The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.05.2011, 22:09
Cytat:
Największy ból , że program jest w otwartej telewizji i dociera do sporej rzeczy odbiorców. To czekamy kiedy Amerykanie przyjadą go zlikwidować, swoją drogą ciekawe który jest na ich liście.
Myślę że ten temat zostanie poruszony podczas majowej wizyty Obamy w Polsce.
Kto jak nie navy seals mógłby odpowiednio zająć się kwestią tego terrorysty.
Tak poważnie pisząc , to kwestia obrony Starucha w tzw. powszechnej opinii wydaje się stracona.
Gwałciciele , pedofile , mordercy - kij z nimi.
Staruch prze bandzior a tłumaczyć jakiemuś ,,kosmicie'' , że może obraz przez media przerysowany , na daremno.

Cytat:
Nie rozumiem, tylko jednej rzeczy tych śmiesznych kar za transparenty nie związane z meczem, że Kibice pamiętają o historii swojego kraju, o ważnych wydarzeniach za to dostają karę, za pamięć, za patriotyzm! To jest porażka.
To i tak masz sporo tolerancji skoro tylko tej jednej sprawy nie rozumiesz
Oczywiście kwestia z transparentami totalnie absurdalna.
Pamiętajmy że żyjemy w kraju(nawet bym podciągnął w świecie) w którym czerwona pięść jest rasistowska

Zresztą wystarczy poczytać dzień z życia bohaterskiego delegata PZPN
Cytat:
- Byłem delegatem na meczu Lecha ze Śląskiem Wrocław. W siódmej minucie wywieszono napis: "Żarty, żartami, Lech Poznań zawsze nad wami". Wyrażenie "nad wami" to ewidentne podsycanie wrogości. Poleciłem go zdjąć i po interwencji kierownika ds. bezpieczeństwa został zdjęty. Drugi transparent to było "Mari pamiętamy - 30 III 2003". Okazało się, że chodzi o jakiegoś zmarłego kompana. Też kazałem zdjąć, ale kibole odmówili kierownikowi ds. bezpieczeństwa, trzeba było wezwać wyższą instancję z klubu. Ciągle odmawiali, więc zagroziłem, że nie rozpocznę drugiej połowy. Dopiero wtedy poskutkowało. Kazałem też zdjąć sektorówkę kibiców Śląska z logo Amiki [kibole naigrywają się tak z Lecha, który powstał z połączenia obu klubów] i obraźliwym napisem
Tacy kosmici żyją wśród nas i maja niestety wpływ na istotne kwestie.

Cytat:
Wojewoda Kozłowski: "Mam kolegów, którzy nie mogą zabrać dzieci na mecz, ponieważ im żony zabraniają".
Dzieciom wypada współczuć ojców, żonom mężów a Kozłowskiemu kolegów.
Piękne podsumowanie
Gość ma totalnie wywalone na to , że każdy już wie jak to było z motorycznością tych decyzji (nawet osoby powiązane z PO przyznają iż chodziło o to by ,,walnąć pięścią w stół'') , dalej będzie brnął w zaparte i uzasadniał podstawy swojego działania kontekstem prawnym
Ostatnio edytowane przez Mareq : 09.05.2011 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:53.