The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Wisła w Gdańsku...
wygra więcej niż jedną bramką 221 57,11%
wygra różnicą jednej bramki 117 30,23%
zremisuje 13 3,36%
przegra 15 3,88%
nie wiem, nie znam się na tym 21 5,43%
Głosujących: 387. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
damianol1991
Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Warmia-Mazury

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#691
Stary 24.05.2009, 12:17
dzięki JARO
"Deklaracje są zawsze i wszędzie szybsze od czynów." Marian Brandys
Odpowiedz cytując
MedEx
Member
 
Od: 02.2009
Skąd: z lepszej strony Błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#692
Stary 24.05.2009, 12:56
Pawełek popisał się nonszalancją ale co by nie mówić od paru meczów Mario prezentuje bardzo wysoki poziom, dobrze wyłapuje strzały, zaczął celnie wykopywać piłki, przestał (nie licząc wczorajszej piłki) wywoływać u mnie zawał serca Poczuł się pewnie w drużynie i wyrasta na silny punkt naszej drużyny.
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#693
Stary 24.05.2009, 17:33
Heja, właśnie wstałem

To było wszystko jak sen, gdyby jakiś scenarzysta hollywoodzki napisał taka historię, to by mu ją odrzucili, że zbyt nieprawdopodobna i łzawa. Bramka w 17 sekundzie. Wydumany karny. Ogroooooomne szczęście Mariusza po koszmarnym zagraniu przy stanie 1-2 to było chyba . Potem bramkę na wyrównanie strzela Zieniu, który całą rundę ma w gruncie rzeczy pod górkę, niby gra przyzwoicie, ale szczęścia cały czas brak.. I kiedy strzela bramkę? Wtedy gdy ona jest praktycznie za mistrzostwo. Kolejne dwie Łobo, na którym już wszyscy niemal postawili krechę i tylko wypominali mu kontakt kompletnie niewspółmierny do wkładu w grę.

Takie rzeczy się nie zdarzają..

PS. Lechia da radę.
Odpowiedz cytując
anka1906
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#694
Stary 24.05.2009, 19:59
mic napisał(a):Wyświetl post
Mnie ciekawi jakim cudem ktos uslyszal to pomimo dopingu. O ile sie nie myle, zeby usluszec to co mowia pilkarze na boisku (nie krzycza, bo takie cos tymbardziej uslyszalby sedzia, a to jest kartka) musi byc praktycznie zupelna cisza.

EDIT: Ogladalem powtorki, Maly przy wolnym caly czas byl w okolicach srodka polowy, wiec gratuluje "Lechiscie" ktory to uslyszal tak zajebistego sluchu

Pozdro dla normalnych przyjaciol a nie internetowych krzykaczy

I smieszy mnie wytykanie ze wiecej dopingu bylo dla Wisly niz Lechii. Ewidentnie ktos nie zna realiow meczow zgodowych, zawsze wiecej dopingu jest dla "gosci". Pewnie raz na rok chodzi na mecze (cos jak nasi "kibice" od derbow czy Legii) i teraz wielkie oburzenie.

Lechia Gdansk !

-------

Mam nadzieje ze ktoras z bramek Łobo zadedykowal forumowym malkontentom oraz pajacom gwizdzacym na meczu


dlatego napisałam ze mnie ten post zastanawia.
Złość przemawia przez Kibiców Lechii, ale czy nie tak samo było by u Nas gdyby piłka wpadła do bramki po błędzie Pawełka, gdyby karny rozstrzygnął losy meczu?

PS1: może Beto tez sie odrodzi na nowo jak Łobodziński?
PS2: za tydzień wygramy, przecież Sląsk nie zrezygnuje z takiej imprezki
(bez napinki)
Odpowiedz cytując
Endrju 1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#695
Stary 24.05.2009, 20:08
diablo885 napisał(a):Wyświetl post
dajcie sobie spokoj i skomentujcie ten mecz po ostatnim gwizdku...
23 maja 17:08

i zapamiętajcie to sobie na zawsze ! WISŁA MISTRZ !
WISŁA NA ZAWSZE !
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#696
Stary 24.05.2009, 20:31
Nie da się niestety niczym usprawiedliwić tego co zrobił Pawełek.Tylko cud spowodował że nie zmarnował dorobku całego sezonu bo zamiast 1-1 było by 0-2 i ciężko przypuszczać bysmy to odrobili , choć oczywiście nie wykluczone że tak.
Mariusz to tykająca bomba która nie wiadomo kiedy wybuchnie.Szkoda bo wydawało się że najgorsze ma już za sobą.
Ciekawe czy latem pobijemy rekord z zimy jeśli chodzi o bramkarzy
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
PeO
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#697
Stary 24.05.2009, 20:33
SuperWisła napisał(a):
PeO - W sytuacji Pawełka, to ja bym nie miał żadnych pretensji do obrońców, a w szczególności do Marcelo .. Zobacz sobie jak Pawełek chciał przyjąć tą piłkę, chyba fantazja go nieco poniosła .. Według mnie, taki bramkarz jak Pawełek, który gra w Wiśle Kraków, powinien każde takie podanie przyjąć .. To nie jest klub przedszkolaka, gdzie dzieci nie wiedzą jak przyjąć lecącą do nich piłkę ..
A co jeśli piłkarz z pola nie potrafi przyjąć piłki?
Idąc takim tokiem rozumowania trzebaby przyznać, że nasza liga to jest właśnie "klub przedszkolaka", bo przynajmniej raz każdemu zawodnikowi zdarzyło się nie opanować lecącej do niego piłki. Bramkarzowi też się to może zdarzyć i NIE można samemu zwiększać na to "szansy". A tych podań na początku drugiej połówki było zdecydowanie za D U Ż O!
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#698
Stary 24.05.2009, 21:27
Piłkarsko Lechia najsłabsza spośród druzyn walczących o utrzymanie, nie prezentują dosłownie nic.

