The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.04.2011, 17:58
OK, możecie pisać że teraz pojawiły się płaczki po przegranym meczu, ale mam to w d.
Pareiko - przyzwoity normalny poziom
Chavez - to jest facet któremu po prostu należy dawać grać
Jaliens - bez rewelacji, taki pośrodku, anie dobrze ani źle
Paljic - ani to pomocnik, ani obrońca, bardzo chce ale nie potrafi
Cikos - człowiek co się potyka o włsne nogi
Branco - kto to w ogóle jest?
Jirsak - ławka, ławka i jeszcze raz ławka
Siwakow - byle do lata, potem już go nie będzie
Sobol - wielkie serce, słaba gra, ale jak nie ma lepszych to kto ma grać?
Melikson - bez błysku ale przynajmniej mu się chciało
Małecki - musi jak najszybciej nauczyć się grać z pierwszej piłki, bo to dzisiaj wyprawiał to dramat
Kirm - jeździec bez głowy, jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie to trudno
Żuraw - chyba już czas kończyć, nie zauważyłem że gra
Rios - 3 razy lepszy niż Żuraw, a mimo wszystko słaby
Maskaant - zero koncepcji na chwilę obecną, jak szło dobrze to było fajnie, jak jest źle to nie wie co zrobić, śmierdzi mi Skorżą
a na ławce? Garguła do odstrzału, Kowalski...., Wilk - wielka nadzieja, tylko więcej szans

tak na dobrą sprawę mamy 3-4 zawodników więc nie powinniśmy zdobyć MP, zwłaszcza że przed nami najcięższe mecze. Mieliśmy szanse odskoczyc od Jagi i się nie udało. Teraz Lechia, Legia, Craxa, Lech....jak nie wróci Genkow, to dobrze będzie jak będą Puchary.
W przyszłym sezonie potrzebujemy 5-6 zawodników od zaraz, ale piłkarzy a nie Brancopodobnych
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:01.