
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
ległaaaaaaaaaaaaa, legła Warszawaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#3
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
|
Member
Od: 05.2005
Offline |
#5
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#6
|
|
80% postów począwszy od rozpoczęcia meczu nadaje się do skasowania, to nie jest czat! Moderatorzy powinni działać sprawniej.
Legia Warszawa przegrała w lidze ostatni raz trzema bramkami 10 lat temu (w maju 2000 roku z Polonią u siebie 0:3). |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#7
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#8
|
|
To są emocje człowieku a nie czat. Czat to Ty robisz jak sekundę po danym meczu zakładasz temat o drugim meczu. Brawo Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#9
|
|
Wynik przerósł najśmielsze oczekiwania, wygranej trzema bramkami mało kto się spodziewał. Hat-trick Brożka, solidna obrona, aktywne środkowe formacje (Diaz, Ba, nawet Alvarez), czyste konto Juszczyka, Marcelo bez kartki - czego można więcej oczekiwać? Może większej ostrożności Diaza, który będzie pauzował w meczu z Cracovią. I skuteczności, bo np. Boguski zapisał się w pamięci fatalnym wykończeniem wielu akcji.
Sytuacja Wisły poprawiła się znacząco. Dodatkowo może Lech straci jeszcze dziś punkty?
![]() Sprawdzaj na bieżąco, być może się pojawi, prosty człowieczku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#10
|
|
Paweł i cała drużyna
. Balem sie o ten mecz jak o zaden inny w tej rundzie,a tu prosze! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline |
#11
|
|
O sile dopingu kibiców Legii (a raczej jego braku) świadczą słyszane pod koniec meczu okrzyki "Paulina kocham cię, Paulina nie opuszczaj mnie"
![]() A co do meczu to serce się raduje, bo po meczu z Koroną można było się spodziewać wszystkiego. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2003
Offline |
#12
|
|
Wiadomo, że mogło być z 10:0 spokojnie, ale to nawet nie byłoby większej satysfakcji niż teraz, na pustym stadionie, z żenująco słabą Legią. Cieszy pewne zwycięstwo, 3 punkty, dobra gra i teraz nie wyobrażam sobie nic innego niż dwie wygrane w nastepnych kolejkach i feta na rynku za tydzień
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|