Bramkarza nam trza.

A co do Łobodzińskiego. Co gość zrobił przy drugim golu,to normalnie klasa światowa. Bez dwóch zdań. Sam w sumie teraz sobie nabruzdził takim wejściem,bo teraz wszyscy będą po nim bardziej jeździć wiedząc,że on jednak potrafi. Fakt. że ze słabym rywalem,ale druga brama pokazała,że dużo potrafi,a rywal nie ma nic do rzeczy w przypadku takiego zagrania. Wyrósł na kogoś w strylu graczy NBA. Są tacy w niektórych druzynach,którzy kupę kasy dostają, a mimo to cały sezon nic nie grają. Aż przychodzą decydujące starcia, kluczowe momenty i wtedy chłopy pokazują za co im się ciężko kasę płaci. Tak było w tym przypadku.

Super zmioana Skorzy. Cwielong nie strzelając z metra nawet w świtało bramki nadawał się tylko do zmiany. Albo grasz i jesteś skoncentorwany albo siedz na ławie. Cwielong potrafi marnować okazje jak mało kto. Powinien siedzieć na ławie. Za słaby na Wisłe.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#699
Stary 24.05.2009, 21:36
Łobo musiał prędzej czy później odpalic,nie było innej opcji.3 lata temu w Lubinie za Smudy też tak grał.Żuraw jak przyszedł do Wisły to też musiał sie troche zaaklimatyzowac.


Cwielong myśle że jak poprawi skutecznośc to bedzie miała z niego Wisła wiele pociechy.
Żal że Zieniu odchodzi, myśle że to spory bład pozbycie sie jego.Za darmo cięzko bedzie takiego zawodnika poszukac na lewa pomoc.No chyba że Guła szybko odzyska reprezentacyjną forme to ok.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 24.05.2009 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując
Michal1906
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Południowa Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#700
Stary 24.05.2009, 21:37. Masakra!
Tylko krytykować umiecie! Ćwielong za słaby na Wisłe, Łobo beznadziejny! A jak któremuś wyjdzie dobry mecz, tak jak wczoraj Wojtkowi to " Łobo jesteś wielki, Łobo Kochamy Cie " To co niektórzy tu wypisują na to jakaś masakra. Zamiast sie cieszyc z prawie pewnego majstra wiecznie krytykują. A według mnie Pepe jeszcze sie obudzi, potrzebuje tylko troche czasu

Sląsk Wisełka Lechia Gdańsk
MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#701
Stary 24.05.2009, 21:55
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Cwielong potrafi marnować okazje jak mało kto. Powinien siedzieć na ławie. Za słaby na Wisłe.
Gówno prawda, że tak brzydko powiem . Pewnie należałeś do tych co pluli na Brożka gdy ten seryjnie marnował sytuacje 2/3 sezony temu? Ja tam widzę w Pepe przyszłego lidera Wisły, niekoniecznie napastnika, moim zdaniem doskonale by sobie radził na lewej pomocy. Brakuje m u tylko pewności siebie i zimnej krwi pod bramką (ale nad tym można popracować! ).
Odpowiedz cytując
han_solo
Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#702
Stary 24.05.2009, 22:02
PeO napisał(a):Wyświetl post
(...)
Pozdr.
I pamiętajcie: "Nie w światło bramki!".
Strzał w słupek lub w poprzeczkę liczy się jako niecelny więc Marcelo nie podał w światło bramki
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#703
Stary 24.05.2009, 22:12
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Gówno prawda, że tak brzydko powiem . Pewnie należałeś do tych co pluli na Brożka gdy ten seryjnie marnował sytuacje 2/3 sezony temu? Ja tam widzę w Pepe przyszłego lidera Wisły, niekoniecznie napastnika, moim zdaniem doskonale by sobie radził na lewej pomocy. Brakuje m u tylko pewności siebie i zimnej krwi pod bramką (ale nad tym można popracować! ).

mam podobne zdanie...myślę że za 1-2 lata będzie prawdziwym liderem Wisły Ma ciąg na bramkę, szybkość, drybling, przyśpieszenie. Brakuje mu pewności siebie i doświadczenia. Ale ma czas. A marnowanie sytuacji leży w jego psychice.
Odpowiedz cytując
GregorTS
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#704
Stary 24.05.2009, 22:17
sorry ale chyba przegapilem gdzies miedzy wierszami , czy sa jakies oficjalne info ilu bylo Wiślaków w Gdansku?
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując
Lechista_LEVY
Junior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#705
Stary 24.05.2009, 22:32
dokładnych jak na razie nie ma....


