The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#241
Stary 03.04.2010, 17:25
wygrana dzięki Wojciechowskiemu bo pożałował na nową murawe.Gdyby mecz był na normalnym boisku to myśle że zwycięstwo byłoby okazalsze.Podobała mi sie gra Diaza i Alvareza.

Juszczyk chyba powinien zostac na dłużej w bramce.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.04.2010 o godz. 17:27.
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 03.04.2010, 17:26
Za takę grę powinni na butach wracać do Krakowa, fuks jakich mało, przebiliśmy w szczęsciu dzisiaj Amikę i Legię.

Poprawię posta z przerwy. Marcelo średnio, Diaz średnio, Issa Ba żenada. Na drugim biegunie Małecki, najlepszy mecz od podpisania nowego kontraktu z Wisła.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 03.04.2010, 17:26
SPRAWIEDLIWOSCI stało się zadość !!

najpierw niech zajmą się murawą,czyt.stadionem, nastepnie grą w ekstraklasie !
Odpowiedz cytując
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 03.04.2010, 17:26
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Marcin Juszczyk! W kolejnym meczu też powinien wyjść w jedenastce, bronił pewnie.

Paweł Brożek... co on robił na boisku a zwłaszcza w podstawowej jedenastce. Kolejny mecz powinien spędzić na trybunach albo jeszcze lepiej na boisku treningowym.
Plus może jakaś kara finansowa za brak zaangażowania. Widać było jak Boguski podbiegał do bramkarza a Brożek...
Jak dla mnie Juszczyk dzisiaj zagrał na podobnym poziomie co zazwyczaj Pawełek. Ale popieram kolegę, Pawełek na ławkę, dobrze mu to zrobi z motywacją.

morgenes napisał(a):Wyświetl post
Idę do Częstochowy
Ja bym za takiego fuksa nawet szedł na kolanach.
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 03.04.2010 o godz. 17:30.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 03.04.2010, 17:27
KarLOL napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz powtarzam, cieszmy się z 3 punktów. Szczęście mają lepsi
Historia juz wiele razy pokazala, ze suma szczescia zawsze wychodzi na zero.
Dzisiaj sie cieszymy.

Swoja droga Wojciechowski tyle kasy topi w tej pilce, ze mogl sie pokusic o wymiane murawy tak jak to zrobili w Poznaniu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 03.04.2010, 17:27
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Fuks. Ale Kuchenni mieli takich fuksów w zeszłym sezonie bardzo dużo a i tak nie zdobyli mistrza. .
Przypomnij mi ile razy ich przeciwnicy strzelali sobie samobóje?

ANI RAZU.
Oni strzelali w 90 minucie bo walczyli caly czas, a my prezentujemy antyfutbol i dostajemy prezenty od losu. A w zasadzie to zaden prezent tylko bodziec do kolejnej kompromitacji w Europie. Dzisiejsze zwyciestwo zupelnie niezasluzone, aczkolwiek ciesze sie z niego podwojnie. Bo raz, ze wygralismy ciezki mecz, a dwa, ze Polonia dostala za swoje. Za brak jakiejkolwiek pielegnacji tego kartofliska i za bunczuczne wypowiedzi. Sobol sie dzis wykartkowal - i dobrze. Ze Slaskiem sobie powinnismy poradzic. Byle tylko nasi stoperzy mieli na uwadze, ze maja po 3 kartki. Jeden z nich by w zasadzie mogl usiasc na lawce w tym meczu.

