
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
Nie bylem pare lat, za duzo rozbujanych 50-kilowych kolesi i narabantch burskow. Ognie szticxne fajne ale mozna obejrzec z innych miejsc.
A niektorzy za przeproszeniem pieprzycie ze koncerty slabe. Po 1 to ma byc muzyka dla mas, i tak spoko ze nie sciagneli Feela a zzagramanicy jakiegos Enrique Iglesiasa. Po 2 Jamiroquau czy Kravitz to swiatowa pierwsza liga Po 3 ppkazcie mi drugi taki DARMOWY koncert w Polsce, z miedzynarodowymi geiwzdami tego formatu Po 4 fajerwerki sa konkretne zawsze ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|