
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: JKG
Offline |
#61
|
|
Chyba tylko Ty, spróbuj przez inną przeglądarkę.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Ruda Śląska
Offline |
#62
|
|
Ja mam małe pytanie...
Wisła Krakbet gra z kupczykiem w Myślenicach. Jestem zielony w sekcjii futsalu więc.... Czy każdy mecz Wisły Krakbet będzie rozgrywany w Myślenicach? Ps. Chodź to dopiero za dwa tygodnie już teraz wszystkich zapraszam do Rudy Śląskiej na mecz z Gwiazdą Ruda Śląska !! Powód: Tylko WISŁA !
Ostatnio edytowane przez Groniol : 05.11.2010 o godz. 18:16.
![]()
Gůrny Ślůnsk – historyczno krajina rozlygowano na teryńe Polski a Czeskij Republiki we dorzyczu gůrnyj Uodry a poczůnkowygo bjygu Wisły, połedńowo-wschodńo tajla Ślůnska.
ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#63
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#64
|
|
06.11.10,20:30 Kupczyk Kraków - Wisła Krakbet Kraków 5:5 (2:0)
no niestety.. |
|
|
|
Звезда изнад свега
Od: 07.2005
Skąd: Z baru
Offline |
#65
|
|
Przypominam o konkursie na projekt szalika sekcji futsalu. Żeby ułatwić nieco sprawę poniżej logo Wisła Futsal w formacie jpg. Do wygrania oryginalna koszulka meczowa Adidas.
http://img130.imageshack.us/img130/1139/futsaln.jpg ![]()
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#66
|
|
Zapowiedź najbliższego meczu Wisły Krakbet:
W sobotę 13.11.2010 r. Wisła Krakbet Kraków podejmie aktualnie piątą w tabeli drużynę FC Jango Katowice w ramach 8 kolejki Polskiej Ligi Futsalu. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 w hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Dotychczasowe wyniki FC Jango Katowice: Auto-Mark Boruta Zgierz - FC Jango Katowice 2:1 (1:1) FC Jango Katowice - Pogoń 04 Szczecin 4:4 (2:3) Kupczyk Kraków - FC Jango Katowice 3:4 (2:1) Akademia FC Pniewy - FC Jango Katowice 6:1 (1:0) FC Jango Katowice - Gwiazda Ruda Śląska 3:0 (2:0) GKS Tychy - FC Jango Katowice 1:2 (1:0) FC Jango Katowice - Clearex Chorzów 5:3 (2:0) Patrząc na zestaw par 8 kolejki ekstraklasy PLF, spotkanie Wisła Krakbet Kraków - FC Jango Katowice będzie hitem zbliżającego się weekendu, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Wisły do hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Mecz rozpocznie się w sobotę (13 listopada) o godzinie 17:00. WSTĘP WOLNY. Ponadto zachęcamy do pojawienia się w wiślackich barwach, a także regularnego dopingu dla naszej drużyny! żródło : wisłafutsal.pl |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#67
|
|
jestem na każdym meczu i zawsze są emocje do samego końca. dużo szybkich akcji, goli... wbijajcie dopingować futsalową Wisłe!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#68
|
|
Również byłem na jednym meczu. Zupełnie inaczej się to ogląda. Akcje są dużo szybsze, ale i człowiek się więcej zmęczy. Ogólnie nie ma kalkulowania i dlatego z ochotą pójde czasem na ligę amatorską w Krzeszowicach
Mam nadzieje, że Wisła wygra aby nie stracić dystansu do 1 miejsca.![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#69
|
|
"13.11.10,17:00 Wisła Krakbet Kraków - FC Jango Katowice 5:4 (2:3)
Znowu ogromne emocje w Krakowie. Wisła wyrównao stan meczu dokładnie w 39 minucie i 25 sekundzie. Bramkę zwycięską zdobył Błażej Korczyński na pięc sekund przed zakonczeniem spotkania." 40minut.pl |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#70
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#71
|
|
Jakbyś ktoś był zainteresowany relacją i zobaczeniem wszystkich to bramek to poniżej:
http://kiks.tv/2010/11/wszystko-po-staremu/ i jeszcze galeria: http://kiks.tv/2010/11/galeria-wisla...ango-katowice/ Powód: galeria
Ostatnio edytowane przez spinna : 15.11.2010 o godz. 16:33.
|
|
|
|
Member
Od: 01.2009
Offline |
#72
|
|
A ja mam takie pytanie - gdzie jest harmonogram meczów Wisły w futsalu oraz ile kosztuje bilet na mecz?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#73
|
http://40minut.pl/terminarz.php?id=195 Wstęp na mecze wolny ![]() |
|
|
|
Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#74
|
|
Również zachęcam do przyjścia na halę Bronowianki. Mecz z Katowicami pokazał esencję emocji. Na 30 sekund przed końcem przegrywamy 4:3 a mecz kończy się naszym zwycięstwem 5:4! Wstęp wolny i fajna atmosfera. Teraz gramy 2 mecze u siebie w tą i następną sobotę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#75
|
|
w tą sobote gramy znowu na Bronowiance z Gwiazdą Ruda Śląska. Mecz zaczyna się o godzinie 19!
