
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#5221
|
|
Na LO polecam David Addy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#5222
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#5223
|
|
Zainstalowałem FM 11 u kuzyna i pojawił sie mały problem. Przy próbie odpalenia wywala komunikat:"Wystąpił problem z aplikacją fm.exe i zostanie ona zamknięta".
W Install Logu jest tylko jeden błąd: "com.sigames.InstallAnywhere.WindowsGameExplor er Status: ERROR Additional Notes: ERROR - class com.sigames.InstallAnywhere.WindowsGameExplorer NonfatalInstallException RegisterWithGameExplorer() failed: Failed to add game to Game Explorer" System Windows XP SP3, directx 9.0c; minimalne wymagania sprzętowe spełnia. Pomoże ktoś brylant17 Niestety nadal nic :( Chyba dam spokój i spróbuję mu zainstalowć FM 10. Taki błąd: http://img337.imageshack.us/i/errorea.png/
Ostatnio edytowane przez christof20 : 06.01.2011 o godz. 17:54.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#5224
|
|
christof20 Wyłącz raportowanie błędów powinno pomóc
![]() ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#5225
|
|
http://i53.tinypic.com/v9lc8.jpg
Moje spotkania z Aston Villą ;D |
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#5226
|
|
Proponuję do Wisełki ale i nie tylko Dragan Bogavac super napadzior jest dostępny z wolnego i przychodzi bez problemu
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#5227
|
|
Panowie, gram sobie w FM09 z patchem Przemoo(uaktualnienie składu)
Mam w składzie Polaka, Piotra Kota. Gość ma najlepsze parametry z całej gry. Po prostu masakruje. Wszystko prawie po 20. Kupiłem go za 300tys E z Nieczieczy Miał ktoś coś podobnego? To stały element tego FMa? |
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#5228
|
|
Też się spotkałem z tym ale z 2010 również Polak się objawił niesamowity talent a lat zaledwie miał 16 ale to wygenerowany przez koma
zawodnik![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu
Offline |
#5229
|
|
W kazdym FMie sa kluby kopalnie talentow, najbardziej spektakularna byla Gwardia Warszawa w CM01 bodajze gdzie Harasimowicz i Swietochowski byli najlepszymi graczami w calej grze, FM2009 (na patchu Przemoo) Bruk-Bet po ktoryms sezonie byl trzecim najbogatszym klubem w Polsce i generowaly sie w nim super talenty, ale takiego (prze)Kota to jeszcze nie bylo
![]() ![]()
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#5230
|
|
A ja się spytam czy Omar Andrade ndal jest tak dobry jak był w poprzednich fm'ach? tzn.2007 wzwyż?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#5231
|
Chciałem pokazać tego gościa, bo niesamowity jest. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#5232
|
|
alt + f9 screen zapisuje sie w moje dokumeny/sports interactive/fm 11
![]() WISŁA TO MY !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#5233
|
|
Możesz zmienic w ustawieniach żeby gra była w oknie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu
Offline |
#5234
|
|
Proud kombinuj bo strasznie jestem ciekawy tego Kota
![]() ![]()
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Jaworzno
Offline |
#5235
|
|
W kazdym FMie sa kluby kopalnie talentow, najbardziej spektakularna byla Gwardia Warszawa w CM01 bodajze gdzie Harasimowicz i Swietochowski byli najlepszymi graczami w calej grze, FM2009 (na patchu Przemoo) Bruk-Bet po ktoryms sezonie byl trzecim najbogatszym klubem w Polsce i generowaly sie w nim super talenty, ale takiego (prze)Kota to jeszcze nie bylo
![]() Pamiętam jak dziś Marcina Harasimowicza i bodaj Łukasz Świętochowski prze mega talenty jakim klubem bym nie grał zawsze tą dwójkę brałem |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu
Offline |
#5236
|
|
BTW Brozek byl zaraz po nich
![]() ![]()
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#5237
|
|
Orson, special for you
http://i53.tinypic.com/2j2yis5.png ps: dzięki Panowie za rady, jakoś zrzuciłem tego screena. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Offline |
#5238
|
|
Kurde, naprawdę gracz kot. Typowe skrzydło. Mógłbyś wrzucić jeszcze jego statystyki?
