The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy uważasz, że nowy, stary trener poradzi sobie i wyciągnie Wisłe z kryzysu?
Tak 433 41,88%
Nie 250 24,18%
Pożyjemy, zobaczymy 351 33,95%
Głosujących: 1034. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.05.2010, 14:15
PvD napisał(a):Wyświetl post
zapomniałem, że w Polsce nie można mieć własnego zdania

Co innego wlasne zdanie, a co innego manipulowanie faktami.

Ten fragment jest zwyczajnie glupi:
"Najpierw w 1/4 PP odniósł niewytłumaczalną porażkę w dwumeczu z Lechią, a następnie kilkadziesiąt dni później przegrał batalię o tytuł mistrzowski z Lechem (mimo, że przejmował drużynę będącą na pierwszym miejscu w tabeli z niewielką przewagą punktową nad "Kolejorzem"). Co warte podkreślenia, im dłużej Kasperczak pracował z piłkarzami, tym więcej zaliczali oni (mówiąc językiem potocznym) "wtop".

To Kasperczak bowiem w pełni odpowiada za tchórzliwy remis u siebie z Lechem (wygrana w tym meczu mogłaby już dawno Wiśle pozwolić świętować po raz 13), to Kasperczak przegrał w ważnym momencie z Koroną, to Kasperczak jest także największym winowajcą remisu w derby (dlaczego tak doświadczony trener mając na kilka minut przed końcem przy korzystnym wyniku jedną zmianę, nie dokonywał jej, prowokując to, co się kilkadziesiąt sekund później wydarzyło?), aż w końcu to Kasperczak jest autorem fatalnego remisu z w ostatniej kolejce z Odrą, czyli w meczu gdy Wisła powinna rozbić ostatnią w tabeli ekipę, choć trochę udowadniając, że to jej a nikomu innemu nie należało się mistrzostwo."

Nieco nizej zarzucanie HK tchorzostwa i ze nie jest fajterem - a niemal identyczne slowa co kolejke artykulowal Petrescu.


Tez nie lubie HK, ale teksty Marcina na tej stronie sa idiotyczne. Nie znam chlopaka, slyszalem od kilku osob, ze fajny, madry i oddany, ale jak tak czasem cos przeczytam to mysle ze jednak taki fajny nie jest.
Boia chi molla !

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:39.