
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#241
|
Ten sredniak ligowy leje Was u siebie w 90% przypadkow. Ten sredniak ligowy nazywa sie Legia a nie legia. Ten sredniak ligowy jest cienki, ale Wisla w tej chwili nie jest lepsza. Licze na nasza wygrana i nie interesuje mnie kto bedzie mistrzem. Dla mnie licza sie 3 punkty. Docinki z Vetra nie skomentuje...banan dobrze to opisal Z taka gra jak w tej chwili Wisla i Legia w pucharach moga co najwyzej podawac bidony. ![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#242
|
Wisełko wygraj mecz ... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#243
|
Uważam jak wszyscy, ten mecz zadecyduje o Mistrzostwie. Liczę na duuużo szczęcia, i dobrą skuteczność naszych grajków. Jak zagramy jak z Lechem, tylko skuteczniej, to powinno być dobrze. Nie musi to być ładny mecz...ma być zwycięstwo. Legia gra słabo, ale Wisła niestety nie lepiej. Również Lech nie zachwyca, ma sporo szczęcia. Pewny jestem tego, że niezależnie kto zostanie Mistrzem, to będzie to "nagi Mistrz"...
Ostatnio edytowane przez Proud : 05.05.2010 o godz. 18:01.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Skąd: z osiedla.
Offline |
#244
|
|
będzie 9pkt kolejne mistrzostwo i awans do grupy LM ja w to wierze
![]() ![]()
[SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=Red][center]AVE WISŁA[/center][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE] |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#245
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2010
Offline |
#246
|
Co nie zmienia mojej opinii, że na Łazienkowskiej z wami nie wygramy. Legia to drużyna swojego boiska, Brożek zapomniał jak się strzela gole, a w naszej bramce będzie stał chłopaczek o pełnych gaciach i drugoligowych umiejętnościach. |
|
|
|
Banita
Od: 05.2003
Offline |
#247
|
|
Ja rozumiem waszą wiarę Panowie, ale kim
- Pawełkiem - człowiekiem, który tak naprawdę powinien grać zawodowo w curling lub coś podobnego - umierającym ze starości Głowackim czy Sobolewskim - rozpadającym się co 3 mecze na pół roku Gargułą - Brożkiem, który wyjechałby już nawet grać na Słowację byle nie w Polsce - trzema murzynkami z których tylko Marcelo się na Puchar UEFA nadaje - pyskatym Małeckim, który już i tak jest najlepszy więc nie ma po co strzelać bramek - kolejnym porcelanowym grajkiem Boguskim U nas sytuacja jest jeszcze gorsza więc się tym razem nie będę z Was śmiał, ale mamy o tyle lepiej, że u nas na 100% będzie rozpierducha składu w lecie i kilka milionów Euro na transfery, a u was przy odrobinie pecha będziecie za rok oglądać ten sam piach co teraz, nawet mimo zdobycia majstra. Jeśli Boguś nie wypier........ połowy tych waszych Panów Piłkarzy to nic się nie zmieni. Niestety |
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Offline |
#248
|
|
Pisze legia, bo z dawnej Legii nie zostalo wiele. Akcja z nozem byla dawno, fakt byla. Po tamtym zdarzeniu (noz) bylo cicho o naszych "kibicach" ale akcja w Wilnie przypomniala o Polskich kibicach. Leje nas legia w 90% przypadkach? Spoko, Pokaz mi mecz legii w ktorym zdobyla punkty w pelni zasluzenie, a nie w wyniku szczesliwego spolotu wydarzen. Pokaz mi jakiegos pilkarza legii lepszego na swojej pozycji od Wislaka, oprocz Muchy, bo to ewenement na skale ligowa. A o tych muzynkach to nie przesadzaj, bo jak chcesz tak grac, to wspomnij o Chinczyku...Smiejesz sie z Sobola? Ciekawe, pokaz takiego walczaka w legii? Moze Rubus ? razem z tym swoim hitowym profilu na fotce. "slitasne foteczki macius".
