The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.08.2011, 14:46. Jak opanowac stres przed meczem
zaczynamy zasmiecac kilka tematow wiec piszmy tutaj, jak opanowac to co sie dzieje od kilku godzin z nami?!
ja zlapalem sie na tym ze chodze i nuce Wislackie przyspiewki a prym wiedzie ...
WISELKO WYGRAJ MECZ KROLOWO POLSKICH RZEK TY MUSISZ WYGRAC MECZ TEN WAZNY MECZ!!!
.
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.08.2011, 14:51
Ja ciągle oglądam bramkę Małego i słucham hymnu LM
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując
PawelOzg
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 23.08.2011, 14:57
A niby czemu stres przedmeczowy trzeba opanowywać? Właśnie to jest najlepsze, niepewność, dygocące dłonie i oczekiwanie na 20.45!
Odpowiedz cytując
ceniu
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 23.08.2011, 14:58
a ja po "rozluźniaczu" już jestem więc czas leci baardzo szybko i nie ma się co stresować
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.08.2011, 15:00
@cieniu - daj spokój, nie będę pił przed obiadem. Chyba że masz coś innego na myśli
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 23.08.2011, 15:01
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
zaczynamy zasmiecac kilka tematow wiec piszmy tutaj, jak opanowac to co sie dzieje od kilku godzin z nami?!
ja zlapalem sie na tym ze chodze i nuce Wislackie przyspiewki a prym wiedzie ...
WISELKO WYGRAJ MECZ KROLOWO POLSKICH RZEK TY MUSISZ WYGRAC MECZ TEN WAZNY MECZ!!!
.
Nie wiem, czemu ale śpiewam dokładnie tą samą, piękną pieśń
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 23.08.2011, 15:01
u mnie na piwko za wczesnie dopiero 9 rano wolne w pracy zalatwione w ostatniej chwili ucze wlasnie syna krzyknac gooollll!!!!
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 23.08.2011, 15:06
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
u mnie na piwko za wczesnie dopiero 9 rano wolne w pracy zalatwione w ostatniej chwili ucze wlasnie syna krzyknac gooollll!!!!
uuu...to żona przypuszczam amerykanka ? Nie szprecha po Polsku ;-> ?

Trochę dziwnie w Usa, tylko football , NHL, nascar i bejzbol co ?

Naucz go chociaż hymnu Wisły ;-)

aaa ! no chyba że jest młodziutki, o tym nie pomyślałem.

Dobrze że szefa masz wyrozumiałego.

A tak z ciekawości, takie blachy co macie z Wiślackimi motywami, to w stanach coś kosztują ? Bo w PL 1000 zł trzeba dać i możesz mieć tablicę typu K0 TSW , albo K1 WISLA
Jak ma się sprawa u Was ?




====


nie musicie gustować w tego typu muzie ( dub step ), ale ja dla przykładu kupiłem eLeMelki niebieskie, palę i słucham tego na fulla:

http://www.youtube.com/watch?v=xlfDY...U7GC7JIQapsEvA


nosi oj nosiiiiiii
Powód: co pomaga ?
Ostatnio edytowane przez labtec : 23.08.2011 o godz. 15:12.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.08.2011, 15:09
Od godz. 20.00 studio przedmeczowe w Polsacie Sport- trzeba wytrzymać !
Odpowiedz cytując
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.08.2011, 15:12
labtec napisał(a):Wyświetl post
uuu...to żona przypuszczam amerykanka ? Nie szprecha po Polsku ;-> ?

Trochę dziwnie w Usa, tylko football , NHL, nascar i bejzbol co ?

Naucz go chociaż hymnu Wisły ;-)

aaa ! no chyba że jest młodziutki, o tym nie pomyślałem.

Dobrze że szefa masz wyrozumiałego.

