The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5221
Stary 06.01.2011, 14:28
Na LO polecam David Addy.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5222
Stary 06.01.2011, 16:29
Milionerzy wyeliminowani!



Skład początkowy, bez zmian.
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5223
Stary 06.01.2011, 17:24
Zainstalowałem FM 11 u kuzyna i pojawił sie mały problem. Przy próbie odpalenia wywala komunikat:"Wystąpił problem z aplikacją fm.exe i zostanie ona zamknięta".
W Install Logu jest tylko jeden błąd: "com.sigames.InstallAnywhere.WindowsGameExplor er
Status: ERROR
Additional Notes: ERROR - class com.sigames.InstallAnywhere.WindowsGameExplorer NonfatalInstallException RegisterWithGameExplorer() failed: Failed to add game to Game Explorer"

System Windows XP SP3, directx 9.0c; minimalne wymagania sprzętowe spełnia. Pomoże ktoś

brylant17 Niestety nadal nic :( Chyba dam spokój i spróbuję mu zainstalowć FM 10.
Taki błąd: http://img337.imageshack.us/i/errorea.png/
Ostatnio edytowane przez christof20 : 06.01.2011 o godz. 17:54.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5224
Stary 06.01.2011, 17:43
christof20 Wyłącz raportowanie błędów powinno pomóc
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5225
Stary 06.01.2011, 18:15
http://i53.tinypic.com/v9lc8.jpg
Moje spotkania z Aston Villą ;D
Odpowiedz cytując
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5226
Stary 06.01.2011, 20:24
Proponuję do Wisełki ale i nie tylko Dragan Bogavac super napadzior jest dostępny z wolnego i przychodzi bez problemu
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5227
Stary 06.01.2011, 22:14
Panowie, gram sobie w FM09 z patchem Przemoo(uaktualnienie składu)

Mam w składzie Polaka, Piotra Kota. Gość ma najlepsze parametry z całej gry. Po prostu masakruje. Wszystko prawie po 20. Kupiłem go za 300tys E z Nieczieczy

Miał ktoś coś podobnego? To stały element tego FMa?
Odpowiedz cytując
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5228
Stary 06.01.2011, 22:23
Też się spotkałem z tym ale z 2010 również Polak się objawił niesamowity talent a lat zaledwie miał 16 ale to wygenerowany przez koma zawodnik
Odpowiedz cytując
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5229
Stary 06.01.2011, 22:47
W kazdym FMie sa kluby kopalnie talentow, najbardziej spektakularna byla Gwardia Warszawa w CM01 bodajze gdzie Harasimowicz i Swietochowski byli najlepszymi graczami w calej grze, FM2009 (na patchu Przemoo) Bruk-Bet po ktoryms sezonie byl trzecim najbogatszym klubem w Polsce i generowaly sie w nim super talenty, ale takiego (prze)Kota to jeszcze nie bylo
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5230
Stary 06.01.2011, 23:07
A ja się spytam czy Omar Andrade ndal jest tak dobry jak był w poprzednich fm'ach? tzn.2007 wzwyż?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5231
Stary 06.01.2011, 23:54
Orson napisał(a):Wyświetl post
W kazdym FMie sa kluby kopalnie talentow, najbardziej spektakularna byla Gwardia Warszawa w CM01 bodajze gdzie Harasimowicz i Swietochowski byli najlepszymi graczami w calej grze, FM2009 (na patchu Przemoo) Bruk-Bet po ktoryms sezonie byl trzecim najbogatszym klubem w Polsce i generowaly sie w nim super talenty, ale takiego (prze)Kota to jeszcze nie bylo
Kurde, nie mogę zrobić printscreena, bo zamiast widoku gry, kopiuje mi to co mam na pulpicie w czasie gry? Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Chciałem pokazać tego gościa, bo niesamowity jest.
Odpowiedz cytując
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5232
Stary 07.01.2011, 01:53
Proud napisał(a):Wyświetl post
Kurde, nie mogę zrobić printscreena, bo zamiast widoku gry, kopiuje mi to co mam na pulpicie w czasie gry? Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Chciałem pokazać tego gościa, bo niesamowity jest.
alt + f9 screen zapisuje sie w moje dokumeny/sports interactive/fm 11
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5233
Stary 07.01.2011, 13:53
Możesz zmienic w ustawieniach żeby gra była w oknie
Odpowiedz cytując
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5234
Stary 07.01.2011, 14:59
Proud kombinuj bo strasznie jestem ciekawy tego Kota
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując
pelek
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5235
Stary 08.01.2011, 12:51
W kazdym FMie sa kluby kopalnie talentow, najbardziej spektakularna byla Gwardia Warszawa w CM01 bodajze gdzie Harasimowicz i Swietochowski byli najlepszymi graczami w calej grze, FM2009 (na patchu Przemoo) Bruk-Bet po ktoryms sezonie byl trzecim najbogatszym klubem w Polsce i generowaly sie w nim super talenty, ale takiego (prze)Kota to jeszcze nie bylo



