The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 22.06.2011, 06:44
Przejmujecie sie tym ze mecze topowe bedziemy miec na jesieni glownie na wyjazdach a nie zauwazyliscie najwazniejszego!!!!

[17.kolejka (9-12 grudnia 2011)
Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Ostatni mecz w rundzie jesiennej gramy u siebie a to oznacza ze ostatni mecz w sezonie z Polonia gramy na wyjezdzie nie bedzie juz k... takiej fety po meczu jak w tym roku to jest prawdziwe sk....o ze strony ekstraklasy ze ostatniego meczu nie gramy u siebie jak mozna tak traktowac druzyne ktora praktycznie co roku siega po mistrzostwo!!!
Ostatnio edytowane przez Mila : 22.06.2011 o godz. 06:47.
Odpowiedz cytując
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 22.06.2011, 06:56
Mila napisał(a):Wyświetl post
Przejmujecie sie tym ze mecze topowe bedziemy miec na jesieni glownie na wyjazdach a nie zauwazyliscie najwazniejszego!!!!

[17.kolejka (9-12 grudnia 2011)
Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Ostatni mecz w rundzie jesiennej gramy u siebie a to oznacza ze ostatni mecz w sezonie z Polonia gramy na wyjezdzie nie bedzie juz k... takiej fety po meczu jak w tym roku to jest prawdziwe sk....o ze strony ekstraklasy ze ostatniego meczu nie gramy u siebie jak mozna tak traktowac druzyne ktora praktycznie co roku siega po mistrzostwo!!!
w 30. kolejce gramy u siebie ze Śląskiem Wrocław...
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 22.06.2011, 06:56
@Mila - fail. Ostatnią kolejkę będziemy grać ze Śląskiem. U siebie
Powód: ktoś mnie uprzedził ;)
Ostatnio edytowane przez Syn Kangura z 1984 : 22.06.2011 o godz. 06:57.
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 22.06.2011, 07:56
Mila napisał(a):Wyświetl post
Przejmujecie sie tym ze mecze topowe bedziemy miec na jesieni glownie na wyjazdach a nie zauwazyliscie najwazniejszego!!!!

[17.kolejka (9-12 grudnia 2011)
Wisła Kraków - Polonia Warszawa

Ostatni mecz w rundzie jesiennej gramy u siebie a to oznacza ze ostatni mecz w sezonie z Polonia gramy na wyjezdzie nie bedzie juz k... takiej fety po meczu jak w tym roku to jest prawdziwe sk....o ze strony ekstraklasy ze ostatniego meczu nie gramy u siebie jak mozna tak traktowac druzyne ktora praktycznie co roku siega po mistrzostwo!!!
Kolego zanim coś napiszesz to poczytaj, sprawdź dokładniej a potem pisz. Mecz, który podałeś to jest awansem rozgrywany mecz z drugiej kolejki wiosennej a nie ostatni rundy wiosennej. Jakbyś zadał sobie trud to zobaczyłbyś, że w drugiej kolejce gramy z Polonią na wyjeździe.

A już Twój tekst o niesprawiedliwym traktowaniu jest już poniżej wszelkiej krytyki i tylko zostaje napisać żal.pl
Odpowiedz cytując
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 22.06.2011, 08:31
Węsząc teorie spiskowe...Rok temu ułożyli nam mega cieżką końcówkę..Nie wyszlo, Wisła zdobyła MP..
W tym roku próbują też nas "udupić" i gramy pierw wszystkie mecze trudne na wyjeździe, czy to lepiej czy gorzej to wyjdzie w praniu. Ja bym wolał, żeby było normalnie wymieszane..