Swoja droga, to tak was zazdrosc zzera, ze musicie sie rejestrowac na forum wrogiego klubu? Troszke dystansu! |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#249
|
Dla porównania podam Ci bohaterów z Łazienkowskiej którzy mają z nami wygrać Kim? Muchą?...który odchodzi i ma centralnie Legie gdzieś o czym swiadczy jego wyjazd przed rzekomo waznym dla Was meczem do UK Szalą?...proszę Cię...parodia obrońcy Mięcielem?...który gra chyba tylko ze względu na nazwisko? Grzelakiem?...nie ubliżajmy innym zawodnikom ,nazywając tego kopacza "napastnikiem". Iwańskim...?porównując do Garguły sprzed kontuzji to mógłby za nim buty nosić? Wawrzyniakiem?...pewnie chory na astme (vide BjoergenJa bym sie o Bogusia nie martwił.Skończymy sezon na I miejscu to i grosz się znajdzie. Nie lepiej zająć się Waszym konfliktem z klubem?Po pierwsze bliższa koszula ciału,a po drugie to dopiero obciach kiedy drużynie którą rzekomo sie kocha od 3 lat ubliża się,lży zawodników już nie mówiąc o właścicielach klubu. Pamiętaj jedno.Ręki która Cię żywi się nie gryzie,a plucie na własne podwórko to wybitne sku...........! Także kubeł zimnej wody na głowę,a czas pokaże co będzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#250
|
|
Zebys ty sie chlopcze nie zdziwił.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#251
|
|
My to w meczu z Koroną nawet średniaka nie przypominaliśmy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#252
|
|
Ty ,ale teraz to dałes plame.Powiedz mi w kim Ty widzisz u siebie nadzieje?Bo na tą chwilę nie widzę poza Mucha lepszego u Was...Zapewne w tym meczu będzie remis,bo jedna i druga drużyna jest słaba,z tym wyjątkiem(nadzieją) ,że my mozemy cos jeszcze zdobyc ,a Wy nie i to może zadziałac na +
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#253
|
|
Bez napinki to pisze:
To w koncu jak u was jest z tym ITI-niby tacy be ale piszecie otwarcie ze beda ogromne wzmocnienia,wiec jak to jest ? ![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline |
#254
|
|
A czy w naszej lidze skopanej cokolwiek może kogoś zdziwić?
Musiałby być prawdziwym chłopcem.... W Warszawie stawiam 3 drogowo ![]()
ANTY-RABBIN-FRONT
|
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Offline |
#255
|
|
Ludzie. legia bez formy, My bez formy. Potencjał piłkarski mamy lepszy, tylko trzeba go wykrzesac.
Czyli zobaczymy "hit" -obraz nedzy i rozpaczy, niedokladne podania, zero checi do gry, mecz na stojaco(mowie o pilkarzach) w slimaczym tempie. Obym sie mylil, bo jedyna nadzieja, ze ktoras dryzyna zagra dobrze, to MOBILIZACJA, bo jakby nie patrzec, oba zespoly postrzegane sa jako swoiste sily i darza sie szacunkiem, wiec to moze zadecyduje, ze ktoras druzyna bardziej sie "zepnie". Killzone-Przypomniec Ci mecz z Korona, w ktorym nie istnieliscie przez 82 minuty? Fakt, My z nimi tez poleglismy, ale gralismy mniejszy piach od was. My potrafimy skonstruować akcje ofensywna. Ale to, ze akurat nasz obronca nie strzelil barkiem bramki, to juz tak jest. Szczescie raz jest raz nie...a Wy go w tym seznonie macie juz tyle, ze moglo sie wyczerpac na kilkanascie spotkan w przod. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#256
|
Wielkie wzmocnienia? Bez przesady zadnych wielkich wzmocnien nie bedzie, a kto im wierzy to raczej jest niespelna rozumu. My wg ich zapewnien od 4 sezonów powinnismy grac regularnie w Champions League. Zwykle *******enie zeby sciagnac ludzi aby kupili karnety a to jest w tym momencie dla nich najwazniejsze. ![]() ![]() |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#257
|
|
...aha!a tak na marginesie jeszcze coś.
Najprawdopodobniej mecz sędziuje ...zgadnijcie kto ...no właśnie...Małek!!! Także ja przestaje wierzyć w zwycięstwo w Warszawie. Sory,ale ten gość nas tak nie trawi że masakra... |
|
|
|
Banita
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#258
|
|
Ochłońcie troche, jaki średniak ligowy? Jak Legia to średniak to kim my jesteśmy?
zgraja małolatów podpala chłopców z Warszawki a Ci jak nie odpuszcza i wychodza z ripostami jak grzyby po deszczu. Juz rok temu zakładałem wpierd... na Łazienkowskiej, po meczu z Amica na SS tylko sie utwierdziłem w tym przekonaniu a po Koronie.... nie pamietam kiedy ostatnio wygralismy w "stolicy" w kazdym badz razie wole cieszących sie Mroczków i tym podobym typkow w obcisłych koszulach i krawatach ala ŚLEDŹ niż wiwatujących "Maciejów Zeganów" z Wronek tata majacy obrzydzenie na wszystko co warszawskie woli Amike, nie potrafie tego zrozumiec... Liczę na Patryka i jego charakter :] Powód: e->p
Ostatnio edytowane przez lucekj : 05.05.2010 o godz. 19:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline |
#259
|
|
Mam nadzieję, że z Małkiem to jakiś kit. Nie trawię gościa. I jeśli to prawda to szanse na zwycięstwo są minimalne.... Zerowe?
