
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#11
|
|
OK, możecie pisać że teraz pojawiły się płaczki po przegranym meczu, ale mam to w d.
Pareiko - przyzwoity normalny poziom Chavez - to jest facet któremu po prostu należy dawać grać Jaliens - bez rewelacji, taki pośrodku, anie dobrze ani źle Paljic - ani to pomocnik, ani obrońca, bardzo chce ale nie potrafi Cikos - człowiek co się potyka o włsne nogi Branco - kto to w ogóle jest Jirsak - ławka, ławka i jeszcze raz ławka Siwakow - byle do lata, potem już go nie będzie Sobol - wielkie serce, słaba gra, ale jak nie ma lepszych to kto ma grać? Melikson - bez błysku ale przynajmniej mu się chciało Małecki - musi jak najszybciej nauczyć się grać z pierwszej piłki, bo to dzisiaj wyprawiał to dramat Kirm - jeździec bez głowy, jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie to trudno Żuraw - chyba już czas kończyć, nie zauważyłem że gra Rios - 3 razy lepszy niż Żuraw, a mimo wszystko słaby Maskaant - zero koncepcji na chwilę obecną, jak szło dobrze to było fajnie, jak jest źle to nie wie co zrobić, śmierdzi mi Skorżą a na ławce? Garguła do odstrzału, Kowalski...., Wilk - wielka nadzieja, tylko więcej szans tak na dobrą sprawę mamy 3-4 zawodników więc nie powinniśmy zdobyć MP, zwłaszcza że przed nami najcięższe mecze. Mieliśmy szanse odskoczyc od Jagi i się nie udało. Teraz Lechia, Legia, Craxa, Lech....jak nie wróci Genkow, to dobrze będzie jak będą Puchary. W przyszłym sezonie potrzebujemy 5-6 zawodników od zaraz, ale piłkarzy a nie Brancopodobnych |
|
|

|
||||||
|
|