The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp...

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 01.03.2011, 18:27
To jest jak się jedzie od Tynieckiej?

Skoro tak to totalna głupota...
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 02.03.2011, 01:05
Tak, to jest ta przy torze kajakowym, przy obwodnicy.
Czemu głupota? Życie ... gdzieś trzeba grać ...
Odpowiedz cytując
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 02.03.2011, 11:59
Ludzi może być mniej - mpk jeździ tam raz na tydzień.

Zdaję sobie sprawę, że z innymi halami był problem...Dobrze, że tylko do końca rundy

Będzie trzeba do końca rundy wytrzymać
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 07.03.2011, 12:00
Wisła - Boruta 6:5 (+foto)

W meczu 16 kolejki Ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu Wisła Krakbet Kraków pokonała Auto-Mark Borutę Zgierz 6:5.

http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/wisla-boruta-6-5

I na szczęście, wbrew obawom hala nie świeciła pustkami. Na mecz z Kupczykiem powinno być lepiej z dojazdem, ale to jeszcze jest czas, będzie wiad.
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 07.03.2011, 17:25
relacja z meczu z bramkami na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/03/wielkie-emocje-na-kolnej/
Odpowiedz cytując
gerardinho91
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 08.03.2011, 19:24
Przecież nie jest najgorzej się dostać na Kolną.. Jedzie się autobusem 112, z ronda grunwaldzkiego, jakieś 20 minut, a autobusy 112 jezdza co pol godziny.. Mozna wysiasc na przystanku obok autostrady i jest do przejscia z 15 minut na nogach pod sam ośrodek, lub jechac w weekend autobusem co jest na koncu rozkladu C, ktory jedzie praktycznie pod same drzwi.. Dla chcącego nic trudnego Strona Kolnej:
www.kkk.krakow.pl
Odpowiedz cytując
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 09.03.2011, 17:31
Dla mnie odległość nie ma żadnego znaczenia - gdyby miała nie byłbym na żadnym wyjeździe

Pisałem z czysto marketingowego punktu widzenia - jednakże czasem marketing trzeba odpuścić z prostej przyczyny:
Cytat:
gdzieś trzeba grać ...
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 11.03.2011, 21:35
Cytat:
W pierwszym meczu fazy grupowej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U-18 Wisła Krakbet Kraków pokonała Futsal Akademię Pyskowice 2:0. Bramki dla Białej Gwiazdy zdobył Dawid Litewka i Mateusz Arian. W drugim meczu grupy D Red Devils Chojnice uległo UKS II LO Chrzanów 0:1. Jutro (12 marca) o godzinie 12:10 Krakowianie zmierzą się z UKS II LO Chrzanów.
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/wi...owice-uaa8-2-1


Cytat:
W najbliższą sobotę (12.03.2011) Wisła Krakbet Kraków zmierzy się z Pogonią 04 Szczecin w ramach 17 kolejki ekstraklasy PLF. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 w hali znajdującej się przy ul Twardowskiego 12B w Szczecinie.
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/zapowiedz-meczu-15
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 11.03.2011, 23:09
Niektóre nazwiska tych z U18 znane z juniorskiej Wisły - oni graja i tu i tu jednoczesnie?
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 12.03.2011, 22:43
Na hali Wisłę w rozgrywkach młodziezowych reprezentuje drużyna Dara Marca (trawiasta.

W Szczecinie 1-1 :/ Bramka dla Wisły w 36' (Szłapa), tamci wycofali bramkarza i w 39 wyrównali.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 30.03.2011, 11:01
Czas na derby!
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/czas-na-derby-1
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 03.04.2011, 12:04
GALERIA ZDJĘĆ Z DERBÓW

oraz

RELACJA VIDEO Z BRAMKAMI
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 03.04.2011, 12:45
Błażej Korczyński po derbach:

http://kiks.tv/2011/04/korczynski-ni...eby-dominowac/
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 08.04.2011, 16:51
10 bramek w Chrzanowie!

http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...k-w-chrzanowie
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 20.04.2011, 20:30
Wisła wygrywa w Mysłowicach z Jango 7-1.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 24.04.2011, 18:50
Zapraszamy do polubienia na FB OFICJALNEGO konta Wisły Futsal:
https://www.facebook.com/pages/Wis%C...44521325615892

Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 03.05.2011, 16:05
Cytat:
W 39 minucie meczu z Gwiazdą Ruda Śl. Krzysztof Filipczak zdobył 7 w tym spotkaniu bramkę dla Białej Gwiazdy. Nie była to jednak zwykła bramka. Był to jednocześnie 305. ekstraklasawy gol "Filipa"!


