The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp...

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 17.05.2010, 13:36
spinna napisał(a):Wyświetl post
relacja wideo z meczu nowej sekcji Wisły Kraków.

http://kiks.tv/2010/05/test-zdany-ale-bez-rewelacji/

KIKS.tv zapowiada, ze regularnie będa pokazywac Krakbet i Kupczyka więc od września chyba warto zaglądać.

Dobry szybki mecz, brakło nam skuteczności bo powinniśmy ten mecz wygrać różnicą 2-3 goli.
Trzy posty i trzy linki do kiks.tv Nie żebym się czepiał, ale może lepiej już pisać "zapowiadamy, że regularnie będziemy"
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując
DarekK_11
Senior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 20.05.2010, 06:24
wislakrakow.com
Cytat:
Remont umożliwi także grę drużyny futsalu - zespół ten będzie reprezentował barwy "Białej Gwiazdy" w nowym sezonie.

Zresztą prawdopodobnie właśnie dzięki dołączeniu do TS Wisła sekcji futsalowej (wiślackie barwy przyjmie drużyna Krakbetu) możliwy jest remont hali. To właśnie firma Krakbet znacząco wspomoże finansowo wykonanie remontu głównej gali przy Reymonta 22.
Kolejna miła wiadomość, nie będzie trzeba do Huty na futsal jeździć
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 14.06.2010, 20:29
Wg 90minut.pl jeden z zawodników obecnego Krakbetu dostał powołanie na konsultacje kadry:
http://www.90minut.pl/news/126/news1...ku-Bialej.html
Odpowiedz cytując
DarekK_11
Senior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 15.06.2010, 22:58
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...polski,1493082


Wg. interii mamy dwóch nowych zawodników: Andrzeja Szłapę i Michała Słoninę.
Wisełka się wzmacnia
Ostatnio edytowane przez DarekK_11 : 15.06.2010 o godz. 23:01.
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II

http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg

Pakiet - 8 PLN

Kontakt:
Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 06.07.2010, 23:29
http://kiks.tv/2010/07/terminarz-eks...ezon-20102011/
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 14.07.2010, 13:03
Fotsalowcy Wisły Krakbet rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.
Zobacz relacje wideo z treningu.

http://kiks.tv/2010/07/wisla-krakbet...nia-do-sezonu/
Odpowiedz cytując
mlody_ale_wierny
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 14.07.2010, 17:10
no i dlaczego nie będą grali na naszej hali? Tak mówil chyba prezes TS Wisły w którymś z wywiadów.
o pare postów wyżej jest cytat...
HEJ WISŁA KOSZ!!!

Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 14.07.2010, 17:24
odpowiedź jest bardzo prosta. Boisko na wyremontowanej hali jest za male żeby rozbrywac na nim futsalowe mecze.
Odpowiedz cytując
BeNy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Zielonki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 15.07.2010, 02:49
Teraz robią tą hale, to może przyniesie więcej porzydku co poprzednia..
Odpowiedz cytując
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 11.08.2010, 17:48
www.wislafutsal.pl oficjalny serwis Wisły Krakbet Kraków!
Odpowiedz cytując
Suchman
Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 06.09.2010, 17:59
Już w najbliższy piątek (10.09.2010) pierwszy mecz Wisełki w ekstraklasie futsalu.

Wisła Kraków - Akademia Futsal Klub Pniewy 10.09.2010r. godz. 18, Hala Bronowianki ul.Zarzecze 135!
Odpowiedz cytując
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 09.09.2010, 13:43
Słuchajcie jest temat do przemyślenia. Czy na forum jest ktoś, kto interesuje się futsalem i byłby chętny do pomocy w rozwoju strony oficjalnej Wisły Krakbet i wykonaniu kilku zdjęć w trakcie meczów? Sekcja rozwija się prężnie, skład coraz silniejszy, mecze to niezła rozrywka i przede wszystkim nie trzeba już jeździć do Nowej Huty. Wszystko na Bronowiance.

Jeśli ktoś chce pomóc proszę o kontakt.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując
mlody_ale_wierny
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 10.09.2010, 20:01
Szkoda że nie na R22. Wtedy było by podejrzewam o niebo lepiej jeśli chodzi zainteresowanie.
A tymczasem coś z dzisiaj:
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23911
HEJ WISŁA KOSZ!!!

Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 11.09.2010, 01:32
na KIKS.tv garść materiałów ze spotkania Wisła - Akademia:
http://kiks.tv/2010/09/mistrzowski-debiut/
http://kiks.tv/2010/09/korczynski-zagralismy-dwa-mecze/
http://kiks.tv/2010/09/galeria-wisla...l-club-pniewy/
Odpowiedz cytując
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 13.09.2010, 16:08
" Zarząd sekcji futsalu T.S. Wisła Krakbet Kraków, zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz sponsor strategiczny sekcji firma Krakbet dziękują wszystkim kibicom, którzy wsparli Wiślaków w piątkowym meczu z Akademią FC Pniewy. Jednocześnie włodarze klubu serdecznie zapraszają na kolejny mecz drużyny spod Wawelu, który odbędzie się w najbliższą sobotę (18 września 2010 roku) o godzinie 17:00. WSTĘP WOLNY! Przeciwnikiem Wisły Krakbet będzie zespół Red Devils Chojnice. "Czerwone Diabły" mimo, iż w pierwszej kolejce uległy wielokrotnemu mistrzowi Polski Clearexowi Chorzów 4:5 to wynik do końca był sprawą otwartą (Chorzowianie zdobyli zwycięską bramkę dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego). Pokazuje to, że sobotni mecz nie będzie dla Wisły łatwym spotkaniem. Po meczu wszyscy zawodnicy podkreślali, że w zwycięstwie z mistrzem Polski AFC Pniewy duży udział miała zgromadzona publiczność, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Wisły Kraków i jednocześnie zachęcamy do wspólnego odśpiewania hymnu Białej Gwiazdy i regularnego dopingu dla Wiślaków."

www.wislafutsal.pl
Odpowiedz cytując
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 14.09.2010, 09:57
Z obozu przeciwników:

http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Kr...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 24.09.2010, 00:00
dziś (24.09) o godzinie 19:00 w hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135) Wisła rozegra sparing z Kupczykiem, wstęp wolny
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/w-piatek-na-sparing
Odpowiedz cytując
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 07.10.2010, 14:12
Zapowiedź meczu! (video)

W najbliższą niedzielę (10.10.2010 roku) Wisła Krakbet Kraków rozegra kolejny mecz w ekstraklasie Polskiej Ligi Futsalu! Przeciwnikiem "Białej Gwiazdy" będzie TPH Polkowice, a mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 w hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Jest to idealny termin dla fanów Wisły Kraków, gdyż podopieczni Roberta Maaskanta nie grają w ten weekend z powodu meczu reprezentacji Polski, która zagra dzień przed meczem futsalowej Wisły w Chichago z USA. Dlatego obowiązkiem każdego kibica Wisły jest obecność na spotkaniu Wisła Krakbet Kraków - TPH Polkowice! Pierwszy mecz futsalowców zgromadził komplet publiczności, który pomógł zawodnikom z Białą Gwiazdą na piersi zwyciężyć w spotkaniu z aktualnym mistrzem Polski Akademią FC Pniewy 3:2! Nikt nie wyszedł z hali zawiedziony. Mecz był pełen emocji, obfitujący w wiele sytuacji podbramkowych, a wynik spotkania był sprawą otwartą do ostatniej sekundy!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Wisła Krakbet Kraków - TPH Polkowice, które odbędzie się 10 października 2010 roku (niedziela) o godzinie 16:00 w hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Przypominamy, że na wszystkie mecze Wisły Krakbet u siebie w tym sezonie WSTĘP JEST WOLNY! Pomóżmy futsalowej Wiśle w kolejnym zwycięstwie!

www.wislafutsal.pl a video pod http://www.youtube.com/watch?v=BPp0K...layer_embedded
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 11.10.2010, 16:14
relacja z meczu futsalowego Wisła Krakbet - TPH Polkowice i wypowiedzi trenerów:
http://kiks.tv/2010/10/marazm-zakonczony-happy-endem/
http://kiks.tv/2010/10/korczynski/
Odpowiedz cytując
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 11.10.2010, 18:03
aNouc napisał(a):Wyświetl post
dziś (24.09) o godzinie 19:00 w hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135) Wisła rozegra sparing z Kupczykiem, wstęp wolny
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/w-piatek-na-sparing
Futsalowcy będą grali przy Reymonta?



Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 11.10.2010, 19:21
Cytat:
Chcemy grać na R22 ale trudno jest póki co to przeforsować. Głównie z powodu parkietu, (ponoć za 400 tyś. zł.), którym Can Pack wyłożył halę i który jest przystosowany wyłącznie do koszykówki. Wiąże się to z wymalowaniem linii do futsalu, mocowaniem bramek itp., czyli szeregiem logistycznych ruchów na które nie ma na razie przyzwolenia.
Problem się rozwiąże jak powstanie nowa hala , oby jak najszybciej, która będzie przystosowana także do gry w futsal. Skrót z meczu Wisła - Polkowice http://www.youtube.com/watch?v=7kfsXpq4ZcI
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.10.2010 o godz. 19:27.
Odpowiedz cytując
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 29.10.2010, 08:06
Mecz Wisły Krakbet z Pogonią nie koliduje ani ze spotkaniem Wisły w Poznaniu (niedziela, godzina 17:00), ani z meczem koszykarek Wisły Can-Pack z Lotosem Gdynia (niedziela, godzina 14:00). Dlatego serdecznie zapraszamy w sobotę do hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Jednocześnie zachęcamy do wspólnego odśpiewania hymnu Białej Gwiazdy i dopingu dla zawodników Wisły Krakbet. Wstęp wolny!