Pamiętam jak dziś Marcina Harasimowicza i bodaj Łukasz Świętochowski prze mega talenty jakim klubem bym nie grał zawsze tą dwójkę brałem
Odpowiedz cytując
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5236
Stary 08.01.2011, 13:24
BTW Brozek byl zaraz po nich
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5237
Stary 08.01.2011, 14:10
Orson napisał(a):Wyświetl post
Proud kombinuj bo strasznie jestem ciekawy tego Kota
Orson, special for you

http://i53.tinypic.com/2j2yis5.png

ps: dzięki Panowie za rady, jakoś zrzuciłem tego screena.
Odpowiedz cytując
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5238
Stary 08.01.2011, 14:17
Kurde, naprawdę gracz kot. Typowe skrzydło. Mógłbyś wrzucić jeszcze jego statystyki?
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5239
Stary 08.01.2011, 14:21
Ile miał lat jak został wygenerowany?
Prze kot!
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5240
Stary 08.01.2011, 14:33
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Kurde, naprawdę gracz kot. Typowe skrzydło. Mógłbyś wrzucić jeszcze jego statystyki?
Jedynie takie coś znalezłem, bo teraz mam przerwę w rozgrywkach. Ogólnie statystyki ma średnie. Mało goli przede wszystkim. W meczu robi niezły wiatr na skrzydle, ale ma dziwną tendencję do podawania nawet w najprostrzej sytuacji strzeleckiej. Muszę chyba mu jakieś nowe ulubione zagranie wymyślić, aby więcej strzelał.
Ale ogólnie gra bardzo równo. Na prawej obronie mam Dario Srne. Gram takim systemem, że boczni obrońcy najczęściej dośrodkowują piłkę w pole karne. Typowa akcja: Kot mija z dwóch gości i wypuszcza Srnę pod linię końcową, ten dośrodkowuje. Srna miał w ostatnim sezonie chyba z 15 goli(większość wolne i karne) i tyle samo asyst.

Trochę znudziła mi się gra ManCity. Za dużo kasy, za dobrzy zawodnicy. Wywalczę LM i kończę.

http://i54.tinypic.com/2vt6z69.png

edit: Mario, kupiłem go w przerwie pierwszego sezonu. Od razu poważna kontuzja. Miał 26, czy 27 lat. Trochę stary jest.
Ostatnio edytowane przez Proud : 08.01.2011 o godz. 14:37.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5241
Stary 08.01.2011, 14:39
To nie regen, ten gość jest prawdziwy. Jakieś jaja
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5242
Stary 08.01.2011, 14:42
Watts napisał(a):Wyświetl post
To nie regen, ten gość jest prawdziwy. Jakieś jaja
http://www.rdn.pl/d_galeria/01079/duze/024.jpg

Gwiazda ManCity.

W kolejce Real, Barcelona, Chelsea, Milan...wszystkie oferty odrzucałem oczywiście.

ps: uważacie że powinienem wpisać go w temacie "gdybym był...."?
Taki talent pod nosem, a Wisla szuka po Holandiach...eehh.
Odpowiedz cytując
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5243
Stary 08.01.2011, 23:22
a ja na Kota odpowiem screenem z mojego FMa -
Koniec sezonu 2010/11 i ten Kot u mnie wyglada tak

http://img140.imageshack.us/img140/4412/beztytuuxcs.jpg

--edit--

Proud napisał(a):Wyświetl post
http://i54.tinypic.com/2vt6z69.png

edit: Mario, kupiłem go w przerwie pierwszego sezonu. Od razu poważna kontuzja. Miał 26, czy 27 lat. Trochę stary jest.
Patrzac na daty na screenie widac ze go kupiles w 2008 roku
Ktorym FMem grasz
Ostatnio edytowane przez bouli76 : 08.01.2011 o godz. 23:26.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5244
Stary 08.01.2011, 23:59
Ja gram w FM09.
Odpowiedz cytując
WiselkaTsWiselka
Junior Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5245
Stary 10.01.2011, 13:29
no wiec wyszedlem z grupy za Juve teraz Liverpool mnie czeka
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!



Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5246
Stary 11.01.2011, 13:40
Wisła Kraków - sezon 2018/2019

Mój skład wygląda tak:

http://img406.imageshack.us/i/90468615.jpg

Mój najlepszy napastnik:

Emiliano Alfaro

http://img340.imageshack.us/f/02alfaro.jpg/

a jego statystyki wyglądają u mnie tak (odkąd przyszedł) :

Sezon 2017/18 - 38 goli
Sezon 2016/17 - 36 goli
Sezon 2015/16 - 32 gole
Sezon 2014/15 - 26 goli
Sezon 2013/14 - 14 goli

Dobry wynik jak na zawodnika kupionego za 1,8 mln euro

Najlepszy defensywny pomocnik w polskiej Ekstraklasie:

http://img443.imageshack.us/f/03obimikel.jpg

Jeden z moich najnowszych zawodników:
http://img816.imageshack.us/f/04bebe.jpg

Moje, jak dotychczas, największe osiągnięcie Wisłą to zwycięstwo w LE:

http://img221.imageshack.us/f/05fina.jpg
Odpowiedz cytując
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5247
Stary 11.01.2011, 14:21
Ja mam lepszego defensywnego pomocnika kosztował mnie zaledwie 20.000 tys euro
http://profile.imageshack.us/user/skorsinio/
Odpowiedz cytując
WiselkaTsWiselka
Junior Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5248
Stary 11.01.2011, 19:57
fajni Ci defensywni w ktorym sezonie przychodza do Wisełki?
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!



Odpowiedz cytując
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5249
Stary 11.01.2011, 20:49
Mój jest dostępny w pierwszym sezonie gra w lidze Norweskiej
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5250
Stary 11.01.2011, 20:54
Ja pozyskałem Obi Mikela z wolnego transferu, w sezonie 2017/2018.
Wcześniej raczej nie wyjmiesz go z Chelsea do Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:59.