
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#1
|
|
Jeden z tych meczów, które zawsze wywołują największe emocje, nawet gdy stawka nie jest najwyższa. Ale i tym razem jest o co grać: Legia traci do Wisły 6 punktów i w przypadku wygranej ich strata zmaleje do 3.
Trenerzy Kasperczak i Białas podjęli pracę po 20. kolejce i poprowadzili swoje zespoły w 7 spotkaniach. Wisła zdobyła 16 punktów, Legia 13. W pierwszej rundzie w Sosnowcu było fatalnie dla Wisły (porażka 0:1). O jedną kartkę od zawieszenia są Marcelo i Diaz. Transmisja z meczu w Canal+ i TVP2. Historia: październik 2008 1:2 kwiecień 2008 1:2 (Wisła miała już zapewniony tytuł mistrzowski) październik 2006 1:1 maj 2006 2:1 (Legia miała już zapewniony tytuł mistrzowski) maj 2005 1:5 (Legia miała 19 punktów straty w tabeli, mimo to łatwo zdobyła 5 bramek w 50 minut) wrzesień 2003 1:4 wrzesień 2002 2:3 (pomimo prowadzenia 2:1) Aktualna tabela i forma: Kod:
1. Wisła 27 57 33130 2. Lech 27 56 33133 3. Ruch 27 53 13133 4. Legia 27 51 03330 Powód: poprawka tabeli
Ostatnio edytowane przez prober : 02.05.2010 o godz. 17:49.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#2
|
|
niech mi zrobią prezent ślubny i wygrają. !!! FORZA !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#3
|
|
Wszystkiego najlepszego, musi byc zwyciestwo chyba że Sląsk pokona Amicę to bedzie luzik.
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#4
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#5
|
|
Podobnie my mieliśmy w zeszłym sezonie, też ich u siebie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)
Offline |
#6
|
|
Moze Legia sobie sama cos strzeli...
![]()
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#7
|
|
Czemu wszyscy zakładacie, że przegramy z Legią? Nie mówiąc już o pozostałych meczach? Póki co, jesteśmy liderem i to "nasze plecy oglądają"
. Wystarczy wygrać wszystko do końca i mistrza świętujemy ![]() ![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#8
|
|
Od dawno bywało tak jak przegrywaliśmy na Legii to mieliśmy Mistrza jak wygrywaliśmy to co najwyżej 2 miejsce i co tu zrobic
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#9
|
|
Cytat:
![]() niestety 1-4 i 1-5 było za Henia i bardzo źle wspominam tamte mecze . |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#10
|
|
No ale to chyba było gdy nasi już mieli mistrza w kieszeni.
S*******ili sobie chłopaki sytuację i teraz najpewniej będą musieli wygrać ,by zdobyć mistrzostwo. Dla mnie to taki mecz 60/40 dla Legii.Niektórzy z tych ludzi co grają u nas to w ogóle nie powąchali jakiegokolwiek zwycięstwa na wyjeździe w meczu z solidnym przeciwnikiem(Legia,Amica,Angole, Żydzi...Levadia )Prawda jest tez taka że nadal mają szansę zmazać te wszystkie upokorzenia jakie ostatnimi czasy przeżywaliśmy. Z Amiką zrobili krok do przodu - nie przegrali, teraz remisem się nie wykpią więc nic tylko zagrać dobrze - dopisać sobie +1 do szacunku wśród kibiców i myśleć jak tu zmazać kolejną plamę czyli derby. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#11
|
|
Cytat:
Mimo wszystko niesmak wtedy był. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#12
|
|
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
![]() Co do meczu - moja główna obawa to bramkarz. Nawet nie chcę myśleć, co może się stać z Juszczykiem na bramce.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.05.2010 o godz. 02:06.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#13
|
|
E tam , ja oglądając wyczyny Juszczyka mam takie wrażenie że wszystko to już z Pawełkiem widziałem - gdzie faktycznie uczeń wydaje się przebijać mistrza.
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#14
|
|
Przy obecnej formie strzeleckiej (bo fizyczna się poprawi do meczu z Legią) to remis będzie maksimum co możemy ugrać w Warszawie. Jeśli Lech gdzieś nie zgubi punktów to będzie to mecz o prestiż a nie o MP. Ja nie spodziewam się cudu. Legia będzie wypoczęta i My i będzie to mecz podobny do tego Wisła Lech. Dużo biegania, walki i tyle.
