rozlygowano na teryńe Polski a Czeskij Republiki we dorzyczu gůrnyj Uodry a poczůnkowygo bjygu Wisły, połedńowo-wschodńo tajla Ślůnska.
ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !! |
|
|
|
Member
Od: 05.2011
Offline |
#164
|
|
Takie pytanie kiedy Wisła gra następny mecz w futsalu na Reymonta bo nigdzie nie mogę znaleźć terminu ?
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#165
|
|
Groniol - praktycznie nie przypominam sobie meczu futsalu (wyjazdu) na którym nie było kogoś z Krk, więc i teraz pewnie ktoś będzie.
m94 - http://www.futsalekstraklasa.pl/inde...terminarz-menu |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#166
|
Do Rudy wybiera się 20~ osób |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Ruda Śląska
Offline |
#167
|
|
No to cekam na braci po szalu na hali!
Do soboty!! AVE W ! ![]()
Gůrny Ślůnsk – historyczno krajina rozlygowano na teryńe Polski a Czeskij Republiki we dorzyczu gůrnyj Uodry a poczůnkowygo bjygu Wisły, połedńowo-wschodńo tajla Ślůnska.
ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !! |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#168
|
|
Jakby ktoś miał ochotę jechać jutro do Rudy to zapraszam na prv.
(oczywiście nie ktoś zupełnie anonimowy dla mnie) |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: PB
Offline |
#169
|
|
Kiedy futsal u nas? chyba w tym tygodniu?
![]()
Być okrutny i odważny
Zmienić dolę swą przeklętą Trochę zemsty, trochę krwi Worek z forsą mieć pod głową Wtedy ma się piękne sny |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#170
|
|
Niedziela, 14.30. Z Red Devils.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#171
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#172
|
|
Niestety grają ... :|
Termin tego meczu (futsalu) nie podlegał niestety "dyskusji", gdyż mecz będzie w TV więc termin narzucony odgórnie :/ A to tym bardziej szkoda, bo pierwszy raz w tv a równocześnie z trawą ... ale to jeszcze bardziej trzeba się zmotywować - KTO NIE JEDZIE DO ŁODZI NIECH PRZYCHODZI NA HALĘ! Wynik spotkania z trawy będzie podawany "na żywo". Siedząc przed TV nie pomozesz kopaczom w Łodzi, a przychodząc na halę możesz bardzo pomóc futsalowcom! I dodatkowo pomóc fajnie zaprezentować się przed Polską. |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#173
|
|
DOBRE WIADOMOŚCI! Co prawda troche zamieszania, ale - NIEDZIELNY MECZ JEST O GODZINIE 18! Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po meczu kopaczy przyjśc na halę
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Skąd: z osiedla.
Offline |
#174
|
|
jak mi samolot z łodzi do Krakowa załatwisz : )
![]()
[SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=Red][center]AVE WISŁA[/center][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE] |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#175
|
|
Brak licencji to pokłosie konfliktu z ostatniego roku z Greniem czy zmieniły się wymogi?
![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#176
|
|
Wymogi praktycznie te same. Licencja wydawana byla warunkowo no i sie skonczylo...
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#177
|
|
Greń chciał wydymać Wisłę, Grenia wydymał Boniek
szkoda że w polskiej piłce nie wiedza jakie są przepisyStanowski: "Ciężka dzień dla Grenia, za ciężki. Fuzja obalona, opozycja z futsalu (Wisła Krakbet) przeproszona przez prezesa PZPN za brak licencji" Powód: Stano
Ostatnio edytowane przez Patryk_185 : 22.07.2014 o godz. 22:03.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#178
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2014
Offline |
#179
|
|
Dlaczego zawsze oni budzą się po fakcie ?
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|