Odpowiedz cytując
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#706
Stary 24.05.2009, 23:58
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Piłkarsko Lechia najsłabsza spośród druzyn walczących o utrzymanie, nie prezentują dosłownie nic.
Duża przesada. Lechia wcale nie jest taka słaba. Gdyby mieli lepiej ustawione celowniki to już w I połowie mogło być po meczu. Myślę że znacznie słabsze są śledzie i koszerni.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#707
Stary 25.05.2009, 00:27
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie da się niestety niczym usprawiedliwić tego co zrobił Pawełek.Tylko cud spowodował że nie zmarnował dorobku całego sezonu bo zamiast 1-1 było by 0-2 i ciężko przypuszczać bysmy to odrobili , choć oczywiście nie wykluczone że tak.
Mariusz to tykająca bomba która nie wiadomo kiedy wybuchnie.Szkoda bo wydawało się że najgorsze ma już za sobą.
Ciekawe czy latem pobijemy rekord z zimy jeśli chodzi o bramkarzy




Przypuszczam ze gdyby puscil to na 0;2 to byly farfocel roku,ktory zdecydowal o stracie Mistrza ,i mysle ze i o stracie Pawelka z Wisly

ktos na górze nad nim chyba jednak czuwal

Z bramkarzami musimy cos zrobic ,kupic Kasprzika albo tego ze Slaska..cokolwiek byle znalesc rownorzednego konkurenta dla Maria.\

P,.S Licze ze utrzymany Piast zluzuje ,ale ze to slaki zespol bedzie chcial pomoc Gornikowi(albo nie ) ,moze sie uda Lechii..oby..
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.05.2009 o godz. 00:34.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#708
Stary 25.05.2009, 02:38
Do wszystkich:

Pisząc COKOLWIEK na forum kibiców Wisły Kraków jako kibic Wisły jesteś w pewnym sensie przedstawicielem wszystkich fanów i reprezentujesz całą wielotysieczną Armię Białej Gwiazdy
zatem zanim napiszesz - POMYŚL DWA RAZY!
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując
hellrazor
Junior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#709
Stary 25.05.2009, 06:41
Biorąc pod uwagę poziom całej Ekstraklasy, to może poza Arką, Lechia gra największy piach spośród wszystkich drużyn. Bezbarwny, bez pomysłu, taktycznie nijaki. Nie ukrywajmy, że w pierwszej lidze znajdzie się co najmniej kilka zespołów, których futbol jest o wiele ciekawszy i przyjemniejszy dla oka. Lechia z taką grą naprawdę nie ma czego szukać wśród najlepszych.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#710
Stary 25.05.2009, 07:50
hellrazor - absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Łut szczęścia tylko i wyłącznie sprawił, że Wisła Kraków nie przegrywała z Lechią Gdańsk 2-0 bo wtedy 3 punkty zostałyby w Gdańsku. W pierwszej połowie Lechia była od Wisła lepsza moim zdaniem. Lechia gra moim zdaniem lepiej od Górnika Zabrze i nie gorzej od Pasów. Dwa razy ograli Arkę Gdynia. Liczę całym sobą na 3 punkty w Gliwicach, ale Piast zapewne zechce pomóc Górnikowi Zabrze... Do boju Lechijko!
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 25.05.2009, 08:29
Popieram Adenalixa. Mecze z Lechem I Wisłą pokazują,że Lechia ma duzy potencjał,tyle,że późno trochę... Większość meczu byli równorzędnym partnerem dla Wisełki.
Jestem szczęsliwy jak większość kibiców Wisły,ale spójrzmy prawdzie w oczy:
Pawełek to wciąż tykająca bomba z opóźnionym zapłonem,która od czasu do czasu wypala. Dzięki Bogu 5 cm piłka poszła w lewo,bo teraz na 1 miejscu byłby Lech.
A co do Łobo-nie róbmy z niego nie daj Boże bohatera sezonu bo na mistrza dużo bardziej zapracowało ponad 10 innych piłkarzy, w tym jeden którego już w Krakowie nie ma.
WISŁA MISTRZ!!
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#712
Stary 25.05.2009, 08:31
:hellrazor
Jeśli to co gra Lechia nazywasz piachem to co grają: Górnik, Cracovia i ostatnio Ruch?
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 25.05.2009, 09:37
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Duża przesada. Lechia wcale nie jest taka słaba. