
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#11
|
|
Wygramy - ( nie daj Boze strzeli bramke Komor lub cos wybroni ) - Bedzie jazda oj bedzie.
Przegramy - Sprawiedliwosc zwyciezy i nawet z pomoca PZPN Legia przegra z Wisla wiec bedzie +10 do sily i +6 morale. Wychodzi na to ze dla dobra pilki noznej i w duchu sprawiedliwosci Legia ten mecz musi przegrac Sytuacja jak widac patowa dla Nas ![]() Powtarzam - Wiekszosc jak nie wszyscy Legionisci tutaj byli za ukaraniem Komora. Nie do Nas pretensje prosze ![]() Palikot - Postaw spora sumke, kurs jest chyba dobry
Ostatnio edytowane przez kreseq : 10.11.2010 o godz. 23:32.
![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|

|
||||||
|
|