
|
|||||||
| Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 03.2008
Offline |
#10
|
|
nie musimy i nie chcemy, co nas obchodzą jakieś protesty innych klubów. My jesteś Wisła, a Wisła to duma Polski. My mieliśmy najlepszych kibiców w Polsce, przynajmniej do meczu z lechem i my powinniśmy pokazać jak bawi się mistrz, nie zawracając sobie polityką i bezsensownymi protestami, które uderzają w piłkarzy. W derbach musimy uszanować klub, zarząd, piłkarzy, a w szczególności nasze barwy, które powinny być widoczne w każdym miejscu stadionu, doping kulturalny i walić innych kibiców, którzy nie potrafią przeżyć bez przekleństw i obrażania |
|
|