The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.05.2011, 20:14
moje oceny

Kurto - 5
zagrał poprawnie, nawet w niektorych momentach pewnie, bez nerwówki, dobra gra nogami, dobre wyczucie na przedpolu, 2-3 niewielkie błedy
Cikos - 6
w obronie bez błedów, włączał sie w akcje ofensywne, niepotrzebny faul skutkujący żółtkiem
Chavez - 8
siła spokoju i spokój siły
Jaliens - 6
coraz lepiej i pewniej, szkoda tej kontuzji, mam nadzieję, że niewielka
Burliga - 6
Nadspodziewanie dobrze na prawej obronie. Spokój i udane interwencje. Koniecznie ogrywac go
Wilk - 7
aktywny, niestety po odbiorach brak pomysłu na wyprowadzenie piłki
Sivakow - 6
Nadspodziewanie dobrze w I połowie na środku. Aktywny, szukający piłki,. dobrze ustawiajacy sie i wracający do defensywy. W II połowie zastapił Jaliensa na stoperze i... dobrze sobie radził, choć jego reka w polu karnym ewidentna
Gargula - 2
Pokazał że jego czas w Wisle już sie skonczył. W II połowie gdyby nie rzuty rożne jakie wybijał, nie wiedziałbym ze jest na boisku. Jego asysta przy bramce Kirma była konecznością. Dobrze, że oddał piłkę, bo sam by nic nie zrobił
Melikson - 9
Piłkarz meczu. Udział przy wszystkich bramkach. Zawodnik z innego wymiaru. Mógłby dostac 10 gdyby w pierwszej połowie nie zawieruszył sie gdzieś na chwilę
Genkow - 7
Pokazał świetna intuicję. Dobrze zgrywał piłki, Wspaniale pokazał szybkie wejscie w pole karne mając na plecach obrońcę i nie dał się zepchnąć. Jego siła fizyczna w połączeniu z intuicją, która pozwala mu znaleźć się we właściwym miejsu dobrze rokują w taku
Kirm - 5
Przeplatał dobre zagrania z masakrycznymi.

Brud - 4
Pokazał, ze ma mozliwości, ale troche sie spalił
Rios - 6
Na dziesięc minut gry 2 celne strzały. Pierwszy powiniene zakonczyc sie golem, gdy Andy minął bramkarza i strzelił. Niestety w ostatniej chwili obronca wybił piłke. Druga sytuacja wykorzystana bezlitośnike.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:55.