
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#11
|
|
No..Ruch stać by zagrać podobnie konkretnie jak Górnik z nami w zeszłej rundzie.Pytanie czy my jesteśmy w stanie zagrać lepiej niż wtedy
Powinniśmy ale trza się nastawić na męczarnie ![]() ps atmosfera może być napięta -przyjedzie 1.5 tyś 'chamów' a u nas niezakończony wewnętrzny konflikt o Małego no i kolejna kontrowersja czyli przyszły? reprezentant.Ogólnie warto przyjść!Świetna pogoda i emocje tak na boisku jak na trybunach
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 24.09.2011 o godz. 20:26.
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|

|
||||||
|
|