Dzisiaj najlepszy - raczej Małecki, może Diaz
Najgorszy - zdecydowanie Ba
Odpowiedz cytując
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#247
Stary 03.04.2010, 17:27
Zagraliśmy takie dno że żal było patrzec. _Poprostu dramatycznie słabo.
Ciesze sie z wygranej, ważne ze bedziemy cały czas pierwsi i że mistrzostwo też bedzie nasze, ale gry tej Wisełki nie da sie ogladac. Poprostu brak słów. Tłumacznie że aktualnie nie są w formie- to ja sie pytam a kiedy byli od czasu zwycięstwa w Gdańsku 2-4 nie widzialem dobrego meczu. Pozdrawiam Wszystkich Wiślaków i Wesołych Świąt
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 03.04.2010, 17:27
http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Ma...wiadomosc.html - haha, teraz to można się z tego pośmiać.
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 03.04.2010, 17:27
Najbardziej cieszy wkurzenie kibiców Legii i Lecha . Wreszcie mamy szczęście , nic tylko zdobyć MP.
Odpowiedz cytując
m_misiek
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 03.04.2010, 17:28
Marcin Juszczyk! W kolejnym meczu też powinien wyjść w jedenastce, bronił pewnie.

sluchambronil pewnie
Odpowiedz cytując
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#251
Stary 03.04.2010, 17:28
Issa Ba jest graczem stricte technicznym więc na murawie, na której nie dało się grać, nie mógł zaprezentować nawet 50% swoich umiejętności. Mecz dramatycznie słaby, ale cieszy fart Kasperczaka i oby utrzymał się on aż do samego końca rozgrywek.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 03.04.2010, 17:29
Endrju 1906 napisał(a):Wyświetl post
Cieszą punkty, cieszy brak kartek, .... teraz jeszcze remis w Poznaniu i świeta naprawde udane ! WESOŁEGO !
Sobol dostał żółć i nie zagra ze Śląskiem
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#253
Stary 03.04.2010, 17:30
Farta mamy, za ch... go nie oddamy Wesołych Panie i Panowie
Odpowiedz cytując
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 03.04.2010, 17:30
Ciąg dalszy mizerii w naszym wykonaniu trwa - tak grający przyszły mistrz polski nie ma czego szukać w europejskich pucharach...
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 03.04.2010, 17:31
Profesjonalista jak Ba ma prawo wymagac by boisko bylo proste bez dziur w ktore wpadaja mu nogi!!!!!

Malecki najlepszy bo jest przyzwyczajony do kartoflisk a dla Ba to nowe doswiadczenie!

Polonia kare powinna placic za ten syf !
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 03.04.2010, 17:31
no muszę się o to spytać: niektórzy nadal/znowu widzieli "rękę Kasperczaka"?
nie mam nic do warsztatu Henriego. Po prostu kolejny mecz mnie utwierdza w przekonaniu, że tym kopaczom trzeba przez min. miesiąc na spokojnie wkładać do głowy pewne schematy by zrozumieli cokolwiek, np. jak się prosto kopie piłkę, szybciej ją rozgrywa itd.
Inna sprawa, że murawę w Warszawie mają przynajmniej adekwatną do poziomu grających dzisiaj na niej drużyn.
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 03.04.2010, 17:31
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Ma...wiadomosc.html - haha, teraz to można się z tego pośmiać.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html
Z tego też
Odpowiedz cytując
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 03.04.2010, 17:32
Cytat:
ajbardziej cieszy wkurzenie kibiców Legii i Lecha
Mam nadzieję , że normalną większość kibiców cieszą najbardziej 3 pkt potrzebne w walce o mistrza a nie jakieś żałosne żerowanie na stanie emocjonalnym kibiców Legii i Lecha .
Odpowiedz cytując
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 03.04.2010, 17:33
59 miejsce w rankingu Reprezentacji mówi samo za siebie i to sie odzwierciedla w ligowej kopaninie. Grę naszych nie ma co już komentować, mizerii ciąg dalszy. Otwieram drugiego browara i zasiadam do Wielkich Derbów Europy
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#260
Stary 03.04.2010, 17:35
Cytat:
no muszę się o to spytać: niektórzy nadal/znowu widzieli "rękę Kasperczaka"?
Oczywiscie ze widac.
Sam w to nie wierzylem, ale teraz gramy calkowicie inaczej niz za Skorzy.

