
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy uważasz, że nowy, stary trener poradzi sobie i wyciągnie Wisłe z kryzysu? | |||
| Tak |
|
433 | 41,88% |
| Nie |
|
250 | 24,18% |
| Pożyjemy, zobaczymy |
|
351 | 33,95% |
| Głosujących: 1034. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline |
#10
|
|
Co innego wlasne zdanie, a co innego manipulowanie faktami. Ten fragment jest zwyczajnie glupi: "Najpierw w 1/4 PP odniósł niewytłumaczalną porażkę w dwumeczu z Lechią, a następnie kilkadziesiąt dni później przegrał batalię o tytuł mistrzowski z Lechem (mimo, że przejmował drużynę będącą na pierwszym miejscu w tabeli z niewielką przewagą punktową nad "Kolejorzem"). Co warte podkreślenia, im dłużej Kasperczak pracował z piłkarzami, tym więcej zaliczali oni (mówiąc językiem potocznym) "wtop". To Kasperczak bowiem w pełni odpowiada za tchórzliwy remis u siebie z Lechem (wygrana w tym meczu mogłaby już dawno Wiśle pozwolić świętować po raz 13), to Kasperczak przegrał w ważnym momencie z Koroną, to Kasperczak jest także największym winowajcą remisu w derby (dlaczego tak doświadczony trener mając na kilka minut przed końcem przy korzystnym wyniku jedną zmianę, nie dokonywał jej, prowokując to, co się kilkadziesiąt sekund później wydarzyło?), aż w końcu to Kasperczak jest autorem fatalnego remisu z w ostatniej kolejce z Odrą, czyli w meczu gdy Wisła powinna rozbić ostatnią w tabeli ekipę, choć trochę udowadniając, że to jej a nikomu innemu nie należało się mistrzostwo." Nieco nizej zarzucanie HK tchorzostwa i ze nie jest fajterem - a niemal identyczne slowa co kolejke artykulowal Petrescu. Tez nie lubie HK, ale teksty Marcina na tej stronie sa idiotyczne. Nie znam chlopaka, slyszalem od kilku osob, ze fajny, madry i oddany, ale jak tak czasem cos przeczytam to mysle ze jednak taki fajny nie jest. ![]()
Boia chi molla !
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|