
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 17 kolejki | |||
| Zwycięstwo Wisły |
|
249 | 98,81% |
| Remis |
|
3 | 1,19% |
| Zwycięstwo Ruchu |
|
0 | 0% |
| Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#151
|
|
nie wsadzajcie na siłę do składu Wilka, nie możemy grać aż tak defensywnie
Siwakow niech gra |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#152
|
|
No ale to tak nie jest że każdego można gdziekolwiek 'wsadzić'.Sivakov wybitnie nie pasuje na skrzydłowego - przynajmniej to to wyglądało w tych 2 meczach - ok Kirm się też nie popisał ale stać go przynajmniej na jakąś w miarę solidną grę co pokazał w poprzedniej rundzie
Jeszcze zdanie co do Sobol vs Wilk - moim zdaniem dobrze Maaskant robi stawiając na Sobola -tak to się robi że jak ma się do kogoś zaufanie to stawia się na niego mimo słabszego meczu. Na tyle na ile znamy już Maaskanta, to nie jest to gość który na siłę, wbrew wszystkiemu, 'promuje' tego czy tamtego - lubi dać szansę i to nie jedną co widać choćby było po Boukharim i Żurawiu ale jak zawodnicy tej szansy nie wykorzystują to nie ma problemu w odstawieniu. Niech zagra dziś Sobol od pierwszej - będzie słabo, w przerwie będzie można go zmienić ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#153
|
|
Jedyna możliwa zmiana na tą chwile w składzie Wisły to Garguła na lewe skrzydło za Kirma.
Wtedy mogą wymieniąć się pozycjami Garguła z Meliksonem. Garguła w Bełchatowie grał lewą pomoc. Oczywiscie Sobolewski zagra zamiast Wilka. Co do taktyki to to 433 Maaskanta czyli 451 to dobra taktyka jak sie ma 3 napastników, tj. Genkova i 2x Brożek na skrzydła, a nie takie kaleczenie.
Ostatnio edytowane przez prezes85 : 04.03.2011 o godz. 12:45.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#154
|
|
Chciałbyś ale nie wyjdą z jednej prostej przyczyny: Wilk nie zagra razem z Sobolewskim w pierwszym składzie. Maaskant wyraźnie zaznaczył, że albo Sobol albo Wilk i do jednego z nich dobierany będzie Sivakov. Wg mojej opinii Białorusin dobrze wykonuje swoją robotę na boisku, dobrze gra w defensywie i w ofensywie również nie chowa się za plecami innych zawodników nie unika gry, wręcz przeciwnie pokazuje się do niej, jest waleczny. Takie moje odczucia po pierwszych dwóch spotkaniach, większych zastrzeżeń do niego nie mam w tym momencie. Kirm to zawodnik mający w tym momencie pewne miejsce w składzie z prostej przyczyny- brak konkurencji na jego lewej stronie, można by jedynie pogdybać tzn. Jak Branco wyzdrowieje to jego dać na lewą obronę a Palijć wskoczy na miejsce Kirma. Ale tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzę w taką opcję, bo nawet nie wiadomo kiedy Branco wróci i czy jak wróci wywalczy sobie miejsce w składzie.
