The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.06.2011, 14:43
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nad klubem jest rząd (Tusk), jeśli klub nie będzie się stosował do zaleceń rządu to zamkną stadion to oczywistość. Sens protesty nadal jest bezsensowny.
Basałaj zrobi to co zrobi Cupiał a on nie dopuści do tego żeby jego klub mieszał się w sprawy polityczne.
Tak czy siak sytuacja jest problematyczna. Czy postawienia pod ściana właściciela klubu coś da ? Człowiek który jest właścicielem klubu gdzie poleciał nóż z trybun, jestem przekonany, że nie będzie tolerował wykorzystywania klubu do manifestacji antyrządowej, tym bardziej nie za boli go to, że w budżecie zabraknie parę złotych.

Dla mnie sytuacja jest również nie do zrozumienia, kwestia tego czy protest w takiej formie ma sens.
Tu nie chodzi o to co zrobi Prezes, tylko chodzi o nas. Aktualna sytuacja jest tak chora, że pewnego pięknego dnia obudzisz się rano i przeczytasz, że nie wolno nosić szalików na mecze, bo moga stanowić zagrożenie. Nie widzisz,że te obostrzenia poszły 10 km za daleko. Czy na stadionach w Anglii nie ma sektorówek ? Czy na stadionach w Bundeslidze nie ma flagowisk ? Nie widzisz, że to wszystko jest chore. Mówią Ci o Anglii a robią zakazy większe niż tam. Jakiś głąb uchwalił durną ustawę i teraz będą cenzurowali fifę 2012. To jest istny cyrk. Tylko niestety u nas każdy powie a kij kupie karnet, a kij zaglosuje na PO, bo nie ma alternatywy. Dla mnie tutaj nie ma znaczenia, że nie ma alternatywy, bo głównym celem każdego powinno być zagłosowanie przeciwko partii, która robi takie cuda.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:06.