The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.06.2011, 11:21. Petycja ws. europucharów w kanale otwartym
Sprawa jest prosta- polsat chce transmitować nasz dwumecz w kw. do LM jedynie na kanałach kodowanych. Komu się to nie podoba- proszę o podpisy pod petycją:

http://www.petycjeonline.com/europuc...anale_otwartym
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
cris21
Junior Member
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.06.2011, 11:30
Brawo dla pomysłodawcy, wszyscy się wpisujemy;d
100% poparcia.
Odpowiedz cytując
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.06.2011, 11:48
Brawo, akurat nie uda mi się wyjechać do Rygi, a Polsatu Sport nie mam ;/ Pamiętajmy, że wielu z nas będzie zapewne w tym czasie na wakacjach, a Polsat bardzo często jest w TV w pokojach hotelowych.
NIE LEKCEWAŻMY TEJ PETYCJI!

Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.06.2011, 11:53
Jeśli to coś da , to wpisywać się , 30 s i po sprawie
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
Kondipr
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: zNieNacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 25.06.2011, 11:55
Może WislaKrakow.com wrzuci na FB? forum mało osób czyta.. kto ma znajomości niech ładnie poprosi
"Od zawsze na zawsze w pamięci niepokonani" ; "Wiara czyni cuda" ; "Nikt nie wymaga od Was......." ; " Na Reymonta wychowani......."
Odpowiedz cytując
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 25.06.2011, 11:56
podpisane. super pomysł.
Odpowiedz cytując
irekm19
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 25.06.2011, 11:57
Panowie, niewiem czy coś się zmieniło w ciągu paru dni, ale było info jakoś w tygodniu że obydwa mecze Wisły ze Skonto będą we wtorki (12 i 19 lipca) o 20:30 na kanale otwartym.

Więc po co ta petycja?
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 25.06.2011, 12:00
Cytat:
Polsat chce je udostępnić jedynie na kanałach kodowanych, co przyjęliśmy z niewątpliwym bólem.
Skąd takie info?
Mi też się gdzieś obiło o uszy, że mecze Wisły będą transmitowane w otwartym kanale. Nie wiem czy na TWSD tego nie wyczytałem, ale artykuł chyba został edytowany.
Odpowiedz cytując
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 25.06.2011, 12:00
irekm19 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, niewiem czy coś się zmieniło w ciągu paru dni, ale było info jakoś w tygodniu że obydwa mecze Wisły ze Skonto będą we wtorki (12 i 19 lipca) o 20:30 na kanale otwartym.

Więc po co ta petycja?

Zrezygnowali z tego i będzie tylko na kanale kodowanym .
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 25.06.2011, 12:01
http://www.90minut.pl/news/160/news1605435-Mecze-Wisly-ze-Skonto-tylko-w-Polsacie-Sport-i-Polsacie-Futbol.html

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20343


EDIT: 1 post w dziale "piłka nożna" na onecie poświęcony naszej akcji
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 25.06.2011 o godz. 12:05.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
irekm19
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.06.2011, 12:10
Noo.. to podpisujemy.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 25.06.2011, 13:01
Skoro ostatnio ratujemy Białą Gwiazdę na koszulkach na facebooku, a miał on wcześniej powodzenie w "kevinowej" akcji z Polsatem, więc może by go tak użyć znowu?

Potrzebowałbym "małej" pomocy
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 25.06.2011, 13:10
I tak pewnie "kumaci" zaraz się wypowiedzą,że nie ma sensu , zobaczycie .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 25.06.2011, 13:36
Co do meczu wyjazdowego - racja, powinien być w otwartym. Wiadomo pieniądze, czas, chęci i wiele innych czynników są w znaczącymi ogranicznikami jeżeli chodzi o wyjazd do Rygi. Nie ma dyskusji.

Ale co do meczu u siebie mam ambiwalentne uczucia. Bo znając naszą, krakowską mentalność, znajdzie się gro osób, które zamiast wspierać swój klub (finansowo i dopingiem), będą wolały przyżulić te średnio trzy - cztery dychy i oglądnąć sobie mecz w TV. Z drugiej strony trafiają do mnie argumenty o ludziach na wakacjach i z kibicach z innych części Polski... Chociaż nie do końca, bo przecież można raz w roku w wakacje, wybrać się na mecz, podobno ukochanej drużyny, poczuć klimat. Także mimo wszystko skłaniałbym się do zakodowania rewanżu ze względu na dobro Wisły.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Rumi
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 25.06.2011, 13:36
jest sens czy nie .. podpisane
Odpowiedz cytując
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 25.06.2011, 13:43
fialo napisał(a):Wyświetl post
Co do meczu wyjazdowego - racja, powinien być w otwartym. Wiadomo pieniądze, czas, chęci i wiele innych czynników są w znaczącymi ogranicznikami jeżeli chodzi o wyjazd do Rygi. Nie ma dyskusji.

