
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
|
|
na Brożka, na Mogilskiej, na Podwalu... ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: spod plusa
Offline |
|
|
Gdzie naprawię wyświetlacz LCD w aparacie Sony h9?
![]()
PIJACZKI OSIEDLOWE '97 - KTO NIE PIJE TEN SPRZEDAJE
Zrobisz loda, będzie zgoda. |
|
|
|
Banita
Od: 08.2009
Offline |
|
|
prosze o info jak i gdzie moge kupic tą koszulkę
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline |
|
|
Wie ktoś jaką czcionkę użyto w "naszej-klasie"?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ
Offline |
|
|
Kolega za mniej więcej podobną "akcję" sprząta giełdę kwiatową (60 godzin - chyba
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
|
|
taki nietypowy problem...
Może ktoś pracował jako kierownik itp. w Orange będzie wiedział... mam numer w Orange od ponad 4 lat, numer cały czas doładowywany, kończyła się kasa na karcie to leciałem od razu po karte. Gdyby wyciągnąć średnią to sądze że doładowywałem 40-45 zł na miesiąc. Przez 4 lata bez zobowiązań! Chce teraz przejść na abonament, ale żeby coś z tego mieć bo jak mam dostać taką samą ofertę na abonament jak normalny Kowalski to mam to gdzieś. Ludzie w Orange bardzo niekompetetni. Jakiś czas temu było w Orange to w jednym salonie Pani mi wymieniła co mam więcej, a w drugim powiedziała że mi nic nie przysługuje. Dzisiaj dzwoniłem na *100 dowiedziałem się od Pani, że przysługuje mi tylko 50 zł lub 100 zł jednorazowego bonusu, a tak wszysko co przeciętny Kowalski ma. Uważam, że jakieś niezłe bonusy mi się należą... Gdzie z tym problemem uderzyć ? telefonicznie? osobiście? mailowo? Proszę o pomoc. Pozdrawiam ![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Member
Od: 02.2008
Offline |
|
|
Zna ktoś dobre pensjonaty na sylwestrowo noworoczny melanż dla 15 20 osób
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
|
|
Zna ktos jakis kanal na Cyfrze+,ktory transmituje Mistrzostwa Europy w Siatke.
Polsat wykupil wszytsko i znowu nic czlowiek poza meczami Polakow nie zobaczy....... ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: wiesz kim jestem?
Offline |
||
) najlepszą ofertę dostałem właśnie podczas rozmowy telefonicznej, chyba dzwoniąc pod nr *400? i jednego się nauczyłem - nie chodzić do salonów z takimi sprawami, bo tam traktują wszystkich tak samo czy to nowy, czy używany abonent/klient.Więc jak nie dostaniesz w orange satysfakcjonującej Cię oferty, to sprawdź u konkurencji co są w stanie Ci zaoferować w zamian za przeniesienie numeru do ich sieci - może się okazać, że wyjdziesz na tym dużo lepiej ![]() ![]()
mam 1906 powodów, by nie zmieniać swych przekonań
i nie zrzeknę się tej wiary nawet przed obliczem Boga!... RAP po godzinach i LUZ ponad wszystkim http://www.myspace.com/pio.m pio http://www.youtube.com/user/wszyscypio?feature=mhee wszyscypio |
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
|
|
Poczytaj na www.orange.pl, może tam się dowiesz czegoś więcej.
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
|
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA
Offline |
|
|
ale masz numer z orange na karte a nie abonament ? wiec jak tak to jestes dla nich anonimowy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
|
|
Powiedz im, że dają Ci jakieś dobre warunki, albo przechodzisz do Play. W tej chwili Play zyskuje tylu klientów, że może to będzie jakaś ,,karta przetargowa" w Twojej sytuacji. Pozdrawiam
|
|
|
|
Bene Nati
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
przy wysyłaniu smsa z sieci orange wyskakuje mi komunikat ?!
SMS: nieprawidłowy numer telefonu lub centrum wiadomości.sprawdz numer . o co chodzi ? ![]() PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
|
![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: XVIII dzielnica
Offline |
|
|
A ja mam takie pytanko:
Czy zna ktoś dobrą szkołe karate, która znajdowała by sie na terenie Krakowa (najlepiej w południowej cześci) ![]() Reymonta 22 To Nasza Świątynia, a Wisła Kraków To Nasza Religia!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
|
|
jakby ktos znał sie na mikrofonach i mógłby mi doradzić jaki mikrofon najlepiej nadaje sie studia muzycznego, oraz podał stronke gdzie mógłbym przeczytac troche o rodzajach, własciwościach(co do czego) cenach, itp, to byłbym niezwykle wdzieczny (w gogle jak zawsze gówno piszą)
p.s jakby mial ktos porownanie w audio, to stawiam piwo ![]()
Ostatnio edytowane przez palikot : 03.09.2009 o godz. 22:59.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
|
|
Witam
Ile czasu mam w GK aby wyjechać z płatnego parkingu po uiszczeniu opłaty w automacie? ![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
|
|
Na wszystkich parkingach jest do 15 min, ale co do GK nie jestem pewien.
![]() ,
|
|
|
|
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Witam.
Z dużego pokoju idzie mi do pokoju kabel od kablówki , u mnie w pokoju mam rozgaleziacz antenowy gdzie kable mi ida na TV oraz modem internetowy. Kiedy mam włączony telewizor blokuje mi internet (od kiedy kupilem nowy TV LCD, na starym TV nie blokowało) Czy to wina rozgaleziacza, jakie musi mieć parametry ![]()
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !! |
|
|
|
Member
Od: 06.2003
Skąd: Krowodrza
Offline |
|
4 lata w POPie z doładowaniem rzędu 500zł rocznie? To żart?! Przecież Ty jesteś 'normalny Kowalski', nawet bardziej niż przeciętny. |
|
|
|
Member
Od: 02.2003
Skąd: Azory
Offline |
|
|
Witam!
Czy mial ktos stycznosc ze szkola zawodowa Publishing School http://publishingschool.pl/main.html Jakies opinie z gory dzieki |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA
Offline |
|
|
|
Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: PL
Offline |
|
|
do usunięcia
Ostatnio edytowane przez Zola : 03.03.2010 o godz. 12:22.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
|
Ja wydalem 3 tys euro we wrzesniu ze wszystkim ale w tym bylo, wynajecie will na tydzien z basenem i samochodem, wynajecie lodzi na pol dnia cranche 44, skutery wodne, poplyniecie promem z Krety na Sntorini i do Aten, hotel w Atenach( pod Akropolem), plus jedzenie w resteuracjach i oczywiscie przelot w dwie strony, i wiele innych atrakcji. Ale powiem ze bylo zaje..cie warto, wszystko zalezy od tego jakie masz potrzeby. Dla mnie urlop z lezeniem na kocu przez dwa tygodnie to nie urlop. ![]() ,
|
|
|
|
Oficjalny piknik
Od: 06.2004
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Wiecie może gdzie kupiłbym w Krakowie taki wtyk do gniazda telefonicznego?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
|
|
Co myślicie o czymś takim:
http://www.yanosik.org/ skuteczne? i czy na tyle rozpowszechnione żeby można było jechać w trasę? Bo ja to np widzę pierwszy raz ![]() Towarzystwo Sportowe
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|