
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#1
|
|
Kibice Wisły nie chcą oglądać tych wieśniaków z Niepołomic, nie dość, że zniszczą nową murawę, która będzie zakładana po Igrzyskach Europejskich to będą za wynajem płacić jakieś grosze w porównaniu z nami.
Kto się w ogóle na to zgodził? Połowa kibiców Puszczy kibicuje przecież cracovii.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 11.06.2023 o godz. 20:20.
![]()
Gegenpressing!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#2
|
|
Mi to nie przeszkadza - nie jestem w takim razie kibicem Wisły?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#3
|
|
Przestańcie debile z tym wyzywaniem od wieśniaków, bo brzmicie jak żydy z kałuży. Po pierwsze Niepołomice to miasto a po drugie jest tam fan club Wisły.
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#4
|
|
Bądź poważny... niech sobie grają.
Do tego stadion jest miasta. Nas nie stać nawet by wynająć go w 100%, bierzemy go tylko na dni meczowe. ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#5
|
|
@redrum, takie miasto, że nawet porządnego stadionu na kilka tysięcy nie umie zbudować, a w Niepołomicach jest też dużo żydów, także to nie do końca prawda.
![]()
Gegenpressing!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#6
|
|
A po co miasteczku 15 tysięcznemu duży stadion? Nikt tam nawet nie marzył o ekstraklasie. Są w Niepłomicach żydzi, ale jest też Wisła, więc chociażby z szacunku do Wiślaków daruj sobie takie gadki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#7
|
|
@redrum- to mogli się nie pchać do Ekstraklasy, ja kibicuję Wiśle Kraków, a nie Puszczy, także będę pisał jak mi się podoba.
Na Kałuży niech grają. Po co im taki duży stadion?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 11.06.2023 o godz. 20:29.
![]()
Gegenpressing!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#8
|
|
Chyba warto temat zamknąć/usunąć zanim szambo zainicjowane przez "kumatego i prawdziwego kibica" rozlało się dalej po necie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#9
|
|
@azor- większego wstydu jak gra Puszczy w Ekstraklasie na naszym stadionie to tak nic nie przebije.
To jest dopiero upokorzenie.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 11.06.2023 o godz. 20:35.
![]()
Gegenpressing!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#10
|
|
Kretyński i małostkowy pomysł. Wstyd, słoma z butów wychodzi...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#11
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#12
|
|
....a typie skasuj to zanim ludzie zobaczą
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#13
|
|
Wieśniak to z ciebie wychodzi Cycu.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#14
|
|
Jakieś kompleksy wychodzą wobec malego klubu z Niepołomic, który dokonał cudu.
Puszcza nigdy nie grała w Ekstraklasie, zaliczyła tylko kilka sezonów na jej zapleczu, ma malutko kibiców, nie ma odpowiedniego stadionu, nie ma historii, nie ma legend, nie ma tych wszystkich bohaterów (odnowicieli, zbawicieli, itp.), nie ma wyklętych, nie ma odpowiedników TS-u i Socios, nie ma tej obudowy. Puszcza nigdy nie miała takiej akcji ratunkowej, nie miała wsparcia władz ligi, PZPN-u i Canal+ oraz ludzi z zewnątrz. Nie ma też Hiszpanów. Nawet jednego. A mimo to... Puszcza zagra w Ekstraklasie. Niemożliwe nie istnieje. To największa kompromitacja Wisły w historii i ostateczny dowód, że ci fałszywi odnowiciele powinni raz na zawsze odejść z Wisły - w trybie natychmiastowym. |
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2018
Offline |
#15
|
|
Cytat:
Sami kibice Puszczy by chcieli grać w Niepołomicach, czekamy na to, jakie zostaną decyzje podjęte (podobno jak zaczniemy choćby pozorować remont, to jest szansa na warunkową grę na K2) Tylko tyle i aż tyle. Uspokój chłopie trochę emocje (i ewentualnie wytrzeźwiej) |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|