![]()
ANTY-RABBIN-FRONT
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#260
|
No właśnie ...nie kit.Informacja nieoficjalna,ale jednak z pewnego źródła. PS.poprzednio z tego kanału informacyjnego nie było lipy z trafnością Siejewicza.Sprawdziło się No... to ITI zamiast Choto...mają jeszcze lepszego obrońcę...p.Małka Roberta. Dziękuję za uwagę...:-( |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków
Offline |
#261
|
|
skąd to zdziwienie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#262
|
|
palladynTS a kogo miała Wisła w ostanich dwóch kolejkach? Po co takie chore insynuacje?
Ostatnio Legia od sędziów nic nie dostaje. Ma być karny przeciwko Legii? Jest karny, bez żadnych niedomówień. Ostatnio coś Wiśle arbitrzy za bardzo sprzyjają, jako legionista chyba mogę się martwić. Więc najpierw spójrz na własne podwórko, a dopiero potem oceniaj innych. Jeszcze się mecz nie zaczął, a niektórzy już widzą teorie spiskowe. Jakbym czytał forum Cracovii. Z dwojga złego jako mistrza 'wolę' Wisłę niż Lecha. Więc Legia niech ogra Wisłę u siebie, ale niech Wisła zostanie mistrzem Polski. Jak dla mnie najlepsza z najgorszych pozostałych opcji. ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#263
|
|
Właśnie! Panowie tu prawie jak na forum pasożydów. A kto nam ostatnio uratował dupę przed czerwienią dla Brożka i karnym, kto nam podarował przynajmniej jedną bramkę w meczu z Piastem? Dajcie spokój. Jeszcze jakieś wycieczki o ITI... Dramat. Nijak się to wszystko ma do meczu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#264
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#265
|
|
Słuchaj no Deyna...Po primo nic nie insynuuję.Mam po prostu wrażenie że od pewnego czasu panowie sędziowie gwiżdżą tak żeby to lokomotywa zdobyła Mistrzostwo Polski.Przypomnij sobie mecz amiki z Lechią i karny z kapelusza który dał kuchenkom 3 pkt.
Ponadto jakoś nie mogę zapomnieć przyjacielskich zdaje się stosunków panujących na linii sędziowie-piłkarze z wronek. Ja piszę o moim,stosunku do p.Małka i nie Tobie oceniać czy ja coś insynuuję czy też nie. Myślę że gdybyś zapytał większości kibiców Wisły co myślą o p.Małku...odpowiedź byłaby dokładnie taka sama jak moja. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#266
|
|
Żuczek to widocznie nie oglądałeś Waszego meczu z Koroną.
Ale nie chodziło mi o wytykanie błędów sędziowskich, bo te zdarzają się ZAWSZE. Chodzi o takie podejście- o Małek, więc Legia wygra itp. palladynTS jak to nie są insynuacje, to niby co to jest?: ''No... to ITI zamiast Choto...mają jeszcze lepszego obrońcę...p.Małka Roberta. Dziękuję za uwagę...:-('' Myślę, że gdybyś zapytał większość kibiców Legii co myslą o Małku- odpowiedz byłaby dokładnie taka sama jak Twoja. Nie wierzysz? Idz na nasze forum i zadaj to pytanie. Kończę konwersację na ten temat, bo i tak do niczego nie doprowadzi.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 05.05.2010 o godz. 19:51.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx
Offline |
#267
|
|
Sędzią meczu ma być według PS Paweł Gil. sports.pl napisał(a):
![]()
everybody on earth wanna rap
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#268
|
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline |
#269
|
|
Nie. Jeśli dobrze zrozumiałem to miało brzmieć: sędziuje Małek więc NIE wygra Wisła.
Ja (i chyba większość Wiślaków) mamy alergię na tego rozjemcę a on chyba ma na Wisłę. Tak więc to obopólne uczulenie musi podnieść gorączkę przed i w trakcie meczową. Oczywiście, że Siejewicz powinien gwizdnąć karnego i wywalić Brożka za rękę a w meczu z Piastem strzeliliśmy gole po 2 spalonych. Oczywiście, że sędziowie się mylą. Ale czym innym jest się mylić a czym innym małymi błędnymi decyzjami rozwalać wynik i przebieg meczu. A akurat Małka obserwuję od lat i dziwnie ten gość właśnie w taki drobny sposób kręci Wisłę. Zdarzało się, że kluby bardziej lub mnie w ogólnym rozrachunku opłacalnie, zwracały się o nie sędziowanie przez panów X lub Y w ich spotkaniach. Prawie zawsze zastanawiałem się dlaczego my nie zrobiliśmy tego z Małkiem. No i po problemie bo podobno pogwiżdże Gil. Może wyjdziemy na tym gorzej ale na dziś nie ma powodów tak sądzić..... Powód: Gil
Ostatnio edytowane przez spartan : 05.05.2010 o godz. 20:10.
![]()
ANTY-RABBIN-FRONT
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#270
|
|
Ale się hot zrobiło w temacie meczowym jak nigdy. Jak to czytam, to proponuję schłodzić rozpalone główki. Z Legią jesteśmy na równi czyli beznadziejni w pucharach i dominujący w lidze. I tak jest od lat.
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|