
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#28
|
Tyle że to trochę jak jedna scena z KilBila kiedy szef klubu nocnego opieprza Budda że znów się spóźnił do roboty a ten mu na to że jest wykidajłą a w klubie puchy więc nie ma kogo wykopywać ![]() Tu podobnie - mamy typowych egzekutorów tyle że nie ma na kim tych egzekucji przeprowadzać.Dośrodkowań niewiele a jeśli już to albo niecelne albo Genkow czy Bitton osamotnieni,prostopadłych piłek brak, strzały albo w środek albo cholera wie gdzie więc dobić czego też nie ma. A co do meczu - taki sobie.Przynajmniej widać czemu zmiennicy są tylko zmiennikami.Nie chce się znęcać nad Kirmem bo on czerstwy był nawet jak te 9 bramek miał, tyle że na dziś to on nie jest w stanie nawet piłki przyjąć by mu nie odskoczyła na kilka metrów. Reszta też przeciętnie ,na minus z niby pierwszego składu Diaz a na plus(z drugiego) Paljic. Debiutanci przyzwoicie. Mnie najbardziej martwi co innego - jak tak patrze na kalendarz to jak szybko się nie ogarniemy to po 9tej kolejce już może być wstępnie posprzątane ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|

|
||||||
|
|