A co do meczu, to Polonia to zespol idealny do grania z kontry. Tam wtlukli Lechowi i w takim ataku czuja sie najlepiej. Dlatego zazwyczaj z Arkami, Piastami i innymi męczy, a z lepszymi pokazuje nieco więcej.
Odpowiedz cytując
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#261
Stary 03.04.2010, 17:35
Cytat:
no muszę się o to spytać: niektórzy nadal/znowu widzieli "rękę Kasperczaka"
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html
Przeszło na bramkarza przeciwników
Oczywiście to post pół żartem, pół serio.
Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 03.04.2010, 17:35
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post

Polonia kare powinna placic za ten syf !
Oczywiście, że powinni bulic a nawet sędzia techniczny powinien miec prawo do odgwizdania walkowera za takie kartoflisko. No sory to juz w 5 lidze sa duuuzo lepsze boiska a to ma byc Ekstraklasa? Poziom meczu dramatyczny i na pewno w jakiejs mierze stalo sie to przez murawe. na amice ostatnio to samo bylo a okazalo sie, ze mozna murawe wymienic. Karac walkowerami inaczej wsi z ligi nigdy nie wyplenimy.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 03.04.2010, 17:35
Wasiu, 100% poparcia.

Teraz Lech-Legia remisik

PS. No Lech to ma fajny stadion. My będziemy mieć za to najbardziej wypasiony kurnik za 130 mln ojro...
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 03.04.2010, 17:36
hej Wisła gooool!!!
A maja za swoje. Liczyli na złe boisko i pawełki no to wpuscili pawełka dzieki złemu stanowi boiska hehe
Teraz jeszcze remis Lecha z Legia i bedzie git.
A do narzekajacych: nie ma co narzekac, jak jestescie tacy zajebisci a Wisla gra na poziomie 3 ligi to ruszcie dupy i sobie sami grajcie. Kasa super, jak mowicie grac w sumie nie trzeba umiec. Ale rozumiem to taka cecha narodowa oby narzekac, naplakac sie to wtedy jest fajnie
Ja was ludzie naprawde nie rozumiem. Wygrywamy fartem i ****, wazne ze wygrywamy. Ale wy zawsze bedziecie narzekac. Nie wazne ze dzis gralismy slabo i wygralismy po bledzie Polonii wy MUSICIE narzekac. Nie wazne ze dzisiaj bysmy zagrali jak Barcelona wy i tak bedziecie .......ic ze za slabo zagrał jeden czy 2 zawodnikow i bedziecie ich od chujow wyzywac. Nie rozumiem was, nie potraficie sie cieszyc z tego co jest tylko potraficie narzekac na to czego nie ma. **** tam nie bede sie rozpisywał bo i tak tego nie zrozumiecie i to nie poskutkuje
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 03.04.2010, 17:36
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Przypomnij mi ile razy ich przeciwnicy strzelali sobie samobóje?

ANI RAZU.
Oni strzelali w 90 minucie bo walczyli caly czas, a my prezentujemy antyfutbol i dostajemy prezenty od losu. A w zasadzie to zaden prezent tylko bodziec do kolejnej kompromitacji w Europie. Dzisiejsze zwyciestwo zupelnie niezasluzone, aczkolwiek ciesze sie z niego podwojnie. Bo raz, ze wygralismy ciezki mecz, a dwa, ze Polonia dostala za swoje. Za brak jakiejkolwiek pielegnacji tego kartofliska i za bunczuczne wypowiedzi. Sobol sie dzis wykartkowal - i dobrze. Ze Slaskiem sobie powinnismy poradzic. Byle tylko nasi stoperzy mieli na uwadze, ze maja po 3 kartki. Jeden z nich by w zasadzie mogl usiasc na lawce w tym meczu.