![]()
Tylko jeden klub !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#5239
|
|
Ile miał lat jak został wygenerowany?
Prze kot! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#5240
|
Ale ogólnie gra bardzo równo. Na prawej obronie mam Dario Srne. Gram takim systemem, że boczni obrońcy najczęściej dośrodkowują piłkę w pole karne. Typowa akcja: Kot mija z dwóch gości i wypuszcza Srnę pod linię końcową, ten dośrodkowuje. Srna miał w ostatnim sezonie chyba z 15 goli(większość wolne i karne) i tyle samo asyst. Trochę znudziła mi się gra ManCity. Za dużo kasy, za dobrzy zawodnicy. Wywalczę LM i kończę. http://i54.tinypic.com/2vt6z69.png edit: Mario, kupiłem go w przerwie pierwszego sezonu. Od razu poważna kontuzja. Miał 26, czy 27 lat. Trochę stary jest.
Ostatnio edytowane przez Proud : 08.01.2011 o godz. 14:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#5241
|
|
To nie regen, ten gość jest prawdziwy. Jakieś jaja
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#5242
|
|
http://www.rdn.pl/d_galeria/01079/duze/024.jpg
![]() ![]() Gwiazda ManCity. W kolejce Real, Barcelona, Chelsea, Milan...wszystkie oferty odrzucałem oczywiście. ps: uważacie że powinienem wpisać go w temacie "gdybym był...."? ![]() Taki talent pod nosem, a Wisla szuka po Holandiach...eehh. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL
Offline |
#5243
|
|
a ja na Kota odpowiem screenem z mojego FMa -
Koniec sezonu 2010/11 i ten Kot u mnie wyglada tak http://img140.imageshack.us/img140/4412/beztytuuxcs.jpg --edit--
![]() Ktorym FMem grasz
Ostatnio edytowane przez bouli76 : 08.01.2011 o godz. 23:26.
![]()
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki." |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#5244
|
|
Ja gram w FM09.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec
Offline |
#5245
|
|
no wiec wyszedlem z grupy
za Juve teraz Liverpool mnie czeka ![]()
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Piła
Offline |
#5246
|
|
Wisła Kraków - sezon 2018/2019
Mój skład wygląda tak: http://img406.imageshack.us/i/90468615.jpg Mój najlepszy napastnik: Emiliano Alfaro http://img340.imageshack.us/f/02alfaro.jpg/ a jego statystyki wyglądają u mnie tak (odkąd przyszedł) : Sezon 2017/18 - 38 goli Sezon 2016/17 - 36 goli Sezon 2015/16 - 32 gole Sezon 2014/15 - 26 goli Sezon 2013/14 - 14 goli Dobry wynik jak na zawodnika kupionego za 1,8 mln euro Najlepszy defensywny pomocnik w polskiej Ekstraklasie: http://img443.imageshack.us/f/03obimikel.jpg Jeden z moich najnowszych zawodników: http://img816.imageshack.us/f/04bebe.jpg Moje, jak dotychczas, największe osiągnięcie Wisłą to zwycięstwo w LE: http://img221.imageshack.us/f/05fina.jpg |
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#5247
|
|
Ja mam lepszego defensywnego pomocnika
kosztował mnie zaledwie 20.000 tys euro http://profile.imageshack.us/user/skorsinio/ ![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec
Offline |
#5248
|
|
fajni Ci defensywni w ktorym sezonie przychodza do Wisełki?
![]()
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!
|
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#5249
|
|
Mój jest dostępny w pierwszym sezonie gra w lidze Norweskiej
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Piła
Offline |
#5250
|
|
Ja pozyskałem Obi Mikela z wolnego transferu, w sezonie 2017/2018.
Wcześniej raczej nie wyjmiesz go z Chelsea do Ekstraklasy. |
|
|