
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#241
|
|
wygrana dzięki Wojciechowskiemu bo pożałował na nową murawe.Gdyby mecz był na normalnym boisku to myśle że zwycięstwo byłoby okazalsze.Podobała mi sie gra Diaza i Alvareza.
Juszczyk chyba powinien zostac na dłużej w bramce.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.04.2010 o godz. 17:27.
|
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#242
|
|
Za takę grę powinni na butach wracać do Krakowa, fuks jakich mało, przebiliśmy w szczęsciu dzisiaj Amikę i Legię.
Poprawię posta z przerwy. Marcelo średnio, Diaz średnio, Issa Ba żenada. Na drugim biegunie Małecki, najlepszy mecz od podpisania nowego kontraktu z Wisła. ![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków
Offline |
#243
|
|
SPRAWIEDLIWOSCI stało się zadość !!
najpierw niech zajmą się murawą,czyt.stadionem, nastepnie grą w ekstraklasie ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#244
|
Ja bym za takiego fuksa nawet szedł na kolanach.
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 03.04.2010 o godz. 17:30.
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#245
|
|
Historia juz wiele razy pokazala, ze suma szczescia zawsze wychodzi na zero.
Dzisiaj sie cieszymy. Swoja droga Wojciechowski tyle kasy topi w tej pilce, ze mogl sie pokusic o wymiane murawy tak jak to zrobili w Poznaniu. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#246
|
ANI RAZU. Oni strzelali w 90 minucie bo walczyli caly czas, a my prezentujemy antyfutbol i dostajemy prezenty od losu. A w zasadzie to zaden prezent tylko bodziec do kolejnej kompromitacji w Europie. Dzisiejsze zwyciestwo zupelnie niezasluzone, aczkolwiek ciesze sie z niego podwojnie. Bo raz, ze wygralismy ciezki mecz, a dwa, ze Polonia dostala za swoje. Za brak jakiejkolwiek pielegnacji tego kartofliska i za bunczuczne wypowiedzi. Sobol sie dzis wykartkowal - i dobrze. Ze Slaskiem sobie powinnismy poradzic. Byle tylko nasi stoperzy mieli na uwadze, ze maja po 3 kartki. Jeden z nich by w zasadzie mogl usiasc na lawce w tym meczu. Dzisiaj najlepszy - raczej Małecki, może Diaz Najgorszy - zdecydowanie Ba |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#247
|
|
Zagraliśmy takie dno że żal było patrzec. _Poprostu dramatycznie słabo.
Ciesze sie z wygranej, ważne ze bedziemy cały czas pierwsi i że mistrzostwo też bedzie nasze, ale gry tej Wisełki nie da sie ogladac. Poprostu brak słów. Tłumacznie że aktualnie nie są w formie- to ja sie pytam a kiedy byli ![]() ![]()
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#248
|
|
http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Ma...wiadomosc.html - haha, teraz to można się z tego pośmiać.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#249
|
|
Najbardziej cieszy wkurzenie kibiców Legii i Lecha . Wreszcie mamy szczęście , nic tylko zdobyć MP.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: Prokocim
Offline |
#250
|
|
Marcin Juszczyk! W kolejnym meczu też powinien wyjść w jedenastce, bronił pewnie.
slucham |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#251
|
|
Issa Ba jest graczem stricte technicznym więc na murawie, na której nie dało się grać, nie mógł zaprezentować nawet 50% swoich umiejętności. Mecz dramatycznie słaby, ale cieszy fart Kasperczaka i oby utrzymał się on aż do samego końca rozgrywek.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#252
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#253
|
|
Farta mamy, za ch... go nie oddamy
![]() ![]() Wesołych Panie i Panowie ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#254
|
|
Ciąg dalszy mizerii w naszym wykonaniu trwa - tak grający przyszły mistrz polski nie ma czego szukać w europejskich pucharach...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#255
|
|
Profesjonalista jak Ba ma prawo wymagac by boisko bylo proste bez dziur w ktore wpadaja mu nogi!!!!!
Malecki najlepszy bo jest przyzwyczajony do kartoflisk a dla Ba to nowe doswiadczenie! Polonia kare powinna placic za ten syf ! ![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze
Offline |
#256
|
|
no muszę się o to spytać: niektórzy nadal/znowu widzieli "rękę Kasperczaka"?
nie mam nic do warsztatu Henriego. Po prostu kolejny mecz mnie utwierdza w przekonaniu, że tym kopaczom trzeba przez min. miesiąc na spokojnie wkładać do głowy pewne schematy by zrozumieli cokolwiek, np. jak się prosto kopie piłkę, szybciej ją rozgrywa itd. Inna sprawa, że murawę w Warszawie mają przynajmniej adekwatną do poziomu grających dzisiaj na niej drużyn. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#257
|
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html Z tego też ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#258
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#259
|
|
59 miejsce w rankingu Reprezentacji mówi samo za siebie i to sie odzwierciedla w ligowej kopaninie. Grę naszych nie ma co już komentować, mizerii ciąg dalszy. Otwieram drugiego browara i zasiadam do Wielkich Derbów Europy
![]() ![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#260
|
|
Cytat:
Sam w to nie wierzylem, ale teraz gramy calkowicie inaczej niz za Skorzy. A co do meczu, to Polonia to zespol idealny do grania z kontry. Tam wtlukli Lechowi i w takim ataku czuja sie najlepiej. Dlatego zazwyczaj z Arkami, Piastami i innymi męczy, a z lepszymi pokazuje nieco więcej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Offline |
#261
|
|
Cytat:
Przeszło na bramkarza przeciwników ![]() Oczywiście to post pół żartem, pół serio. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#262
|
|
Oczywiście, że powinni bulic a nawet sędzia techniczny powinien miec prawo do odgwizdania walkowera za takie kartoflisko. No sory to juz w 5 lidze sa duuuzo lepsze boiska a to ma byc Ekstraklasa? Poziom meczu dramatyczny i na pewno w jakiejs mierze stalo sie to przez murawe. na amice ostatnio to samo bylo a okazalo sie, ze mozna murawe wymienic. Karac walkowerami inaczej wsi z ligi nigdy nie wyplenimy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#263
|
|
Wasiu, 100% poparcia.
