
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#11
|
|
Jestem mile zaskoczony informacją, że w końcu coś zaczyna się dziać w naszym skautingu. Mam nadzieję, że będę efekty ich pracy tylko pozytywne.
Oczywiście, trzeba czasu ale jestem pełen optymizmu i wiele sobie obiecuje szczególnie po Cleberze i Mauro Cantoro - bo myślę że wypatrzą nam drugiego Marcelo i jakiegoś brazylijskiego napastnika z prawdziwego zdarzenia ojoj zamarzyło mi się Co do polaków to liczę, że z niższych lig też się znajdzie jakiś drugi Kuba Błaszczykowski. Powodzenia panowie i samych sukcesów. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|