Czy po ostatnim meczu, nadal chcesz dać szansę Łukaszowi? Bo ja nie za bardzo widzę już dla niego miejsce w 11, nie przekonała mnie jego gra we wtorek jako OP, myślę że i nie przekona mnie jako LP. Dla mnie Garguła będzie grał końcówki tak jak w Gdyni, póki nie wróci do optymalnej formy, ale z drugiej strony ile można do niej wracać kontuzja kontuzją ale przecież teraz przepracował cały okres przygotowawczy z drużyną, więc powinien być w formie - chyba, że aktualna dyspozycja to jego szczyt formy w takim razie zwracam honor. Edit: Nie wiem czy było wspominane w temacie dzisiejsze zawody poprowadzi Dawid Piasecki w poprzedniej rundzie sędziował nam dwa spotkania remisowe z Koroną Kielce (2-2) jak i zwycięstwo z Legią Warszawa (4-0) w sumie prowadził 7 spotkań z udziałem piłkarzy Białej Gwiazdy.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 04.03.2011 o godz. 13:19.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie
Offline |
#155
|
Sivakov jest wedlug mnie graczem ktory oprocz tego ze umie zaasekurowac obrone (Mielcarski w C+ ladnie to pokazal) to jeszcze tez wychodzi na pozycje i umie zmieniac sie pozycjami z Meliksonem (i tez Wilkiem lub Sobolem w zaleznosci kto z Nim gra w srodku z tej dwojki). Osobiscie uwazam ze sklad w srodku z Meliksonem i Sivakowem jest optymalny. Mam nadzieje ze dzisiaj Sobol potwierdzi ze powinien z Nimi grac. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#156
|
|
Jak Sobol dzisiaj nie pokaże dobrej formy, to na Widzew wstawić Wilka. W meczu z Arką pokazał, że jest w formie i szkoda byłoby to zmarnować.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#157
|
|
Jestem podobnego zdania. Wilk jeśli chce być jeszcze lepszy niż jest teraz powinien częściej występować w pierwszy składzie co z pewnością zaowocuje na przyszłość. Sobolewski powinien raczej pełnić rolę głównego zmiennika( jak nie teraz to z pewnością wkrótce).
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#158
|
|
Każdy chyba jest podobnego zdania, ja rozumiem Sobol - charyzma, kapitan, doświadczenie, większy szacunek wśród kolegów za pewne niż młodszy Wilk, ale jeżeli zwykli kibice na co dzień nie przebywający z drużyną tak jak robi to Maaskant, dostrzegamy, że aktualnie Radek nie jest w najwyższej dyspozycji to nie rozumiem jak Maaskant tego nie dostrzega.
Być może jesteśmy w błędzie - oceniając go po jednym meczu, ale jak mówią - '' jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz'' to Sobol z cały szacunkiem był słaby. Należy mieć tylko nadzieję, że Maaskant wie co robi, wystawiając dziś od początku Sobolewskiego, a jego wtorkowy występ był tylko przysłowiowym wypadkiem przy pracy i dziś zagra o niebo lepiej czego wypada mu życzyć i mieć nadzieję, że tak będzie. Po meczu okaże się jak było naprawdę. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#159
|
Wilk naprawdę ma czas i pewnie sporo jeszcze pogra, nawet w tym sezonie. Na obecnym etapie nie możemy jednak pozwolić sobie na nieustanne mieszanie składem, skoro pięciu graczy zagra ze sobą drugi raz, a z pozostałych tylko trójka jest u nas dłużej niż pół roku. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#160
|
Ale co do tego ze Wilk ma czas : On ma 25 lat nie 19, powinien grać grać i jeszcze raz grać jeśli ma być naszą przyszła ostoją. Mógłby grać z Radkiem i Sziwakowem w środku a Me(ss)likson zamiast Kirma np. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#161
|
|
Właśnie na tym polega problem wielu osób wypowiadających się tutaj, zmieniają zdanie przy byle okazji, przed sezonem i po sparingach, była gadka że Sobol to nasz pewniak, a teraz po jednym słabym spotkaniu wysyła się go na emeryturę, o innych graczach to już też szkoda gadać, ten uwielbiany obecnie Chavez to przez wielu na początku sezonu już zdążył być obwołany typowym szrotem przez niektórych, Małeckiego to się tu kocha albo nienawidzi w zależności od tego czy cos strzeli czy nie.
