
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#31
|
|
^^ To już wiemy kto będzie gwiazdą wieczoru
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#32
|
|
no to miałem rację....:(
Dużo było gadanego że wykartkuje nam Marcelo a tu prosze.Obawiam się, choć chciałbym się mylić że konkret żniwo kartkowe możemy zebrać w meczu z Koroną.Z tego co słyszałem ma nam gwizdać Siejewicz,nie wiem ile w tym prawdy bo to info nieoficjalne.Jakoś nie trawię tego pana,a i on chyba miłością do Wisełki nie pała.A tak na marginesie. Pamieta ktoś kiedy Wiśle zagwizdał sędzia karnego?Bo ja jak pamięcią sięgam,nie moge sobie przypomnieć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#33
|
|
Bilety na Korone do kupienia jutro
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akze_w_piatek/ ![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#34
|
|
No tragedia , myślę że trzeba oddać mecz walkowerem bo inaczej to nie dość że przegramy to pół składu dostanie kartki.
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#35
|
|
Cytat:
Widze, że jakikolwiek sędzia nie będzie wyznaczony do prowadzenia meczu Wisły to zawsze komuś coś nie pasuje - Małek-źle, Siejewicz-źle, jakiś z Warszawy- źle. Jakoś nie przypominam sobie, żeby sędziowie często wypaczali wyniki na naszą niekorzyśc, więc może ograniczcie te narzekania. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#36
|
|
Mnie cieszy sytuacja z pomocnikami. Na jakieś 70% zagra Ba i zostanie zmieniony na Mąkę bo nie jest gotowy grać cały mecz ^^
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#37
|
|
Tu odnośnie Christowa... chyba coś daje do myślenia:
Wisła Kraków (ME) - Piast Gliwice (ME) 4-0 (2-0) 1:0 Papież (9.) 2:0 Rado (45.) 3:0 Majcherczyk (74.) 4:0 Ligienza (86.) Wisła (ME): Jarosiński - Šinglár, Rajfur, Cléber, Cygal (80. Ligienza) - Rado, Zalewski (75. Majcherczyk), Chrapek (46. Cyzio), Jeleń (46. Brud) - Papież (78. Batko), Christow (46. Burliga). Dobra wiadomość taka, że Singlar i Cleber cały mecz rozegrali i na 0 z tyłu, wraz z Jarosińskim... dobrze, że ogrywa się dalej Burliga... ale Christow? Jak on młodzieżówce Piasta bramki strzelić nie umie to chyba drugi Beto? Swoją drogą nasz Betonik gra w lidze chińskiej i strzelił PÓKI CO JEDNEGO gola w wygranym meczu swojej drużyny Nanchang Bayi 3 - 2 Hangzhou Lucheng. Co do naszego meczu to powinniśmy go wygrać... ale ewentualny remis czy porażka nie pozbawia nas pozycji lidera Z czterech meczy fajnie wygrać wszystkie ale do mistrzostwa wystarczą nam 3 Powód: "póki co jednego"
Ostatnio edytowane przez omen69 : 29.04.2010 o godz. 17:28.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacki Kraków
Offline |
#38
|
|
ewentualny remis lub porażka
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#39
|
no i po cholere ta szydera ps.jeżeli nie masz argumentów do rzeczowej dyskusji to po prostu sie zamknij...tak mówił mój naczelny...chwała mu za to... |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków
Offline |
#40
|
|
Panowie, wrzućcie na luz. Polemiki są tu zbędne. Zostały do końca cztery mecze w lidze, pierwszy już jutro, a z każdym kolejnym zbliżamy się do mistrzostwa. Myślę, że jutro Wisła zrobi kolejny kroczek w stronę 13 już tytułu.
Choć Siejewicz nie jest moim ulubionym arbitrem, to sądzę, że aż tak kontrowersyjnych decyzji podjąć nie powinien, bo jako taki poziom jednak trzyma, spośród tej "elity" polskich sędziów, którzy pozostali po tej całej aferze korupcyjnej. Jego pracę ocenimy po meczu. Nie ma sensu z góry zakładać, że będzie źle. Powód: Błąd.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 29.04.2010 o godz. 19:57.
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#41
|
Chciałbym żebys miał rację....Wrocław mam nadzieje jednak dalej patrzy!Siejewicz Wisły nie lubi ...i to fakt. Ciekawe czy dałoby sie wydrukować aż tak żeby wszyscy w polszy widzieli a jemu przesło to bez konekwencjii......nie wierze ...mimo wszystko. |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#42
|
|
Rzeczywiście tak przeglądam statystki i widzę, że nas ''nie trawi'' sędziował na w tym sezonie
5 razy : 3 zwycięstwa 1 remis 1 porażka pokazał nam 8 żółtych kartek ale 6 pokazał rywalom co wcale nie jet tak dużą różnicą. Wrzucie na luz bo jeszcze się mecz nie zaczął a tu już, że sędzia będzie bohaterem i na pewno nie wygramy dzięki sędziemu, poczekajmy do piątku po meczu i wtedy ocenimy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#43
|
|
tez uwazam ze linia Głowa-Cleber była by odpowiednia wiedzac ze sedzia bedzie z Warszawy(to chyba ten co w radiu wygral kase
jirsak wykartkowany to znowu nie taka strata wielka. Ewentualnie Jop ktory z Lechem prezentowal sie solidnie. ![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Krk
Offline |
#44
|
|
Po prsotu musimy zagrać tak, żeby sęndzia nawet jeśli by chciał to nie mógł nam przeszkodzić...
