1q2 napisał(a):

No ale to tak nie jest że każdego można gdziekolwiek 'wsadzić'.Sivakov wybitnie nie pasuje na skrzydłowego - przynajmniej to to wyglądało w tych 2 meczach - ok Kirm się też nie popisał ale stać go przynajmniej na jakąś w miarę solidną grę co pokazał w poprzedniej rundzie
Jeszcze zdanie co do Sobol vs Wilk - moim zdaniem dobrze Maaskant robi stawiając na Sobola -tak to się robi że jak ma się do kogoś zaufanie to stawia się na niego mimo słabszego meczu.
Na tyle na ile znamy już Maaskanta, to nie jest to gość który na siłę, wbrew wszystkiemu, 'promuje' tego czy tamtego - lubi dać szansę i to nie jedną co widać choćby było po Boukharim i Żurawiu ale jak zawodnicy tej szansy nie wykorzystują to nie ma problemu w odstawieniu.
Niech zagra dziś Sobol od pierwszej - będzie słabo, w przerwie będzie można go zmienić
|
Żaden normalny trener nie posadzi na ławce kapitana po jednym słabszym meczu. Zwłaszcza, jeżeli cała drużyna zagrała żenująco słabo.
Wilk naprawdę ma czas i pewnie sporo jeszcze pogra, nawet w tym sezonie. Na obecnym etapie nie możemy jednak pozwolić sobie na nieustanne mieszanie składem, skoro pięciu graczy zagra ze sobą drugi raz, a z pozostałych tylko trójka jest u nas dłużej niż pół roku.