
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#31
|
|
żadnego numeru nie zastrzegałbym, gdyż za parenaście lat piłkarze mieliby 3 cyfrowe liczby na koszulkach....
Jak zastrzec jedynkę Sarnata to można też numer Trabalika :]
Ostatnio edytowane przez lucekj : 18.12.2009 o godz. 10:39.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#32
|
|
2 Szymkowiak
4 Baszczyński 5 Kosowski 6 Głowacki 7 Sobolewski 8 Pater 9 Żurawski 10 Czerwiec 16 Błaszczykowski 20 Cantoro 21 Frankowski ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#33
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#34
|
Więcej sie nie dało? idz na całość ![]() ![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
Kiedyś padł taki pomysł aby zastrzec numer 12.
12-tka dla kibiców. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#36
|
|
ja nie wiem jak można wpisać Żurawia albo Szymka na taką listę, piłkarze który otwarcie utożsamiają się z klubikami z Poznania i Łodzi... zasłużyli się sportowo to fakt ale na tym się kończy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz
Offline |
#37
|
|
69 - bo to mój ulubiony numerek
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline |
#38
|
|
Moim zdaniem to do tej pory najbardziej ze wszystkich zasłuzył "Baszczu" z numerem 4 !Nie Żurawski, nie Frankowski, Nie Szymkowiak ale właśnie Baszczyński!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice
Offline |
#39
|
|
a wg mnie to 16 Kuby powinna byc zastrzezona;]
![]()
GURNY
ŚLUNSK |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline |
#40
|
|
2.Szymkowiak
4.Baszczyński 5.Kosa 6. Głowa 7.Sobol 9.Żuraw 16.Błaszczu 21.Franek |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#41
|
|
|
Member
Od: 11.2007
Skąd: Olkusz
Offline |
#42
|
|
bez wątpienia Baszczyński
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: R22
Offline |
#43
|
|
może jeszcze 11 - Tomasz Dawidowski ;-)
5 lat w Wiśle grał , wystąpił w Pamiętnych spotkaniach z Beitarem czy Barceloną ... ![]() A tak na serio to... 4-Legenda !! Moskala czy Kulawika to słabo pamiętam niestety ... ;-/ Głowa hym... no może jak pogra ze 3 lata jeszcze w Wiśle jako Kapitan czemu nie.. ;-) 16 dla Kuby raczej nie... chyba żeby wrócił tak jak nam obiecał ... ![]()
Semper Fidelis!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#44
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#45
|
|
Kalu Uche 0700
Nie wiem tylko , czy można 4 cyfrowe nr , ale skoro to ma być tylko symboliczny , to chyba będzie ok . |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#46
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#47
|
|
numer 12 - dla Armii BG
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Lublin
Offline |
#48
|
|
Nie rozumiem czemu tak wszyscy chcą zastrzegać numer dla Błaszczykowskiego. Dobrze, chłopak grał świetnie, ale nie przechodził wszystkich wzlotów i upadków w Wiśle, a to się liczy najbardziej. Nie zagrał również pokaźnej liczby meczów. On grał moim zdaniem za krótko żeby stawiać mu pomniki. A wasza aprobata jest tylko dlatego, że odszedł w momencie chwały. Z lat Telefoniki, tylko Baszczyński zasługuje na zastrzeżenie swojego numeru w Wiśle. Przeżył praktycznie wszystko co mógł piłkarz przeżyć w tym klubie.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#49
|
|
jak dla mnie temat bez sensu . Zastrzeżcie numer dla Surmy ...
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|