więcej informacji na www.wislafutsal.pl WSZYSCY NA HALE! |
|
|
|
Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#76
|
|
Dziś kolejne zwycięstwo tym razem bardzo pewnie. Gwiazda Ruda Śląska pokonana 4:1. Bardzo emocjonujące spotkanie. Za tydzień gramy znów u siebie z GKS Tychy. Przybywajcie licznie do hali Bronowianki!
|
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Offline |
#77
|
|
Oglądanie naszych graczy to sama przyjemność,grają z poświęceniem(nie raz to udowadniając->spotkanie z Jango Katowice,bramka na wagę zwycięstwa zdobyta na 5s przed końcem,a od 2 połowy przegrywaliśmy 2-4) aż serce rośnie jak się na nich patrzy.Przybywajcie naprawdę warto!Do zobaczenia za tydzień
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków
Offline |
#78
|
|
oj dzieje się na futsalu, dzieje, choć ten mecz był wyjątkowo spokojny jak na naszych
![]() tu jest relacja: http://kiks.tv/2010/11/biala-gwiazda...za-od-gwiazdy/ i wypowiedzi trenerów: http://kiks.tv/2010/11/korczynski-po...uzo-dojrzalsi/ a za tydzień Tychy, wszyscy na halę! ![]() ![]()
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
|
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Offline |
#79
|
|
Mobilizacja musi być,przecież wiadomo z kim GKS ma sztamę
Mecz w niedzielę o 18.30(40minut.pl)
Ostatnio edytowane przez ReymontBoy : 24.11.2010 o godz. 23:29.
|
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#80
|
|
Cytat:
Meczyk I drużyny w TV i potem na Bronowianke ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#81
|
|
Jak to jest że gramy równocześnie w KLF i Ekstraklasie ? terminy się nie nakładają ? jest na tylu zawodników żeby obie ligi ogarnęli ? niech mi to ktoś wyjaśni bo nie ogarniam tego.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline |
#82
|
|
Ekstraklasa jest w weekendy i jest priorytetem. KLF jest w poniedziałki i występują w niej zawodnicy nie zgłoszeni do ekstraklasy + ci którzy mało grali w weekend w ekstraklasie. rzadko się zdarza żeby w KLF grał podstawowy skład.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz Wisły Krakbet z GKS-em Tychy! Spotkanie rozpocznie się w niedzielę (28 listopada) o godzinie 18:30. Miejsce rozegrania meczu to oczywiście hala Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Spotkanie futsalowców nie koliduje z pojedynkiem trawiastej Wisły z Polonią w Warszawie. Podopieczni Roberta Maaskanta zmierzą się z "Czarnymi Koszulami" tego samego dnia, ale o godzinie 14:30, dlatego zachęcamy do przybycia i wspólnego dopingu dla naszych zawodników. Wstęp wolny! Wisła Krakbet dołącza się do akcji mikołajkowej organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków. Na meczu będą zbierane maskotki dla dzieci. Każdy z zawodników Białej Gwiazdy przyniesie ze sobą maskotkę, zrób podobnie! www.wislafutsal.pl |
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Offline |
#83
|
|
Zwycięstwo WISŁY Krakbet Kraków 9-3 nad GKS Tychy,na uwagę zasługuje ostatnia bramka zdobyta przez Białą Gwiazdę rzutem na taśmę w ostatniej minucie.Pozdrawiam
|
|
|
|
Member
Od: 09.2010
Offline |
#84
|
|
Dużo osób chodzi na mecze futsalu?
Jest zorganizowany doping? |
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Offline |
#85
|
|
Zwykle miejsc nie brakuje,od kilku meczów próbujemy dopingować potencjał jest,coraz lepiej nam wychodzi ale chętnych wciąż mało.
Na meczu obecny Cleber z synem |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#86
|
|
relacja, a w niej wszystki bramki z meczu, w tym przepiekna akcja Korczynskiego i gol Szlapy rowno z koncowa syrena:
http://kiks.tv/2010/11/teatr-jednej-druzyny/ oraz trener po meczu (jak zawsze nieco krytyczny): http://kiks.tv/2010/11/korczynski-ws...zeba-wybiegac/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#87
|
|
Foto & Wideo z wczorajszego meczu
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/zdjecia-z-pogromu |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#88
|
|
Wisła na zakończenie rundy wygrała dziś w Chorzowie z Clirexem 5-0. Na przerwę (tu dość krótką) jesteśmy liderem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#89
|
|
Skrót meczu Clearex 0-5 Wisla
http://www.youtube.com/watch?v=467T3e2iNKE&feature http://wislafutsal.pl/aktualnosci/pewne-zwyciestwo-1 |
|
|
|
Member
Od: 03.2009
Offline |
#90
|
|
Witam,wiadomo już jak z zaległym meczem 2 kolejki z drużyną Red Devils Chojnice?Czy odbędzie się w nowym,planowanym terminie?To jest 18.12.2010 czy przyjdzie nam czekać do 2011 roku?
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez ReymontBoy : 09.12.2010 o godz. 21:32.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|