Ciekawostka, że jeśli wejdziemy do LM (LE gra chyba w tych samych terminach) to:
3 runda kwaliikacji - 3 dni przed meczem z Polonia na wyjezdzie
1 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po po meczu z Lechem na wyjezdzie
2 kolejka LM - 3 dni przed Legia na wyjezdzie
3 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po meczu z Jagą u siebie
4 kolejka LM - 3 dni przed meczem żydami na wyjezdzie
5 kolejka LM - 3 dni przed meczem z v-mistrzem Śląskiem na wyjezdzie
6 koleja LM - 3 dni przed meczem z Polonią Warszawa u siebie

Heh traktuje to z przymrózeniem oka, ale jednak chyba jest cos na rzeczy, ze wsród tylu meczy trudnych dla nas na wyjezdzie wiekszosc gramy kilka dni po ew. meczach w LM czy LE..
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 22.06.2011 o godz. 08:48.
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 22.06.2011, 08:44
Dwa główne pozytywy:
znowu mistrz po meczu z sąsiadką
wspólne fetowanie mistrza z WKSem
Odpowiedz cytując
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 22.06.2011, 09:31
teorie spiskowe sa dobre - lubie je na discavery ogladac ^^ - ale ... wydaje mi sie ze jakby ten grafik nie byl ułożony to mozna takie teorie podawac , kadra sie powieksza i niewykluczone ze np. z Legia zagra tylko 4 -5 graczyz 11 ktorzy zagrali z Arsenalem 3 dni wczesniej ...

jak dla mnie to ustawiony grafik byl kilka,kilkanascie lat temu - byly takie jaja ze Legia grala z tym samym przeciwnikiem tydzien po Wisle - pierwsze z nami wszyscy gryzli trawe a potem zmeczeni dostawali wciery od Legii - nie pamietam ktory to byl rok ale bylo to jawne granie w ch....
Odpowiedz cytując
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 22.06.2011, 09:34
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Węsząc teorie spiskowe...Rok temu ułożyli nam mega cieżką końcówkę..Nie wyszlo, Wisła zdobyła MP..
W tym roku próbują też nas "udupić" i gramy pierw wszystkie mecze trudne na wyjeździe, czy to lepiej czy gorzej to wyjdzie w praniu. Ja bym wolał, żeby było normalnie wymieszane..

Ciekawostka, że jeśli wejdziemy do LM (LE gra chyba w tych samych terminach) to:
3 runda kwaliikacji - 3 dni przed meczem z Polonia na wyjezdzie
1 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po po meczu z Lechem na wyjezdzie
2 kolejka LM - 3 dni przed Legia na wyjezdzie
3 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po meczu z Jagą u siebie
4 kolejka LM - 3 dni przed meczem żydami na wyjezdzie
5 kolejka LM - 3 dni przed meczem z v-mistrzem Śląskiem na wyjezdzie
6 koleja LM - 3 dni przed meczem z Polonią Warszawa u siebie

Heh traktuje to z przymrózeniem oka, ale jednak chyba jest cos na rzeczy, ze wsród tylu meczy trudnych dla nas na wyjezdzie wiekszosc gramy kilka dni po ew. meczach w LM czy LE..
Mamy szeroką kadrę , poradzimy sobie. My nie amica, która miała 14 zawodników do gry na poziomie
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 22.06.2011, 11:18
Tu nie ma sie cos doszukiwac jakis teorii spiskowych ale poprostu debilizmu - jak ktos nie potrafi ulozyc terminarza na przemian (dom, wyjazd) to niech skorzysta z gotowych algorytmow w necie.
Co to za granie ? 2 meczu u siebie, 2 na wyjezdzie ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 22.06.2011, 11:28
nie debilzm, tylko ktoś w pzpn / ekstraklasie s.a. lobbował taki terminarz i tyle.

zawsze liga była na przemian, tzn raz u siebie, raz na wyjeździe. a tutaj nagle takie dziwy..
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 22.06.2011, 11:52
Nie jest możliwym ustawienie terminarza w taki sposób, żeby wszystkie zespoły grały cały sezon na przemian. To tak kwestii ścisłości.

Sprawa Lecha jest oczywista, poza tą sytuacją nie wydaje mi się, żeby terminarz różnił się zbytnio od tych z lat poprzednich.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:32.