Tym samym wyprzedził on Krzysztofa Kuchciaka i został samodzielnym liderem w klasyfikacji strzelców wszechczasów w polskim futsalu - biorąc pod uwagę tylko gole zdobyte w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Oto ta bramka: http://www.youtube.com/watch?v=km_QY...layer_embedded
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/305-bramka-filipa
@
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/pewny-awans
Ostatnio edytowane przez aNouc : 03.05.2011 o godz. 16:39.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 04.05.2011, 19:34
DO WYGRANIA oryginalne koszulki Wisły Krakbet!
Koszulki adidas z BIAŁĄ GWIAZDĄ!


http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...czowa-koszulke
Odpowiedz cytując
Paty3ak
Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 05.05.2011, 16:37
Futsalowy Final Four w Krakowie!


TS Wisła Krakbet Kraków będzie organizatorem futsalowego Final Four o halowy Puchar Polski. W nim, oprócz Wisły, zagrają Kupczyk Kraków, Rekord Bielsko-Biała oraz Kupczyk Kraków.

TS Wisła Krakbet Kraków zamierza zorganizować Final Four w hali przy ul. Reymonta 22. 9 maja w Krakowie pojawią się włodarze PZPN, którzy zdecydują czy hala TS Wisła nadaje się do rozegrania finałowych spotkań HPP. Alternatywą będzie hala przy ul. Kolnej 2, lecz zarząd sekcji zrobi wszystko by Final Four odbyło się przy Reymonta.

Mecze półfinałowe planowane są na 21 maja. Najprawdopodobniej o godzinie 17:00 Rekord zmierzy się z Gattą, a o godzinie 19:30 dojdzie do kolejnych derbów Krakowa. Wisła zagra z Kupczykiem. Następnego dnia zwycięzy swoich spotkań zmierzą się w finale o godzinie 17:00.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 08.05.2011, 20:53
Wisła rozgromiła w Tychach GKS 9-2. Tym samym GKS spadł z ligi, Wiśle ciągle brakuje 3pkt do lidera, została jedna kolejka ... :/ ale dopóki piłka w grze.

W sobotę Wisła gra na Kolnej w Clearexem, zaś Akademia w Pniewach z Pogonią.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 09.05.2011, 17:56
Final Four przy Reymonta!

Po wizycie przedstawicieli PZPN w Krakowie mamy bardzo dobrą wiadomość - Final Four odbędzie się w hali przy ul. Reymonta 22.

http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...-przy-reymonta
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 09.05.2011, 18:34
Czyli przy równej ilości punktow liczy się bilans bezpośredni? Wtedy Wisła wygrywa chyba bramkami na wyjeździe. No to cała nadzieja w Pogoni
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 09.05.2011, 18:41
Dokładnie. Ten raz wychodzi, że powinniśmy kibicować Portowcom ...
Odpowiedz cytując
Paty3ak
Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 09.05.2011, 19:04
21 i 22 Maja Wszyscy na Hale!!! Nie ma przebacz. Dokładne info na: http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...-przy-reymonta
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 13.05.2011, 22:56
Cytat:
Mecz o mistrzostwo!

Przed nami ostatnia kolejka ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu w sezonie 2010/11. 13 maja o godzinie 19:00 rozpoczną się trzy spotkania z udziałem drużyn walczących o utrzymanie. Następnego dnia o godzinie 18:00 zostaną rozegrane pozostałe mecze wraz z tymi, które rozstrzygną kto zostanie mistrzem Polski. Akademia zmierzy się z Pogonią 04 Szczecin, natomiast Wisła Krakbet podejmie przed własną publicznością Clearex Chorzów.

Serdecznie zapraszamy na ostatni ligowy mecz Wisły Krakbet Kraków w tym sezonie! Podopieczni Błażeja Korczyńskiego potrzebują wsparcia kibiców. Pomóżmy im w walce o mistrzostwo Polski! Wstęp na mecz jest bezpłatny.
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...-o-mistrzostwo
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 21.05.2011, 20:02
2 minuty do końca meczu, Wiślacy wygrywają 5:4. Trzymajmy kciuki!

Mamy finał ! 6:4

Świetna bramka naszego bramkarza
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 21.05.2011 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując
KS Tyniec
Junior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 23.05.2011, 14:38
Czy po wczorajszym meczu nikt nie znalazł szalika WISŁA KRAKBET?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:09.