
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#121
|
|
To jest jak się jedzie od Tynieckiej?
Skoro tak to totalna głupota... |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#122
|
|
Tak, to jest ta przy torze kajakowym, przy obwodnicy.
Czemu głupota? Życie ... gdzieś trzeba grać ... |
|
|
|
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#123
|
|
Ludzi może być mniej - mpk jeździ tam raz na tydzień.
Zdaję sobie sprawę, że z innymi halami był problem...Dobrze, że tylko do końca rundy Będzie trzeba do końca rundy wytrzymać |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#124
|
|
Wisła - Boruta 6:5 (+foto)
W meczu 16 kolejki Ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu Wisła Krakbet Kraków pokonała Auto-Mark Borutę Zgierz 6:5. http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/wisla-boruta-6-5 I na szczęście, wbrew obawom hala nie świeciła pustkami. Na mecz z Kupczykiem powinno być lepiej z dojazdem, ale to jeszcze jest czas, będzie wiad. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#125
|
|
relacja z meczu z bramkami na KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/03/wielkie-emocje-na-kolnej/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Offline |
#126
|
|
Przecież nie jest najgorzej się dostać na Kolną.. Jedzie się autobusem 112, z ronda grunwaldzkiego, jakieś 20 minut, a autobusy 112 jezdza co pol godziny.. Mozna wysiasc na przystanku obok autostrady i jest do przejscia z 15 minut na nogach pod sam ośrodek, lub jechac w weekend autobusem co jest na koncu rozkladu C, ktory jedzie praktycznie pod same drzwi.. Dla chcącego nic trudnego
Strona Kolnej:www.kkk.krakow.pl |
|
|
|
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#127
|
|
Dla mnie odległość nie ma żadnego znaczenia - gdyby miała nie byłbym na żadnym wyjeździe
Pisałem z czysto marketingowego punktu widzenia - jednakże czasem marketing trzeba odpuścić z prostej przyczyny: Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#128
|
|
|
Cytat:
Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#129
|
|
Niektóre nazwiska tych z U18 znane z juniorskiej Wisły - oni graja i tu i tu jednoczesnie?
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#130
|
|
Na hali Wisłę w rozgrywkach młodziezowych reprezentuje drużyna Dara Marca (trawiasta.
W Szczecinie 1-1 :/ Bramka dla Wisły w 36' (Szłapa), tamci wycofali bramkarza i w 39 wyrównali. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#131
|
|
Czas na derby!
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/czas-na-derby-1 |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#132
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#133
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#134
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#135
|
|
Wisła wygrywa w Mysłowicach z Jango 7-1.
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#136
|
|
Zapraszamy do polubienia na FB OFICJALNEGO konta Wisły Futsal:
https://www.facebook.com/pages/Wis%C...44521325615892 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#137
|
|
Cytat:
@ http://www.wislafutsal.pl/aktualnosci/pewny-awans
Ostatnio edytowane przez aNouc : 03.05.2011 o godz. 16:39.
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#138
|
|
DO WYGRANIA oryginalne koszulki Wisły Krakbet!
Koszulki adidas z BIAŁĄ GWIAZDĄ! http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...czowa-koszulke |
|
|
|
Member
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki
Offline |
#139
|
|
Futsalowy Final Four w Krakowie!
TS Wisła Krakbet Kraków będzie organizatorem futsalowego Final Four o halowy Puchar Polski. W nim, oprócz Wisły, zagrają Kupczyk Kraków, Rekord Bielsko-Biała oraz Kupczyk Kraków. TS Wisła Krakbet Kraków zamierza zorganizować Final Four w hali przy ul. Reymonta 22. 9 maja w Krakowie pojawią się włodarze PZPN, którzy zdecydują czy hala TS Wisła nadaje się do rozegrania finałowych spotkań HPP. Alternatywą będzie hala przy ul. Kolnej 2, lecz zarząd sekcji zrobi wszystko by Final Four odbyło się przy Reymonta. Mecze półfinałowe planowane są na 21 maja. Najprawdopodobniej o godzinie 17:00 Rekord zmierzy się z Gattą, a o godzinie 19:30 dojdzie do kolejnych derbów Krakowa. Wisła zagra z Kupczykiem. Następnego dnia zwycięzy swoich spotkań zmierzą się w finale o godzinie 17:00. |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#140
|
|
Wisła rozgromiła w Tychach GKS 9-2. Tym samym GKS spadł z ligi, Wiśle ciągle brakuje 3pkt do lidera, została jedna kolejka ... :/ ale dopóki piłka w grze.
W sobotę Wisła gra na Kolnej w Clearexem, zaś Akademia w Pniewach z Pogonią. |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#141
|
|
Final Four przy Reymonta!
Po wizycie przedstawicieli PZPN w Krakowie mamy bardzo dobrą wiadomość - Final Four odbędzie się w hali przy ul. Reymonta 22. http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...-przy-reymonta |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#142
|
|
Czyli przy równej ilości punktow liczy się bilans bezpośredni? Wtedy Wisła wygrywa chyba bramkami na wyjeździe. No to cała nadzieja w Pogoni
![]() |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#143
|
|
Dokładnie. Ten raz wychodzi, że powinniśmy kibicować Portowcom ...
![]() |
|
|
|
Member
Od: 11.2010
Skąd: Kościelniki
Offline |
#144
|
|
21 i 22 Maja Wszyscy na Hale!!! Nie ma przebacz. Dokładne info na: http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...-przy-reymonta
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#145
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#146
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#147
|
|
2 minuty do końca meczu, Wiślacy wygrywają 5:4. Trzymajmy kciuki!
![]() Mamy finał ! 6:4 ![]() Świetna bramka naszego bramkarza ![]()
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 21.05.2011 o godz. 20:07.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#148
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2009
Offline |
#149
|
|
Czy po wczorajszym meczu nikt nie znalazł szalika WISŁA KRAKBET?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#150
|
|

|
||||||
![]() |
|
|