A tak z ciekawości, takie blachy co macie z Wiślackimi motywami, to w stanach coś kosztują ? Bo w PL 1000 zł trzeba dać i możesz mieć tablicę typu K0 TSW , albo K1 WISLA
Jak ma się sprawa u Was ?
zona prosto z krakowa syn ma 14 miesiecy dlatego ucze go gooolll syn szal Wisly ma i koszulke naszego fc tez
koszt tablic jest taki sam jak chcesz zwykla lub "swoja" koszt to 79$
Ostatnio edytowane przez piotrek chicago : 23.08.2011 o godz. 15:20.
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując
ceniu
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2011, 15:14
Piotrek to tak dziwnie w samo południe mecz oglądać ale będziesz miał więcej czasu na świętowanie awansu.
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 23.08.2011, 15:17
no proszę Cię, gdyby cena tablicy z własnym napisem była taka sama jak " normalna " to w Polsce co druga fura by miała blachy typu K1 MAX , K0 BMW itd


A co do muzy co może pomóc, to polecam obok tego linka wyżej ( dubstep ), coś z wlkp.
Zero słów - sam bit:

http://www.youtube.com/watch?v=fExs1...apsEvA&index=2
Odpowiedz cytując
Jean_Paulista
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.08.2011, 15:18
ale ciśnienie!
jak oglądam ten filmik to aż mnie ciarki przechodzą: http://www.youtube.com/watch?v=Ek3y2Ums0aw
hymn LM, oprawa, a potem hymn naszej Wisełki kochanej!

niedawno, bo na meczu ze Skonto spełniłem jedno ze swoich marzeń - kibicowałem naszej drużynie na R22.
W momencie gdy uniosłem ręce w górę z rozpostartym między nimi szalem i zacząłem śpiewać hymn to aż głos mi się łamał ze wzruszenia. Mam wielką nadzieję, że dziś Wisła awansuje do tak upragnionej LM, a wtedy wrócę na nasz stadion i będzie mi dane przeżywać tak podniosłe chwile razem z Wami.

damy radę Cypryjczykom!
Odpowiedz cytując
karolkr1
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.08.2011, 15:18
taki mały odstresowywacz

http://www.dailymotion.com/video/xkn...s-league_sport
Odpowiedz cytując
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.08.2011, 15:21
ceniu napisał(a):Wyświetl post
Piotrek to tak dziwnie w samo południe mecz oglądać ale będziesz miał więcej czasu na świętowanie awansu.
w poludnie nie jest zle gorzej jak byly mecze ok 14-15 waszego czasu raz derby byly o 6:30 rano naszego czasu to dopiero masakra!!!! najgorsze ze w wczesne mecze to nawet w knajpie nie ogladniesz, ale dajemy rade
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując
ceniu
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.08.2011, 15:24
to nie zazdroszczę. w tym sezonie patrząc na porę rozgrywania to i tak luzik ale gdy przyjdą mecze o 14 (bo tak ma Canal+ w rozpisce w soboty i niedzielę) to budzik obowiązkowy.
Odpowiedz cytując
budzik936
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.08.2011, 15:34
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
! najgorsze ze w wczesne mecze to nawet w knajpie nie ogladniesz, ale
To tam w knajpie transmitują wisłe ? Jaka telewizja, bo z tego co wiem to tam satelita Hot bird nie łapie.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.08.2011, 15:42
Ja siedzę w Hanoi i jest teraz 21:40 i próbowałem się zdrzemnąć choć na chwilkę (nastawiłem budzik na 1:00 mecz jest o 1:45) i nie dało rady usnąć ..tak mi serce wali jak dzwon...ABG
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.08.2011, 15:43
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
zona prosto z krakowa syn ma 14 miesiecy dlatego ucze go gooolll syn szal Wisly ma i koszulke naszego fc tez
koszt tablic jest taki sam jak chcesz zwykla lub "swoja" koszt to 79$

A teraz dla jasności podaj wyznanie żony
Odpowiedz cytując
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.08.2011, 15:44
budzik936 napisał(a):Wyświetl post
To tam w knajpie transmitują wisłe ? Jaka telewizja, bo z tego co wiem to tam satelita Hot bird nie łapie.
internet kabel i doping przy piwie
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 23.08.2011, 15:45
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
A teraz dla jasności podaj wyznanie żony
synowi chciala kupic koszulke w pasy ale szalik Wisly byl szybciej , swieta wojna w domu na codzien
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 23.08.2011, 15:46
szczepans co robisz w Hanoi? I tak nie mogę sobie znaleźć miejsca przed meczem, to z ciekawością poczytam posty Rodaka, którego wywiało na drugi koniec świata ;]
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 23.08.2011, 15:49
snyrting napisał(a):Wyświetl post
szczepans co robisz w Hanoi? I tak nie mogę sobie znaleźć miejsca przed meczem, to z ciekawością poczytam posty Rodaka, którego wywiało na drugi koniec świata ;]
sprowadza dzieci.

