The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 26.01.2010, 21:10
Ten Jicha jest przedzik. Miota jak szalony.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 26.01.2010, 21:16
Z taka gra mamy zero szans z Francuzami i Chorwatami.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 26.01.2010, 21:29
Qźwa ile głupich błędów i strat, masakra. Co oni grają?
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 26.01.2010, 21:30
mnóstwo strat ;/
Bielecki ile dziś piłek stracił
nie ma twardej obrony ;/

Odpowiedz cytując
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 26.01.2010, 21:31
W ciągu 5minut 4 straty w taki sam głupi sposób..zaczyna się robić nie ciekawie.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 26.01.2010, 21:31
3 punkty przewagi, 4 straty i sam-na-sam... to byla parodia rozegrania...

szark: Won !
Odpowiedz cytując
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 26.01.2010, 21:39
Ale nerwówka!!!ALE JEST UPRAGNIONY PÓŁFINAŁ!!!!BRAWO POLACY!!!
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 26.01.2010, 21:43
Karol strzelil ok.7 goli a podarował ze 6 Czechom. Szkoda słów bo każdy widział ta żenadę w obronie w I.połowie, a potem jakąs niemoc w ataku w II. Najważniejsze, że sie obudzili. Na tym polega chyba fenomen wielkiej drużyny--jakbys nie grał to wygrywasz
Odpowiedz cytując
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 26.01.2010, 21:44
Brawo oby tak dalej.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 26.01.2010, 21:45
szark napisał(a):Wyświetl post
no i wygrali, mecz meczowi nierówny, przyjdzie francja czy chorwacja to też będzie fajnie, może wygrają, może przegrają ale przynajmniej będą walczyć do końca, i nikt z nich nie będzie ryczał jak forumowe płaczki
Kto Ty jesteś? bana mu za te "cipki"

Mecz koszmarny. Transmisja w wykonaniu Polsatu żenada. Nasza drużyna tragicznie słaba w obronie dzisiaj. Awans bezcenny. Półfinał jest i to najważniejsze. Dzięki rodzicom Wenty za powołanie go do życia
Naszym Orłom Serdecznie GRATULUJE!!
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 26.01.2010, 21:47
jest awans i jest dobrze! brawo dla nich! brawo dla Bogdana Wenty!
dziś troche obrona nie funkcjonowala ale coż jest awans!
grali jak zawsze do końca!

Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 26.01.2010, 21:49
zejdę na zawał kiedyś przez nich
ale jest zajebiście!

o meczu to najlepiej jak najszybciej zapomnieć i przygotowywać się do kolejnych
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
kosaTS
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 26.01.2010, 21:54
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Z taka gra mamy zero szans z Francuzami i Chorwatami.
hahaha? głupi?
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 26.01.2010, 21:54
Ja to już nie wiem czy my musimy na wszystko i wszystkich narzekać?

K...a panowie mamy półfinał o którym w piłce nożnej możemy pomarzyć!

Należy się chłopakom uznanie za to co robią i za jaką determinacją grają,

błędy się zdarzają ale najważniejsze że wygrywają.Niektórzy to myślą że

będziemy z każdym wygrywać dziesięcioma bramkami-Nie da się tak.

Tak więc patrząc na naszych nieudaczników w piłce nożej powinniśy być dumni

z chłopaków(Ja przynajmniej jestem...i to bardzo)
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 26.01.2010, 21:56
Kamera z góry - Widok produkującego sie Wenty w przerwie, i wszyscy zawodnicy wpatrzeni w niego jak w obrazek - bezcenne
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 26.01.2010, 21:58
ja także jestem z nich dumny.
ja wiem że oni zawsze graja do konca. nigdy nie odpuszczaja.
są zdeterminowani. jeden za drugiego w ogien by wskoczyl.

Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 26.01.2010, 22:00
Dzisiaj zagraliśmy słabo (o dziwo szczególnie w obronie) dużo głupich strat, ale też masa szczęścia- a ono sprzyja lepszym. Na brak emocji jak zwykle nie można było było narzekać. Już myślałem, że będzie drugie ,,15 sekund"

Można krytykować styl dzisiejszej wygranej, ale jesteśmy w półfinale ME!

Nasze reprezentacje w ręczną i siatkówkę są zawsze pod dużą presją i kibice skwapliwie rozliczają ich z każdej wpadki. A pomyślmy co by się stało gdyby reprezentacja w piłce nożnej wyszła z grupy na ME,czy MŚ..nie mówię o półfinale- zwykłe wyjście z grupy... Natychmiast by zostali ogłoszeni bogami futbolu! I rozgrzeszeni z wszelkich wpadek na przyszłe 10 lat...

Dlatego cieszmy się z awansu i nie wybrzydzajmy!
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 26.01.2010, 22:06
No to jest PÓŁFINAŁ!!!!! Ehhhh co by to było jak by nasi kopacze dostali się do tej fazy...

Zdecydowanie dzisiaj największa nerwówa, skuteczność w ataku dobrze ponad 60%, u Czechów grały indywidualności, a mnie bardzo cieszy że mamy tak wyrównaną i szeroką kadrę, bo w sporcie m.in. jak pokazały Mistrzostwa Czarnego Lądu w piłce nożnej(a konkretnie Kamerun), same super gwiazdy nic nie zdziałają.

Czekam na Francuzów.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 26.01.2010 o godz. 22:08.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 26.01.2010, 22:08
tak jak teraz w wywiadzie powiedział Bogdan Wenta "chłopaki mają jaja" święta prawda.

