![]() |
Petycja ws. europucharów w kanale otwartym
Sprawa jest prosta- polsat chce transmitować nasz dwumecz w kw. do LM jedynie na kanałach kodowanych. Komu się to nie podoba- proszę o podpisy pod petycją:
http://www.petycjeonline.com/europuc...anale_otwartym |
Brawo dla pomysłodawcy, wszyscy się wpisujemy;d
100% poparcia. |
Brawo, akurat nie uda mi się wyjechać do Rygi, a Polsatu Sport nie mam ;/ Pamiętajmy, że wielu z nas będzie zapewne w tym czasie na wakacjach, a Polsat bardzo często jest w TV w pokojach hotelowych.
NIE LEKCEWAŻMY TEJ PETYCJI! |
Jeśli to coś da , to wpisywać się , 30 s i po sprawie
|
Może WislaKrakow.com wrzuci na FB? forum mało osób czyta.. kto ma znajomości niech ładnie poprosi ;)
|
podpisane. super pomysł.
|
Panowie, niewiem czy coś się zmieniło w ciągu paru dni, ale było info jakoś w tygodniu że obydwa mecze Wisły ze Skonto będą we wtorki (12 i 19 lipca) o 20:30 na kanale otwartym.
Więc po co ta petycja? |
Cytat:
Mi też się gdzieś obiło o uszy, że mecze Wisły będą transmitowane w otwartym kanale. Nie wiem czy na TWSD tego nie wyczytałem, ale artykuł chyba został edytowany. |
Cytat:
Zrezygnowali z tego i będzie tylko na kanale kodowanym . |
http://www.90minut.pl/news/160/news1605435-Mecze-Wisly-ze-Skonto-tylko-w-Polsacie-Sport-i-Polsacie-Futbol.html
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20343 EDIT: 1 post w dziale "piłka nożna" na onecie poświęcony naszej akcji :) |
Noo.. to podpisujemy.
|
Skoro ostatnio ratujemy Białą Gwiazdę na koszulkach na facebooku, a miał on wcześniej powodzenie w "kevinowej" akcji z Polsatem, więc może by go tak użyć znowu? :)
Potrzebowałbym "małej" pomocy ;) |
I tak pewnie "kumaci" zaraz się wypowiedzą,że nie ma sensu , zobaczycie .
|
Co do meczu wyjazdowego - racja, powinien być w otwartym. Wiadomo pieniądze, czas, chęci i wiele innych czynników są w znaczącymi ogranicznikami jeżeli chodzi o wyjazd do Rygi. Nie ma dyskusji.
Ale co do meczu u siebie mam ambiwalentne uczucia. Bo znając naszą, krakowską mentalność, znajdzie się gro osób, które zamiast wspierać swój klub (finansowo i dopingiem), będą wolały przyżulić te średnio trzy - cztery dychy i oglądnąć sobie mecz w TV. Z drugiej strony trafiają do mnie argumenty o ludziach na wakacjach i z kibicach z innych części Polski... Chociaż nie do końca, bo przecież można raz w roku w wakacje, wybrać się na mecz, podobno ukochanej drużyny, poczuć klimat. Także mimo wszystko skłaniałbym się do zakodowania rewanżu ze względu na dobro Wisły. |
jest sens czy nie .. podpisane
|
Cytat:
Tu chodzi o promocję Wisły na cały kraj , o pokazanie nowej, lepszej twarzy dla wszystkich ludzi w Polsce, a nie o parę złotych więcej w kasie , choć tutaj także się mylisz , bo kto ma przyjść to przyjdzie , nieważne czy będzie w otwartym czy nie. |
http://www.facebook.com/home.php?sk=...09739789120120
Grupa na facebooku- dołanczać(dołączać?), lajkać. Po prostu musimy to zrobić :) |
Brawo Wislacy!!!
Bielsko Biała pozdrawie Wisełke!!! Podpisuje sie obiema rękami!! |
Dajcie sobie dzieci siana z tym zakładaniem kont na FB, bo już ich kilkadziesiąt jest, a nie na tym rzecz polega ..
Tu chodzi o petycje, a nie chwalenie się jutro kolegom, że - Mam konto Anty Polsat i mam już 100 Lubie TO! - Taaaa..? Zatem spasujcie i weźcie sobie jakiś stoperan.. |
Cytat:
Cytat:
|
otwarty Polsat więcej ludzi będzie oglądało a to sprzyja promowaniu Wisły
|
No panowie proszę bardzo:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html Już ponad 3 tys. osób podpisało, nie ustawajmy ! :D |
|
Powiem tylko tyle Polsat to najbardziej ujowa telewizja w Polsce ;/ nie ma to jak TVP przynajmniej pokazywali te mecze wszystkie!! może jakość była gorsza ale pokazali każdą drużynę nawet jak Katowice grały z Macedończykami i w dupę dostały...
Pewno pierdzielony Żak pości po raz 15 zasraną szklaną pułapke...;/ choć to db film, a jak jakieś inne debilstwo to zal totalny;/;/;/;/;/ *URWA MAĆ!! |
Mają prawo puszczac co chcą i na jakim kanale chcą (ale dobrze by było gdyby chociaż na TV4 puścili mecz Wisły), a najbardziej ujowy to chyba jednak mimo wszystko jest TVN :)
|
Autor tekstu nie pomyślał, że gdy puszczą mecz w kanale otwartym będą mieć większe wpływy z reklam.
A jak każdy Polak wie, nak*rwią ich tyle, że zdążę sobie zrobić kolację, wyjść po piwo do sklepu, umyć się, pogadać z sąsiadem o pzpnie itd. i jeszcze poczekam na transmisję. ;) |
A ja mam inny sposób żeby wy.ujać Polsat z pierwszej ręki :) Niech każdy się dowie, gdzie w jego mieście znajduje się biuro Door To Door (D2D) Cyfrowego Polsatu i zamówi u nich telewizje. Zgodnie z obowiązującym prawem, również ściśle przestrzeganym przez CP, klient, któremu usługa została dostarczona do miejsca zamieszkania a nie w punkcie sprzedaży APS, ma prawo na zrezygnowanie z niej w przeciągu 10dni bez żadnych konsekwencji. Mecze będą pokazywane na przestrzeni 7 dni, co mieści się w granicach.
Nie pytajcie skąd to wiem, ale informacja sprawdzona na 100% :) ewentualnie PW |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl