The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Marcinklon
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.12.2010, 23:38
Ja z ciekawości popytałem po znajomych co to są masoni może na 10 osób wiedziała jedna coś tam mniej więcej, zastanawia mnie po oglądnięciu tego programu to że jeden stwierdził że wolnomularstwo już nie ma sensu bo wszystkie ich postulaty mniej lub bardziej są spełnione. Reszta oczywiście zaprzecza ale jak się ich zapytał prowadzący czym się zajmują to wyszło na to że tylko akcjami charytatywnymi i zabawami w harcerstwo dla zaawansowanych. Skoro przez tyle lat byli w stanie pozostawać w cieniu tocząc swoje wojenki w polityce i kościele i teraz nagle olali wszystko i pomagają potrzebującym ? Gadanie że nie są organizacją utajnioną to chyba najśmieszniejsza teza która tam padła jeśli by tak było otwarcie by współpracowali z organami państwa, zapraszali postronne osoby do dyskusji a nie trzech gości w jednym programie mówi co innego. Z zaproszonych tam gości jeden z historyków wyglądał tak jak by miał dużo do powiedzenia ale celowo odwoływał się tylko do historycznych faktów. Więc wychodzi na to że albo nasza krajowa masoneria jest słabiutka albo super tajna
Ostatnio edytowane przez Marcinklon : 18.12.2010 o godz. 00:10.
Ohghnom wasz jeśli wy przyjdziecie do Izraela byliście mordowane wy uważacie w aeroporcie my fiksujemy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:04.