
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#121
|
|
dwie MEGA galerie zdjęć z meczu Wisła - Nadieżda:
http://kiks.tv/2011/02/galeria-wisla...da-orenburg-1/ http://kiks.tv/2011/02/galeria-wisla...da-orenburg-2/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#122
|
|
skrót meczu Wisła - Nadieżda:
http://kiks.tv/2011/02/kwintesencja-koszykowki/ dwugłos trenerski: http://kiks.tv/2011/02/hernandez-wlo...mnostwo-pracy/
Ostatnio edytowane przez spinna : 02.02.2011 o godz. 14:12.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline |
#123
|
|
|
Ave Wisła !
Od: 02.2006
Offline |
#124
|
|
Pomagamy Australii! Z inicjatywy zawodniczki Wisły Can-Pack Kraków i reprezentantki Australii Erin Phillips, rozpoczynamy licytacje, z których dochód zostanie przekazany na rzecz dotkniętej powodzią ojczyzny wiślaczki. A na kibiców czeka między innnymi... kolacja z samą Erin Phillips!Kolacja z Erin Phillips, piłka z autografami drużyny - wraz z całym sztabem szkoleniowym - "Białej Gwiazdy", unikalny kalendarz, a nawet... krawat od prezesa TS Wisła! To i nie tylko to mogą wylicytować fani kobiecej koszykówki.
Pieniądze uzyskane dzięki internetowym aukcjom zostaną przekazane na potrzeby odczuwającej skutki powodzi Australii - między innymi często pozostawionym samym sobie zwierzętom, które ucierpiały w wyniku tej strasznej klęski żywiołowej. http://allegro.pl/listing.php/search...&category=3966 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2010
Offline |
#125
|
|
Wiecie czy będzie można gdzieś oglądać jutrzejszy mecz koszykarek?
|
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2008
Offline |
#126
|
|
tutaj powinna być transmisja (z Gorzowem była):
http://yatv.ru/nadezhda-TV/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#127
|
|
a tak to pozostaje na pewno relacja na fiba europe.
I wg. WislaKosz.pl Radio Kraków też prowadzi relacje.
Ostatnio edytowane przez mlody_ale_wierny : 03.02.2011 o godz. 23:01.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: BF
Offline |
#128
|
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#129
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#130
|
|
Nasze zapomniały jak się gra
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: BF
Offline |
#131
|
|
Jak dwutaktów nie umiemy rzucać no to... ale wygramy.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#132
|
|
Nie no, to co sie teraz dzieje to istna masakra, już prowadzimy 3, a było tyle w pałe po pierwszej kwarcie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#133
|
|
Sądziłem że po meczu, tak Rosjanki wystartowały
No nic, wygrana tam będzie wielkim sukcesem, maja już Hammon w składzie.. relacji TV nawet nie oglądam, nie na moje nerwy. Wolę z perspektywy widza na hali, przynajmniej jestem zajęty darciem pyska. Boże dopomóż ! |
|
|
|
Member
Od: 05.2010
Skąd: Skawina
Offline |
#134
|
|
Wiślaczki tracą takie proste piłki, mnóstwo prezentów dla Rosjanek :/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2010
Offline |
#135
|
|
4 punkty straty do przerwy ! ale się dziewczyny rozkręcają
dopingu nie ma |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#136
|
|
Nawet wywiadzik walneli szybki, lux relacja,38-34 po 2 kwartach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#137
|
|
Jak to nie ma? a czytasz czat... co tam sie teraz dzieje, jadą z dopingiem równo ![]() ![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#138
|
|
Pawlak o dziwo już 6 punktów, a Ewcia tylko 2.
Muszą w końcu raz wszystkie zagrać równo i oby to nastąpiło w tym meczu |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2010
Offline |
#139
|
|
bardzo chciałbym kolejnego meczu w Krakowie, ale wolę by Wisła już dziś spokojnie przeszła do kolejnej rundy
ktoś wie z kim ewentualnie? |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#140
|
|
SZOK! wygrały !
jestem pod ogromnym wrażeniem Phillips, która nie dość że robi całą gre w Wiśle to jeszcze wszystko trafia |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#141
|
Ale Erin trójki miotała ![]() ![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#142
|
|
Philipis niezle miazdzyla 3-kami
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: BF
Offline |
#143
|
|
Pięknie laski
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#144
|
|
Brawo! Ćwierćfinał jest nasz
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice
Offline |
#145
|
|
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee est !!!!!!!
To oczywiste.... ![]() ![]()
- Jasiu , czemu akurat Wisła Kraków ?;.
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle,a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle. - Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był alkoholikiem a matka prostytutką? - To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani. -------------- Samo tebe volim ja i više nikoga to ti kaže tvoja Torcida ! Hajduk Split |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#146
|
|
Brawo! Pięknie dziewczyny!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: D.T.
Offline |
#147
|
|
Super mecz dziewczyn
Trójeczki Erin pięknie wchodziły ![]() ![]() ![]() Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#148
|
|
Końcówka piorunująca rzuty za 3 miażdzyły Rosjanki!
ps. za sam język powinno się wszystkich ruskich na księżyc wyeksmitować ![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2010
Offline |
#149
|
|
i turków
super że wygrały, chociaż troszkę szkoda że nie będzie 3. ĆWIERĆFINAŁ ZE ZWYCIĘZCĄ PARY MIZO PECS - HALCON AVENIDA
Ostatnio edytowane przez rafil : 04.02.2011 o godz. 16:33.
![]() Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS. I w każdej chwili czy dobrej czy złej, Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#150
|
|
No i Pawlak w końcu coś rzuciła
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|