
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#181
|
|
Ten Jicha jest przedzik. Miota jak szalony.
![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
bananowy chłopiec
Od: 07.2006
Offline |
#182
|
|
Z taka gra mamy zero szans z Francuzami i Chorwatami.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#183
|
|
Qźwa ile głupich błędów i strat, masakra. Co oni grają?
![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#184
|
|
mnóstwo strat ;/
Bielecki ile dziś piłek stracił nie ma twardej obrony ;/ ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline |
#185
|
|
W ciągu 5minut 4 straty w taki sam głupi sposób..zaczyna się robić nie ciekawie.
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#186
|
|
3 punkty przewagi, 4 straty i sam-na-sam... to byla parodia rozegrania...
szark: Won ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline |
#187
|
|
Ale nerwówka!!!ALE JEST UPRAGNIONY PÓŁFINAŁ!!!!BRAWO POLACY!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#188
|
|
Karol strzelil ok.7 goli a podarował ze 6 Czechom. Szkoda słów bo każdy widział ta żenadę w obronie w I.połowie, a potem jakąs niemoc w ataku w II. Najważniejsze, że sie obudzili. Na tym polega chyba fenomen wielkiej drużyny--jakbys nie grał to wygrywasz
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#189
|
|
Brawo
oby tak dalej.![]() W naszych sercach nie ma litości.
|
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#190
|
Mecz koszmarny. Transmisja w wykonaniu Polsatu żenada. Nasza drużyna tragicznie słaba w obronie dzisiaj. Awans bezcenny. Półfinał jest i to najważniejsze. Dzięki rodzicom Wenty za powołanie go do życia ![]() Naszym Orłom Serdecznie GRATULUJE!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#191
|
|
jest awans i jest dobrze! brawo dla nich! brawo dla Bogdana Wenty!
dziś troche obrona nie funkcjonowala ale coż jest awans! grali jak zawsze do końca! ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#192
|
|
zejdę na zawał kiedyś przez nich
ale jest zajebiście! o meczu to najlepiej jak najszybciej zapomnieć i przygotowywać się do kolejnych ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#193
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#194
|
|
Ja to już nie wiem czy my musimy na wszystko i wszystkich narzekać?
K...a panowie mamy półfinał o którym w piłce nożnej możemy pomarzyć! Należy się chłopakom uznanie za to co robią i za jaką determinacją grają, błędy się zdarzają ale najważniejsze że wygrywają.Niektórzy to myślą że będziemy z każdym wygrywać dziesięcioma bramkami-Nie da się tak. Tak więc patrząc na naszych nieudaczników w piłce nożej powinniśy być dumni z chłopaków(Ja przynajmniej jestem...i to bardzo) ![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#195
|
|
Kamera z góry - Widok produkującego sie Wenty w przerwie, i wszyscy zawodnicy wpatrzeni w niego jak w obrazek - bezcenne
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#196
|
|
ja także jestem z nich dumny.
ja wiem że oni zawsze graja do konca. nigdy nie odpuszczaja. są zdeterminowani. jeden za drugiego w ogien by wskoczyl. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#197
|
|
Dzisiaj zagraliśmy słabo (o dziwo szczególnie w obronie) dużo głupich strat, ale też masa szczęścia- a ono sprzyja lepszym. Na brak emocji jak zwykle nie można było było narzekać. Już myślałem, że będzie drugie ,,15 sekund"
Można krytykować styl dzisiejszej wygranej, ale jesteśmy w półfinale ME! Nasze reprezentacje w ręczną i siatkówkę są zawsze pod dużą presją i kibice skwapliwie rozliczają ich z każdej wpadki. A pomyślmy co by się stało gdyby reprezentacja w piłce nożnej wyszła z grupy na ME,czy MŚ..nie mówię o półfinale- zwykłe wyjście z grupy... Natychmiast by zostali ogłoszeni bogami futbolu! I rozgrzeszeni z wszelkich wpadek na przyszłe 10 lat... Dlatego cieszmy się z awansu i nie wybrzydzajmy! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#198
|
|
No to jest PÓŁFINAŁ!!!!! Ehhhh co by to było jak by nasi kopacze dostali się do tej fazy...
Zdecydowanie dzisiaj największa nerwówa, skuteczność w ataku dobrze ponad 60%, u Czechów grały indywidualności, a mnie bardzo cieszy że mamy tak wyrównaną i szeroką kadrę, bo w sporcie m.in. jak pokazały Mistrzostwa Czarnego Lądu w piłce nożnej(a konkretnie Kamerun), same super gwiazdy nic nie zdziałają. Czekam na Francuzów.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 26.01.2010 o godz. 22:08.
