The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.08.2010, 14:49
Petrescu do nas na pewno nie przejdzie. Rozwodzicie się tutaj nad tym czy Rumun byłby zainteresowany pracą w naszym klubie zapominając zupełnie o tym, że on ma ważna umowę o pracę w Rosji.

Co z tego, że Dan postanowi zrezygnować z wielkich pieniędzy i wrócić do swojego pierwszego "poważnego" klubu, skoro nigdzie go nie puści jego obecny pracodawca.
Widać jak na dłoni, że w Kubaniu chcą Petrescu zatrzymać na dłużej i w oparciu o niego budować wielki klub z europejskimi ambicjami. Jak myślicie ile by trzeba było rosjanom zaproponować, żeby zrezygnowali z tej polityki? Tak na oko to myśle, że jakies 10-20 mln €. Nie sądze, żeby Wisła miała takie pieniądze.

Co do reszty kandydatów:

- Simeone? Nie, dziękuje. Niepokojąco wygląda to jego CV, w żadnym klubie nie wytrzymał dłużej niż 12 miesięcy. Nie znam się na argentynskiej piłce, ale mam wrażenie, że to terener podobny do Wójcika i Maradony czyli taki, który bazuje tylko na motywacji. Gdy to przestaje działać, musi pakować manatki.

- Goncharenko. Niezły kandydat, ale jak on ma nam zbudować klub w "zachodnim stylu" jak przez całą swoją karierę nie opuścił Białorusi?

Szczerze mówiąc nie zazdroszczę zarządowi, stoi przed nimi bardzo trudna decyzja.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:15.