Trzeba powoli oswajać się z myślą że MP może trafić gdzie indziej..... Niemniej piłkarze mają walczyć do końca ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#15
|
|
Są jednak plusy porażki z Koroną:
-Wiślacy będą czuć oddech Amiki na plecach(jeśli Amica wygra ze Śląskiem to będą tracić do nas 1 pkt)i zaczną za********* bo będą wiedzieli,że jeśli przegrają to nie mają mistrza(Amica ma łatwiejszy terminarz niż my), -Będzie większa motywacja(opisane wyżej) Cóż,pozostaje wierzyć i mieć nadzieję że Cupiał nie sprzeda Wisły,jak nie będzie majstra... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#16
|
|
Tydzień odpoczynku nasze gwiazdeczki dojdą do siebie i wygrają mecz
3-4 dni to nie jest gra dla naszych piłkarzy![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Member
Od: 05.2008
Offline |
#17
|
|
Na taki mecz czekałem. Mają ci marni dorobkiewicze wykazac się wolą walki i przywiązaneim do klubu. Czas na zmazanie upokorzeń z tego sezonu. 6 kompromitacji w lidze plus niesamowite sku...rwienie się w pucharach, to moim zdaniem wystarczy. Jeżeli nie wygrają - Cupiał powinien ich poprostu wypier....dolic na zbity ryj. Co do jednego. Koniec z tolerancją na lenistwo.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#18
|
A co do samego meczu, to na myśl nasuwa mi się faktycznie, już wyżej wspomniany remis. Legia i Wisła jak dla mnie są obecnie w podobnej formie(raczej przeciętnej), natomiast Lech od początku rozgrywek rundy wiosennej trzyma wysoki poziom, potrafi wygrywać, może nie gra futbolu totalnego, ale nie schodzi poniżej jakiegoś poziomu (co kuchenką zdarzało się na jesieni), a co często zdarza się zarówno nam jaki i stołecznym. ![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#19
|
|
Dobrze że będzie meczyk w TVP to będzie sobie można komfortowo oglądnąc. Mam nadzieje zesobie odpoczną po tych dwóch tygodniach maratonu piłkarskiego i rozniosą Legię
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#20
|
|
tradycyjnie przewalimy to,nasi maja wyjątkową umiejetnosc dawania sie stłamsić na Łazienkowskiej.
:((( ![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#21
|
|
Trzeba być dobrej myśli stawiam na remis.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy
Offline |
#22
|
![]() A tak naprawdę Wisła jest o tyle obliczalna w tym sezonie,że żadnego prestiżowego meczu nie wygrała. Może tym razem zaskoczą... Może. ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków
Offline |
#23
|
|
A ja Wam powiem szczerze, że paradoksalnie, po porażce z Koroną, jestem pozytywnie nastawiony przed meczem z Legią, która przegrała dziś z Ruchem i praktycznie traci szansę na mistrzostwo. Wisła ma tydzień czasu na przygotowanie się. Trener na pewno przeanalizuje dogłębnie grę w spotkaniu z Kielcami i wyciągnie wnioski. W sobotę Wisła zaprezentuje swoje prawdziwe oblicze, bo jest to mecz nie tylko o trzy punkty.
Podejście do spotkania, bądź co bądź, będzie w dużej mierze zależała od tego, czy Lech straci punkty ze Śląskiem, na co liczę ![]()
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 01.05.2010 o godz. 19:19.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#24
|
|
Remis biorę w ciemno. Legia to Legia, nie ma co rozwodzić sie nad jej wyczynami. Zawsze mogą zaskoczyć.
PS - Prober, czy ty za punkt honoru postawiłeś sobie rozpoczynanie każdego wątku dotyczącego następnego meczu Wisły zanim jeszcze Małecki weźmie prysznic ? ![]()
Ostatnio edytowane przez felipe : 01.05.2010 o godz. 20:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#25
|
|
No właśnie nie bardzo. Od wielu lat jest tak, że przegrany w meczu Legia - Wisła zdobywa mistrza. Raz był remis, to mistrz poszedł do innej drużyny, czyli Zagłębia. Czyli niestety remis oznacza mistrza dla majstrów :/
![]()
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas, Że na drzewach zamiast liści Będą wisieć komuniści! UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#26
|
|
W tej lidze wszystko jest możliwe nawet to ,że wygramy z Legią a przegramy 2 pozostałe mecze.
Trzeba czekać do samego końca. Liga stała się ciekawsza . |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline |
#27
|
nie wiesz dlaczego? To ci powiem: gdyby Boguski wygrywal kazda głowke z przeciwnikiem o 30 cm wyzszym od siebie to juz dawno grałby w koszykowke, a nie sie w pilce marnował. Z Legią to remis bedzie dobry przy naszej obecnej formie, wazne zeby Lech stracil i jutro i z Ruchem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#28
|
|
1:5 było za piczki Liczki
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice
Offline |
#29
|
|
jak Ruch wygral z Legia to czemu my nie mozemy
P![]()
GURNY
ŚLUNSK |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
#30
|
|
Nędza to wysokiej klasy był napastnik patrząc na to co teraz w Legii zostało.
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|