Maskaant wie co robi, jeśli się okaże że to nie był tylko wypadek przy pracy i forma Sobola rzeczywiscie będzie lecieć już tylko w dół, to za 2-3 kolejki zapewne już siądzie na ławie. Jak potrafił odsunąć Boukhariego czy Żurawia bo nie zdołali zapewnić odpowiedniego poziomu tak pewnie trzymać Radka na siłę też nie będzie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#162
|
![]() Melikson musi grać na środku bo jak gra wygląda przy 3 pomocnikach nie potrafiących rozegrać piłki do przodu - pokazał mecz z Podbeskidziem Sobol i Wilk to typowi 'przeszkadzacze' - oczywiście, od czasu do czasu coś w ofensywie zaprezentują ale wiadomo o co chodzi.Sivakow też nie wygląda na 'kreatora gry' - wystawić ich w 3, to moim zdaniem będzie powtórka z Podbeskidzia - gdzie mam nadzieje że Ruch takich wymagań nie postawi. Zresztą wszystko jest do skorygowania w trakcie meczu.Skład na dziś wydaje się być oczywisty czyli taki jak z Arką, oprócz jednej zmiany Sobol za Wilka. Zobaczymy też czy faktycznie 'zabrakło zaangażowania', czy mamy duży problem.Daje im max 10 minut na rozkręcenie i później już ma być takie ciśnienie jak na Podbeskidzie od początku 2 połowy, tyle że z lepszym skutkiem. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline |
#163
|
|
MUSIMY WYJŚĆ W USTAWIENIU OFENSYWNYM I ROZJECHAĆ ICH W CIĄGU 30 min .. potem to oni zaczną murować bramke .. taka prawda :[ ja bym widzial to tak
Pareiko-Cikos-Jaliens-Chavez-Paljic-Sobol-Melikson-Guła-Mały-Genkov-Kirm PS : Powinnismy grać 2 napastnikami ;| 4-2-2 (Mały - Genkov) |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie
Offline |
#164
|
|
Ze niby ten zawodnik ktorego wytluscilem w Twoim wpisie i ktory po meczu w PP mowil ze mu serducha do gry zabraklo ma dzisiaj wyjsc w pierwszym skladzie? No nie. Przepraszam ale chyba sobie kpisz.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#165
|
|
wg mnie powinien wyjść skład taki sam jak na mecz z Arką. Sobol ława.
Fajnie oglądało sie tamten mecz, mimo że graliśmy na wyjeździe. Teraz u siebie trzeba podgonić, a Ruch też jest typowym przecinakiem, więc jak będzie jak z Arką to wygramy, jak z Podbeskidziem to zremisujemy. Nie wierze, że strzelą nam gola. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#166
|
|
Ruch jest slaby ,juz nawet na papierze co nie znaczy ze mozemy ich zlekcewazyc.
Ja bym wystawil ten sklad co na Arke ,a Gargule za kare wyslalbym na trybuny. Mam nadzieje ze mecz z Podbeskidziem to byl wypadek,a dzis zobaczymy Wisle grajacą z polotem i sensem WSZYTSCY NA STADION!!!! ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2009
Offline |
#167
|
|
2-0
Małecki , Genkov |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#168
|
|
Pareiko
Cikos Jaliens Bunoza Paljić Sobolewski Melikson Siwakow Małecki Kirm Genkow No brakiem Chaveza Maaskant zaskoczył. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#169
|
|
Dlaczego zaskoczył, mówił przecież, że woli parę prawonożny - lewonożny. A że nikt nie słucha ...
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Offline |
#170
|
|
na ławce tylko jeden nominalny obrońca - Chavez
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#171
|
|
Nie ogarniam trochę decyzji Maaskanta i posadzenia Chaveza na ławce kosztem Bunozy
Za to Chavez z Podbeskidziem -jednym z najlepszych. Naprawdę ciekawe jest czym pokierował się Boss dokonując tej zmiany. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#172
|
|
Szkoda, że Wilk nie gra!
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#173
|
|
Jak myślę że Bunoza będzie na Obronie to mi się ręce trzęsą oO
Trzeba być dobrej Myśli ! Wisła Kraków !! ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#174
|
|
Oprócz tego, że woli lewo- i prawonożnych zawodników na środku obrony, trener wspominał o tym, że będzie rotował w zależności od tego jaki zawodnik mu będzie potrzebny. Obrońca, który jest silny, dobrze gra w obronie, czy obrońca, który lepiej operuje piłką, potrafi ją dokładniej rozegrać. Myślę, że grając u siebie z Ruchem założenie jest proste - długo utrzymywać się przy piłce i atakować. Do tej taktyki lepszy jest Bunoza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#175
|
|
daj ktos link
![]() ![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#176
|
|
brawo sobol gra a wilk najlepszy w popszednim meczu,ba najlepszy gracz kolejki wg c+ na ławce
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#177
|
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#178
|
dzieki mistrzu!!! ![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2008
Offline |
#179
|
|
Strasznie mnie sędzia denerwuje !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#180
|
|
Goooooooooooooooool
![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|