The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.07.2011, 20:12
djjamajczyk napisał(a):Wyświetl post
. Nie ma problemu nie być patriotą a być kibicem Wisły dla mnie nie ma żadnego konfliktu interesów
.
To tak jakbys napisal "nie ma konfliktu w popieraniu AK i nie byciu patriota" w czsach II WŚ.
Nasi poprzednicy lali milicje na ulicach Krakowa i Nowej Huty, ich poprzednicy lali Niemcow i Ruskow przez dwie wojny swiatowe a jeszcze wczesniej ich poprzednicy walczyli o niezalezna Polske w ramach zaborow.
Poczytaj sobie www.historiawisly.pl zanim zaczniesz kolejne kretynizmy wypisywac.
Swiadomy Kibic Wisly = Patriota bo przyjmuje na sioebie cala 105-letnia Jej historie i ma obowiazek kontynuwac wszystkie tradycje wislackie i patriotyczne. Nie nazywac sie patriota moze co najwyzej sympatyk Wisly, emocjonujacy sie wynikami druzyny pilkarskiej a nie calemu klubowi.

Do czego doprowadzilo odejscie wszystkich autorytetow z forum internetowego. Byle kto moze sobie napisac cokolwiek mu slina na jezyk przyniesie, zalozyc bylejaki temat (co on tu jeszcze robi?) i wymadrzac sie.

Aha, kazdemu rozpoczynajacemu swoje zdanie od "niech" albo wtracajacego w srodku "powinni" (zazwyczaj tyczy sie to co "niech zrobi" i "powinno zrobic" SKWK) proponuje rozpoczac zmiane od siebie lub zachecic innych do zmian poprzez wlasne dzialanie. Najlepiej juz w istniejacych strukturach i organizacjach. Dla kazdego znajdzie sie zajecie.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:12.