
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW
Offline |
#11
|
|
Bunoza mial dobre wejscie ale jeden niepelny mecz i to z tak slabym przeciwnikiem to za malo zeby go wkrecac do pierwszej 11 jest PP tam mozna sprawdzic czy jest jakis postep w jego grze osobiscie uwazam ze lepszy w defensywie od obecnych stoperow nie bedzie w wisle najbardziej brakuje mi dwoch rzeczy pierwsza to wiecej gry z pierwszej pilki a co za tym idzie wiekszy ruch na boisku a druga to przeglad pola gdyby dzis zamiast tluc na sile z kazdej pozycji pilka byla by podawana do lepiej ustawionego zawodnika to gks dostal by worek bramek a na liscie strzelcow do Bitona doszly by jeszcze ze dwa nazwiska a tak caly czas w wisle jest zasada kazdy sobie rzepke skrobie
![]() "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" ![]() Jan Tomaszewski |
|
|