Ale co do meczu u siebie mam ambiwalentne uczucia. Bo znając naszą, krakowską mentalność, znajdzie się gro osób, które zamiast wspierać swój klub (finansowo i dopingiem), będą wolały przyżulić te średnio trzy - cztery dychy i oglądnąć sobie mecz w TV. Z drugiej strony trafiają do mnie argumenty o ludziach na wakacjach i z kibicach z innych części Polski... Chociaż nie do końca, bo przecież można raz w roku w wakacje, wybrać się na mecz, podobno ukochanej drużyny, poczuć klimat. Także mimo wszystko skłaniałbym się do zakodowania rewanżu ze względu na dobro Wisły.
Bez sensu Fialo
Tu chodzi o promocję Wisły na cały kraj , o pokazanie nowej, lepszej twarzy dla wszystkich ludzi w Polsce, a nie o parę złotych więcej w kasie , choć tutaj także się mylisz , bo kto ma przyjść to przyjdzie , nieważne czy będzie w otwartym czy nie.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 25.06.2011, 18:53
http://www.facebook.com/home.php?sk=...09739789120120
Grupa na facebooku- dołanczać(dołączać?), lajkać. Po prostu musimy to zrobić
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
kileropulos
Junior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 25.06.2011, 22:38
Brawo Wislacy!!!
Bielsko Biała pozdrawie Wisełke!!!
Podpisuje sie obiema rękami!!
Odpowiedz cytując
Kondipr
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: zNieNacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 25.06.2011, 22:48
Dajcie sobie dzieci siana z tym zakładaniem kont na FB, bo już ich kilkadziesiąt jest, a nie na tym rzecz polega ..
Tu chodzi o petycje, a nie chwalenie się jutro kolegom, że - Mam konto Anty Polsat i mam już 100 Lubie TO! - Taaaa..?

Zatem spasujcie i weźcie sobie jakiś stoperan..
"Od zawsze na zawsze w pamięci niepokonani" ; "Wiara czyni cuda" ; "Nikt nie wymaga od Was......." ; " Na Reymonta wychowani......."
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 25.06.2011, 23:46
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
http://www.facebook.com/home.php?sk=...09739789120120
Grupa na facebooku- dołanczać(dołączać?), lajkać. Po prostu musimy to zrobić
Dołączać.

Kondipr napisał(a):Wyświetl post
Dajcie sobie dzieci siana z tym zakładaniem kont na FB, bo już ich kilkadziesiąt jest, a nie na tym rzecz polega ..
Tu chodzi o petycje, a nie chwalenie się jutro kolegom, że - Mam konto Anty Polsat i mam już 100 Lubie TO! - Taaaa..?

Zatem spasujcie i weźcie sobie jakiś stoperan..
Zrobienie wydarzenia na FB to też jakaś forma propagowania tego. W końcu nie wszyscy kibice Legii i Jagielloni wchodzą na nasze forum.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 26.06.2011, 00:03
otwarty Polsat więcej ludzi będzie oglądało a to sprzyja promowaniu Wisły
Odpowiedz cytując
irekm19
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 26.06.2011, 07:52
No panowie proszę bardzo:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

Już ponad 3 tys. osób podpisało, nie ustawajmy !
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 26.06.2011, 14:16
http://www.weszlo.com/news/7137
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 26.06.2011, 14:30
Powiem tylko tyle Polsat to najbardziej ujowa telewizja w Polsce ;/ nie ma to jak TVP przynajmniej pokazywali te mecze wszystkie!! może jakość była gorsza ale pokazali każdą drużynę nawet jak Katowice grały z Macedończykami i w dupę dostały...

Pewno pierdzielony Żak pości po raz 15 zasraną szklaną pułapke...;/ choć to db film, a jak jakieś inne debilstwo to zal totalny;/;/;/;/;/ *URWA MAĆ!!
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 26.06.2011, 14:33
Mają prawo puszczac co chcą i na jakim kanale chcą (ale dobrze by było gdyby chociaż na TV4 puścili mecz Wisły), a najbardziej ujowy to chyba jednak mimo wszystko jest TVN
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 26.06.2011, 14:37
Autor tekstu nie pomyślał, że gdy puszczą mecz w kanale otwartym będą mieć większe wpływy z reklam.

A jak każdy Polak wie, nak*rwią ich tyle, że zdążę sobie zrobić kolację, wyjść po piwo do sklepu, umyć się, pogadać z sąsiadem o pzpnie itd. i jeszcze poczekam na transmisję.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 26.06.2011, 14:41
A ja mam inny sposób żeby wy.ujać Polsat z pierwszej ręki Niech każdy się dowie, gdzie w jego mieście znajduje się biuro Door To Door (D2D) Cyfrowego Polsatu i zamówi u nich telewizje. Zgodnie z obowiązującym prawem, również ściśle przestrzeganym przez CP, klient, któremu usługa została dostarczona do miejsca zamieszkania a nie w punkcie sprzedaży APS, ma prawo na zrezygnowanie z niej w przeciągu 10dni bez żadnych konsekwencji. Mecze będą pokazywane na przestrzeni 7 dni, co mieści się w granicach.

Nie pytajcie skąd to wiem, ale informacja sprawdzona na 100% ewentualnie PW
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:32.