Dzisiaj najlepszy - raczej Małecki, może Diaz
Najgorszy - zdecydowanie Ba
Masz zupełną rację. Ale fuks to jest fuks i basta. Zdobycie bramki w doliczonym czasie gry obojętnie w jaki sposób to fuks. I nie ma sensu rozkminiać.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 03.04.2010, 17:36
Już nasi kopacze próbowali mi zepsuć Święta a tu taki piękny prezent od rywali ( nie winiłbym obrońcy) , a przecież Przyrowski do 90 minuty bronił bardzo dobrze i pewnie. Życie jest okrutne.
Meczyk taki jak murawa , czyli ciężki. Juszczyk pewniejszy ( tak mi się wydaje) od Mariuszka i on powinien bronić w meczu z WKS. Słaby mecz Ba , ale to nie było boisko dla niego , po za tym widać że rozkręca się Boguski , oby omijały go kontuzje.
Ogólnie - Wesołych Świąt ....i niech w meczu Wronek z Legią będzie 3-3
Odpowiedz cytując
Chesteroski
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 03.04.2010, 17:37
Subiektywne oceny:

Juszczyk - 5 - niby pewny ale umiejętności nie te i to było widać
Alvarez - 5 - w obronie dość poprawnie ale im bardziej do przodu tym gorzej i to nie pierwszy raz tak
Głowacki - 6 - profesor nie do zastąpienia
Marcelo - 6 - jak wyżej
Diaz - 7 - niezła gra Diaza w obronie, cały czas szukał gry, aktywny w ofensywie
Łobodziński - 5 - do pewnego czasu walczył, później starał się już tylko grać i tylko ten chaos kiedy piłka przy nodze przeszkadzał
Sobolewski - 7 - serce drużyny mocno bijące
Issa BA - 5 - do 60 minuty nieźle, później powinien zostać zmieniony, widać było jego zmęczenie w stratach
Piotr B. - 4 - niestety na dynamicznego skrzydłowego to on się nie nadaje, słaby mecz
Małecki - 7 - jak zwykle aktywny a dziś nawet trochę mniej chaotyczny niż zazwyczaj
Paweł B. - 2 - gdzie ta forma...
Boguski - 6 - wniósł świeżość
Przyrowski - 10 - niech go wypożyczą do Sląska

A mecz słaby i to nawet bardzo **
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 03.04.2010, 17:38
Ufff wazne punkty nie powiem - los w koncu oddal nam to co kiedys w 96 minucie zabral
Mecz slaby ale zdecydowanie przez stan boiska.
Najbardziej zawiodlem sie na Issie Ba (bo reszta prezentowala poziom przewidywalny) - podania w poprzek do nikogo to jest kryminal a on mial pare takich. Cieszy coraz lepsza forma Sobola.
Takie mecze wygrywac trzeba nie wazne jak i to najwiekszy plus na swieta
Odpowiedz cytując
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 03.04.2010, 17:38
A moze Pawelek rzucil klatwe na Przyrowskiego ? Taki dotyk smierci i wszystkie pawelki przejda teraz na niego ? Teraz wszyscy beda liczyli na przyrusie hahahaha

Reke Kasperczaka widac i teraz jestem w stanie stwierdzic ze KAZDY kto mysli inaczej powinien sie leczyc.
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 03.04.2010, 17:39
maRgrabkarz napisał(a):Wyświetl post
no muszę się o to spytać: niektórzy nadal/znowu widzieli "rękę Kasperczaka"?
nie mam nic do warsztatu Henriego. Po prostu kolejny mecz mnie utwierdza w przekonaniu, że tym kopaczom trzeba przez min. miesiąc na spokojnie wkładać do głowy pewne schematy by zrozumieli cokolwiek, np. jak się prosto kopie piłkę, szybciej ją rozgrywa itd.
Inna sprawa, że murawę w Warszawie mają przynajmniej adekwatną do poziomu grających dzisiaj na niej drużyn.
Do końca sezonu nic sie nie zmieni. Natomiast od nowego należy wymagać zdecydowanej poprawy gry. Najbardziej kuleje gra bez piłki.
..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:11.