http://www.youtube.com/watch?v=-I20-...layer_embedded video z zaproszeniem! wszyscy na halę!


www.wislafutsal.pl
Odpowiedz cytując
akakiusz
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 29.10.2010, 12:20
WISLAK BW napisał(a):Wyświetl post
Mecz Wisły Krakbet z Pogonią nie koliduje ani ze spotkaniem Wisły w Poznaniu (niedziela, godzina 17:00), ani z meczem koszykarek Wisły Can-Pack z Lotosem Gdynia (niedziela, godzina 14:00). Dlatego serdecznie zapraszamy w sobotę do hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Jednocześnie zachęcamy do wspólnego odśpiewania hymnu Białej Gwiazdy i dopingu dla zawodników Wisły Krakbet. Wstęp wolny!

http://www.youtube.com/watch?v=-I20-...layer_embedded video z zaproszeniem! wszyscy na halę!


www.wislafutsal.pl
Ale za to może kolidować z meczem siatkarek jeśli ten potrwa 5 setów
Zawsze wierni,choć pijani,zawsze z Wisłą - Pakos-Fani
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 30.10.2010, 20:23
Wisła Krakbet Kraków - Pogoń 04 Szczecin 2:1 (0:1)
wychodzi na to, że mamy lidera i zaległy mecz!
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 31.10.2010, 00:35
relacja z meczu z Pogonią i wypowiedzi trenerów na KIKS.tv:

http://kiks.tv/2010/10/tradycji-stalo-sie-zadosc/
http://kiks.tv/2010/10/korczynski-od...u-strzeleckim/
Odpowiedz cytując
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 04.11.2010, 11:59
Bez wątpienia możemy liczyć na wiele emocji podczas sobotnich derbów Krakowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Wisły do Myślenic! Wspomóżmy Białą Gwiazdę swoją obecnością i dopingiem! Przypominamy, 6 listopada, godzina 20:30, hala przy ul. Zdrojowej 9! Wstęp wolny!

Już w najbliższą sobotę (6 listopada 2010 roku) dojdzie do futsalowych derbów Krakowa! W ramach 7 kolejki ekstraklasy PLF Kupczyk Kraków będzie gościł Wisłę Krakbet. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30 w Myślenicach (Hala Sportowa przy ul. Zdrojowej 9). Dla obu zespołów będzie to bardzo ważny mecz. Kupczyk po 6 meczach ma tylko 3 punkty i jeżeli nie chce pozostać w dole tabeli musi ten mecz wygrać. Wisła Krakbet Kraków jest w zupełnie innej sytuacji niż rywale zza miedzy. Biała Gwiazda do tej pory jako jedyna w ekstraklasie nie doznała goryczy porażki. Podopieczni Błażeja Korczyńskiego również zagrają o komplet punktów. W poprzedniej kolejce Kupczyk uległ świetnie prezentującemu się Clearexowi w Chorzowie 5:3. Krakowianie zagrali dobry mecz, lecz znów pechowo przegrali. Wisła podejmowała Pogoń 04 Szczecin i jak zwykle w tym sezonie, do ostatnich sekund trzymała w niepewności zgromadzoną publiczność. Do 36 minuty Portowcy prowadzili 0:1. Jednak ostatnie słowo należało do Wisły, która rzutem na taśme zdobyła dwie bramki, zapewniając sobie zwycięstwo.

www.wislafutsal.pl
Odpowiedz cytując
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 04.11.2010, 12:36
Są do kupienia gdzieś oryginalne koszulki Wisły Krakbet? Przynajmniej jest na nich Biała Gwiazda.
Odpowiedz cytując
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 04.11.2010, 13:28
wkrótce będą
Odpowiedz cytując
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 05.11.2010, 10:26
KONKURS!

Zostałem zobligowany do przekazania oficjalnej informacji o konkursie na projekt szalika sekcji futsalu. Ma to być szalik dedykowany dla sympatyków wiślackiego futsalu, a reszta zależy od inwencji uczestników. Nie ma żadnych wytycznych i ograniczeń - sky is the limit.

Projekty prosimy umieszczać w tym temacie. Osoba która zaproponuje najciekawszy projekt wygrywa oryginalną koszulkę meczową futsalowców Wisły (z Białą Gwiazdą), a sam projekt zostanie wykorzystany w produkcji. Nie ma określonego terminu nadsyłania prac ale lepiej nie zwlekać
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 05.11.2010, 10:44
Czy tylko ja mam problemy ze strona główna wislafutsal.pl ?
wywala mi strone po dwóch sekundach
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:25.