Teraz Lech-Legia remisik PS. No Lech to ma fajny stadion. My będziemy mieć za to najbardziej wypasiony kurnik za 130 mln ojro... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#264
|
|
hej Wisła gooool!!!
A maja za swoje. Liczyli na złe boisko i pawełki no to wpuscili pawełka dzieki złemu stanowi boiska hehe Teraz jeszcze remis Lecha z Legia i bedzie git. A do narzekajacych: nie ma co narzekac, jak jestescie tacy zajebisci a Wisla gra na poziomie 3 ligi to ruszcie dupy i sobie sami grajcie. Kasa super, jak mowicie grac w sumie nie trzeba umiec. Ale rozumiem to taka cecha narodowa oby narzekac, naplakac sie to wtedy jest fajnie ![]() Ja was ludzie naprawde nie rozumiem. Wygrywamy fartem i ****, wazne ze wygrywamy. Ale wy zawsze bedziecie narzekac. Nie wazne ze dzis gralismy slabo i wygralismy po bledzie Polonii wy MUSICIE narzekac. Nie wazne ze dzisiaj bysmy zagrali jak Barcelona wy i tak bedziecie .......ic ze za slabo zagrał jeden czy 2 zawodnikow i bedziecie ich od chujow wyzywac. Nie rozumiem was, nie potraficie sie cieszyc z tego co jest tylko potraficie narzekac na to czego nie ma. **** tam nie bede sie rozpisywał bo i tak tego nie zrozumiecie i to nie poskutkuje ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#265
|
![]() Раз два трзы, Туск ухади!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#266
|
|
Już nasi kopacze próbowali mi zepsuć Święta a tu taki piękny prezent od rywali ( nie winiłbym obrońcy) , a przecież Przyrowski do 90 minuty bronił bardzo dobrze i pewnie. Życie jest okrutne.
Meczyk taki jak murawa , czyli ciężki. Juszczyk pewniejszy ( tak mi się wydaje) od Mariuszka i on powinien bronić w meczu z WKS. Słaby mecz Ba , ale to nie było boisko dla niego , po za tym widać że rozkręca się Boguski , oby omijały go kontuzje. Ogólnie - Wesołych Świąt ....i niech w meczu Wronek z Legią będzie 3-3 |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: inąd
Offline |
#267
|
|
Subiektywne oceny:
Juszczyk - 5 - niby pewny ale umiejętności nie te i to było widać Alvarez - 5 - w obronie dość poprawnie ale im bardziej do przodu tym gorzej i to nie pierwszy raz tak Głowacki - 6 - profesor nie do zastąpienia Marcelo - 6 - jak wyżej Diaz - 7 - niezła gra Diaza w obronie, cały czas szukał gry, aktywny w ofensywie Łobodziński - 5 - do pewnego czasu walczył, później starał się już tylko grać i tylko ten chaos kiedy piłka przy nodze przeszkadzał Sobolewski - 7 - serce drużyny mocno bijące Issa BA - 5 - do 60 minuty nieźle, później powinien zostać zmieniony, widać było jego zmęczenie w stratach Piotr B. - 4 - niestety na dynamicznego skrzydłowego to on się nie nadaje, słaby mecz Małecki - 7 - jak zwykle aktywny a dziś nawet trochę mniej chaotyczny niż zazwyczaj Paweł B. - 2 - gdzie ta forma... Boguski - 6 - wniósł świeżość Przyrowski - 10 - niech go wypożyczą do Sląska A mecz słaby i to nawet bardzo ** ![]()
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle! A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie! Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę! Kasperczak trzymaj się!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.
Offline |
#268
|
|
Ufff wazne punkty nie powiem - los w koncu oddal nam to co kiedys w 96 minucie zabral
![]() Mecz slaby ale zdecydowanie przez stan boiska. Najbardziej zawiodlem sie na Issie Ba (bo reszta prezentowala poziom przewidywalny) - podania w poprzek do nikogo to jest kryminal a on mial pare takich. Cieszy coraz lepsza forma Sobola. Takie mecze wygrywac trzeba nie wazne jak i to najwiekszy plus na swieta ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#269
|
|
A moze Pawelek rzucil klatwe na Przyrowskiego ? Taki dotyk smierci i wszystkie pawelki przejda teraz na niego ? Teraz wszyscy beda liczyli na przyrusie hahahaha
Reke Kasperczaka widac i teraz jestem w stanie stwierdzic ze KAZDY kto mysli inaczej powinien sie leczyc. ![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#270
|
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|