![]()
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#45
|
Siejewicz jest jak się nie mylę z Białegostoku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#46
|
|
w takim razie przepraszam,poprostu ktos tam gdzies narzekał ze daja nam sedziego z Warszawy,ale mozliwe ze sobie cos pomieszalem.
![]()
http://www.lolowisko.republika.pl/ !!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#47
|
|
Trochę tego nie rozumiem. W zeszłym sezonie była podnieta za każdym razem jak Siejewicz nam sędziował, że to najlepszy sędzia w lidze itp., a teraz dali nam jego i płacz.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline |
#48
|
|
Wolelibyście Małka? Chętnie zobaczyłbym nasze statystyki gdy on był rozjemcą. Siejwicz to nie ten sam rozmiar kapelusza co Kasierski.....
![]()
ANTY-RABBIN-FRONT
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.
Offline |
#49
|
|
Bo to jest już takie pisanie na alibi. Gdyby nie poszło... Co poniektórzy nie wytrzymują chyba ciśnienia. Jak słusznie zauważył MaciekTSW, należy zagrać tak, ażeby sędzia nie popsuł świętowania ze zdobycia 3pkt. A jak to zrobić? Recepta jest prosta: gramy swoje i jesteśmy w pełni skoncentrowani do końca meczu, jak przystało na profesjonalistów. Do tego możemy liczyć na dobre ustawienie przez Kasperczaka i jego nosa do zmian. Co do ewentualnych kartek dla Diaza czy Marcelo, to wolę je teraz i nawet zaparkować autobus w bramce podczas meczu z Legią, niż żeby nie było ich na derbach. Cracovii musimy spuścić solidny wp*erdol aby powetować sobie ostatnią haniebną porażkę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#50
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#51
|
|
Ciekawe jaki skład wystawi Kasperczak.
Zwłaszcza w środku pola. Z jednej strony Diaz powinien grać obok Sobola, ale z drugiej, może by tak Mączyński? Musimy atakować, a Krzysiek jakby bardziej się do tego nadaje. Na skrzydłach dałbym Małego z Łobo, Kirm póki co nie prezentuje niestety niczego. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#52
|
|
Ja bym dał taki skład:
Alvarez-Glowacki-Marcelo-Pi.Brozek Łobodzinski-Sobolewski-Ba-Małecki Pa.Brozek-Boguski w bramce z koniecznosci Juszczyk |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#53
|
|
dzisiaj jadę pierwszy raz na Suche Stawy i mam pytanie jak jest na sektorze 3, każdy siada jak chce czy tak jak na bilecie? i Jak coś to gdzie mniej więcej jest rząd 2 na tym sektorze(po środku czy za bramką)? aa i czy można spokojnie zaparkować samochód na świętokrzyskiej rejestracji w pobliżu stadionu?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#54
|
Czy siędziuje Siejewicz nie ma to nzaczenia. Trzeba zakasać rękawy i zapieprzać od pierwszej minuty. Kluczem będzie trafienie Korony pierwszej. Wtedy na bank się odkryją,a jak widzimy kontry wychodza na coraz lepiej. W ogóle gra kombinacyjna wychodzi nam coraz fajniej. Powinno to wystarczyć na Koronę ale kluczem jest trafienie Korony zanim oni to zrobią,bo,że zrobią to oczywiste z Juszczykiem na bramce. Arytmetyka jest banalnie prosta. Musimy więcej strzelić niż Juszczyk nie zdąży odbić czyt puści ![]()
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 30.04.2010 o godz. 11:29.
![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#55
|
2) Co do parkowania to nie radzilbym, nigdy nic nie wiadomo. Walnie Ci jakis maloletni "hóls" kamieniem i bedziesz miec problem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#56
|
a Kaczynski zginal w zamachu - bla bla bla. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#57
|
|
Jeśli tylko Ba jest zdrowy w 100% niech gra od pierwszej minuty. Mam nadzieję, że nie będzie cackania i nasi się szybko rzucą do ataku, co mogłoby zaowocować bramką. Trzeba zagrać agresywnie, bo jak pokazał mecz Korony z Legią, chłopaki z Kielc są ambitni i potrafią rozgrywać piłkę.
Liczę na Brożka i Boguskiego. Z Piastem było lepiej, mam nadzieję, że w kolejnych meczach nie będą tylko i wyłącznie dwoma cieniami biegającymi pod bramką przeciwnika. ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
Gra coraz lepiej wygląda. W dodatku - inaczej niż na początku tej rundy - chłopaki maja siły do końca. Poza Jirsakiem i Pawełkiem wszyscy mogą grać, Heniek ma więc wreszcie luz jeśli chodzi o ustalanie składu na mecz.
Ba powinien zagrać od początku bo jego technika może byc kluczem do strzelenia pierwszej bramki - czyli do momentu gdy Korona będzie grać zmasowaną obroną. Jeśli w dodatku Małemu uda się od czasu do czasu przejść jednego czy dwóch graczy z Korony to powinno być bezproblemowo. |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#59
|
|
pamietajmy ze suma farta i pecha zawsze wychodzi na nul.my w Gliwicach limit farta wykorzystaliśmy...!!!TYLKO ZWYCIĘSTWO WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: o tam
Offline |
#60
|
|
odnośnie karanego hasła
proponuję lidera mamy bucom go nie oddamy słowo "buc" tylko w Krakowie jest wulgaryzmem ![]() ![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|