Odpowiedz cytując
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 26.01.2010, 22:11
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
tak jak teraz w wywiadzie powiedział Bogdan Wenta "chłopaki mają jaja" święta prawda.
edit: powiedział: "chłopaki pokazali że mają wielkie jaja"
Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 26.01.2010, 22:17
jest awans i tylko szkoda ze jest ten mecz jeszcze z Franzuzami bo juz powiinny byc polfinaly i z nimi czy z Chorwatami( chociaz licze na Danie jutro) final

ciezki mecz ale nie da sie grac caly czas tak zmobilizowanym szczegolnie z teoretycznie slabszym rywalem i patrzac na ich forme fizyczna i te liczne drobne kontuzje plus pewnie to ze sa mocno poobijani nie wybiegna na pelnej swiezosci i nie beda w takim meczu tracic zdrowia jak dobrze wiedza ze walka zaczyna sie od soboty)))
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 26.01.2010, 22:22
Można mieć wiele uwag do dzisiejszej gry Polaków, ale liczy się, że gramy w półfinałach!!!

Trzeba też przyznać, że Polacy dbają o zapewnienie nam jak największych emocji
Odpowiedz cytując
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 26.01.2010, 22:23
Mamy półfinał! Mecz ciężki, lecz znów wytrzymali do końca brawo!
Mecz z Francją już na "spokojnie".
Za to sytuacja w drugiej grupie wciąż niewyjaśniona. Islandia wygrywając z Norwegią zagra w półfinale, a o drugie miejsce bezpośrednie starcie stoczą Chorwacja z Danią.
Dla naszych mimo wszystko brak Chorwacji byłby świetną informacją. Z Islandią mamy porachunki, a z Dania ostatnio udaje nam się wygrywać...
Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 26.01.2010, 22:25
Illargui napisał(a):Wyświetl post

Trzeba też przyznać, że Polacy dbają o zapewnienie nam jak największych emocji
to już pewnie z polsatem sie dogadali jeszcze przed znalezieniem sponsora

druga sprawa to Francja teraz musi sie zmobilizowac zeby grac w polfinalach))
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 26.01.2010, 22:35
Medaliści dotychczasowych ME i miejsca Polaków:

1994, Portugalia: 1. Szwecja 2. Rosja 3. Chorwacja Brak Polski
1996, Hiszpania: 1. Rosja 2. Hiszpania 3. Jugosławia Brak Polski
1998, Włochy: 1. Szwecja 2. Hiszpania 3. Niemcy Brak Polski
2000, Chorwacja: 1. Szwecja 2. Rosja 3. Hiszpania Brak Polski
2002, Szwecja: 1. Szwecja 2. Niemcy 3. Dania 15. Polska
2004, Słowenia: 1. Niemcy 2. Słowenia 3. Dania 16. Polska
2006, Szwajcaria: 1. Francja 2. Hiszpania 3. Dania 10. Polska
2008, Norwegia: 1. Dania 2. Chorwacja 3. Francja 7. Polska

Tak więc widać wielki progres gratulacje!
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 26.01.2010, 23:12
Zawsze nam gorzej idzie gdy jestesmy faworytami meczu.
Przypomnijcie sobie ostatnie ME w siatkowce tez najtrudniejsze mecze gralismy z teoretycznie slabymi Hiszpania czy Slowacja i zwyciestwa po 3:2. Dlatego mam nadzieje, ze trafimy na Chorwatow w polfinale, ktorzy nie zachwycaja w tym turnieju, a my wezmiemy rewanz za ubiegloroczne MS.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 26.01.2010 o godz. 23:56.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 26.01.2010, 23:28
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Zawsze nam gorzej idzie gdy jestesmy faworytami meczu.
Przypomnijcie sobie ostatnie ME tez najtrudniejsze mecze gralismy z teoretycznie slabymi Hiszpania czy Slowacja i zwyciestwa po 3:2. Dlatego mam nadzieje, ze trafimy na Chorwatow w polfinale, ktorzy nie zachwycaja w tym turnieju, a my wezmiemy rewanz za ubiegloroczne MS.
Nie wiem czy wiesz, ale to sa Mistrzostwa Europy w PILCE RECZNEJ a nie siatkowce, nie da sie wygrac 3:2

no offence
Ostatnio edytowane przez mic : 26.01.2010 o godz. 23:32.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 26.01.2010, 23:37
Heh od poczatku czulo sie ze to bedzie ciezki mecz i jesli wygramy to 1,2 bramkami,

mecz dobry ,wyrownany byl nawet moment zeby odskoczyc na 4 bramki ale dupa


teraz juz na spokojnie gramy z Francja i czekamy na ekscytujacy weekend

Wenta to byl tak spocony jakby sam gral,wykonczy sie facet na tej lawce
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 26.01.2010, 23:57
mic napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy wiesz, ale to sa Mistrzostwa Europy w PILCE RECZNEJ a nie siatkowce, nie da sie wygrac 3:2

no offence
juz wiem

to miala byc analogia ale zgubilem slowo w siatkowce - jak to sie mowi wkradl sie chochlik
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 28.01.2010, 19:12
Dobry motyw miał miejsce przed chwila na meczu Austra-Rosja, sędzia zaczął co chwile za w sumie "pierdoły" wykluczać zawodników i doprowadził do sytuacji że grało 2 ruskich plus bramkarz na 4 austryjaków plus bramkarz Fajnie to wyglądało, ruscy staneli i za bardzo nie wiedzieli jak rozegrać akcje trener to wogóle zwarjował, a co najlepsze ruscy wtedy zrobili tą akcje i zbobyli bramke
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:53.