Co Ci potrzeba kolego ? Chłopczyka ? Dziewczynkę ?
Dogadacie się co do ceny

Nie no żart, a dla wszystkich spoza PL ,albo tych, którzy nie mają dostępu do polsatu 2 linki, tam znajdzie mecz Apoel - Wisła , dajcie play i powinno Wam hulać bez problemu transmicja.


www.meczyki.pl

oraz

www.soccer-live.pl
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 23.08.2011, 15:50
Od końca pierwszego meczu, ciągle przypomina mi się mecz z PAO. Minęło 6 lat i niczego innego w kontekście Wisły nie pragnę, jak to by wreszcie dzisiejszy dzień przyćmił tamte wydarzenia...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 23.08.2011, 15:52
labtec napisał(a):Wyświetl post
sprowadza dzieci.

Co Ci potrzeba kolego ? Chłopczyka ? Dziewczynkę ?
Dogadacie się co do ceny

Jak teraz dzieci w Polsce rodzą się tak .......nięte jak ty to rzeczywiście chyba będę musiał sprowadzić.

Nie sil się na odpisywanie.
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 23.08.2011, 16:04
pojechałem na praktykę międzynarodową..i powiem że po miesiącu tutaj tak się tęskni za swoimi kątami...za Krakowem,

inna kultura inny świat-temperatura , wilgotność powietrza..ludzie spoko mega pomocni ale Hanoi ma 9 milionów mieszkańcow z tego 90% ma skutery więc jest istny szał-korki gorsze niż na alejach ..
a co do azjatek to 99% są bardziej święte niż watykan ;P 70% nic do ślubu - zero

i powiem że tydzień temu to dało się oglądać w dobrej jakości ale w sobotę koronę tak cięło że dramt więc dziś się modlę o wspaniałą transmisje..
Odpowiedz cytując
budzik936
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 23.08.2011, 16:27
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
pojechałem na praktykę międzynarodową..i powiem że po miesiącu tutaj tak się tęskni za swoimi kątami...za Krakowem,

inna kultura inny świat-temperatura , wilgotność powietrza..ludzie spoko mega pomocni ale Hanoi ma 9 milionów mieszkańcow z tego 90% ma skutery więc jest istny szał-korki gorsze niż na alejach ..
a co do azjatek to 99% są bardziej święte niż watykan ;P 70% nic do ślubu - zero

i powiem że tydzień temu to dało się oglądać w dobrej jakości ale w sobotę koronę tak cięło że dramt więc dziś się modlę o wspaniałą transmisje..
To ile tam będziesz siedział ?
Odpowiedz cytując
Wiślacki Barwałd
Senior Member
 
 
Od: 12.2010
Skąd: Barwałd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 23.08.2011, 16:38
Ja polecam robienie wylewki pod kafelki w łazience. Nic tak nie łagodzi stresu jak zabawa z betonem i kielnią
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Odpowiedz cytując
Berni
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 23.08.2011, 16:40
Albo można już powoli na mecz iść gdzieś do knajpy, zająć dobre miejsce, wypić pierwsze piwko, zapalić Poza tym zawsze to lepiej stresować się w gronie znajomych niż samemu w domu
".... i w każdej chwili czy dobrej czy złej, będę kochał Wiseł....."
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 23.08.2011, 16:44
połowa września 17 wracam do pięknej polskiej ziemi...i czas szukać pracy..i na LM iść
polecam każdemu wyjechać gdzieś orientalnie na 2 miesiące..naprawdę człowiek nabiera pokory i uczy się wielu rzeczy.

jeszcze 3 h do meczu u mnie środek nocy..wifi spadło do jednej kreski ku**a, ehh życie, siedzę i oglądam wszystko co popadnie od dramatów społecznych na y-tube po demotywatory żeby zabić czas przed...

Wy jak gdzie oglądacie mecz? dużo osób idzie na hale?

P.S
http://www.youtube.com/watch?v=cx0n-SqK3is to jest real
http://www.youtube.com/watch?v=3CU1PR4d1wM
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:32.