![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#199
|
|
tak jak teraz w wywiadzie powiedział Bogdan Wenta "chłopaki mają jaja" święta prawda.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline |
#200
|
|
|
sssssssss..
Od: 10.2003
Skąd: IE
Offline |
#201
|
|
jest awans i tylko szkoda ze jest ten mecz jeszcze z Franzuzami bo juz powiinny byc polfinaly i z nimi czy z Chorwatami( chociaz licze na Danie jutro) final
ciezki mecz ale nie da sie grac caly czas tak zmobilizowanym szczegolnie z teoretycznie slabszym rywalem i patrzac na ich forme fizyczna i te liczne drobne kontuzje plus pewnie to ze sa mocno poobijani nie wybiegna na pelnej swiezosci i nie beda w takim meczu tracic zdrowia jak dobrze wiedza ze walka zaczyna sie od soboty )))![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Offline |
#202
|
|
Można mieć wiele uwag do dzisiejszej gry Polaków, ale liczy się, że gramy w półfinałach!!!
Trzeba też przyznać, że Polacy dbają o zapewnienie nam jak największych emocji ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Offline |
#203
|
|
Mamy półfinał! Mecz ciężki, lecz znów wytrzymali do końca brawo!
Mecz z Francją już na "spokojnie". Za to sytuacja w drugiej grupie wciąż niewyjaśniona. Islandia wygrywając z Norwegią zagra w półfinale, a o drugie miejsce bezpośrednie starcie stoczą Chorwacja z Danią. Dla naszych mimo wszystko brak Chorwacji byłby świetną informacją. Z Islandią mamy porachunki, a z Dania ostatnio udaje nam się wygrywać... |
|
|
|
sssssssss..
Od: 10.2003
Skąd: IE
Offline |
#204
|
|
to już pewnie z polsatem sie dogadali jeszcze przed znalezieniem sponsora
druga sprawa to Francja teraz musi sie zmobilizowac zeby grac w polfinalach ))![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#205
|
|
Medaliści dotychczasowych ME i miejsca Polaków:
1994, Portugalia: 1. Szwecja 2. Rosja 3. Chorwacja Brak Polski 1996, Hiszpania: 1. Rosja 2. Hiszpania 3. Jugosławia Brak Polski 1998, Włochy: 1. Szwecja 2. Hiszpania 3. Niemcy Brak Polski 2000, Chorwacja: 1. Szwecja 2. Rosja 3. Hiszpania Brak Polski 2002, Szwecja: 1. Szwecja 2. Niemcy 3. Dania 15. Polska 2004, Słowenia: 1. Niemcy 2. Słowenia 3. Dania 16. Polska 2006, Szwajcaria: 1. Francja 2. Hiszpania 3. Dania 10. Polska 2008, Norwegia: 1. Dania 2. Chorwacja 3. Francja 7. Polska Tak więc widać wielki progres gratulacje! ![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#206
|
|
Zawsze nam gorzej idzie gdy jestesmy faworytami meczu.
Przypomnijcie sobie ostatnie ME w siatkowce tez najtrudniejsze mecze gralismy z teoretycznie slabymi Hiszpania czy Slowacja i zwyciestwa po 3:2. Dlatego mam nadzieje, ze trafimy na Chorwatow w polfinale, ktorzy nie zachwycaja w tym turnieju, a my wezmiemy rewanz za ubiegloroczne MS.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 26.01.2010 o godz. 23:56.
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#207
|
![]() no offence ![]()
Ostatnio edytowane przez mic : 26.01.2010 o godz. 23:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#208
|
|
Heh od poczatku czulo sie ze to bedzie ciezki mecz i jesli wygramy to 1,2 bramkami,
mecz dobry ,wyrownany byl nawet moment zeby odskoczyc na 4 bramki ale dupa teraz juz na spokojnie gramy z Francja i czekamy na ekscytujacy weekend ![]() Wenta to byl tak spocony jakby sam gral,wykonczy sie facet na tej lawce ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#209
|
to miala byc analogia ale zgubilem slowo w siatkowce - jak to sie mowi wkradl sie chochlik ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline |
#210
|
|
Dobry motyw miał miejsce przed chwila na meczu Austra-Rosja, sędzia zaczął co chwile za w sumie "pierdoły" wykluczać zawodników i doprowadził do sytuacji że grało 2 ruskich plus bramkarz na 4 austryjaków plus bramkarz
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|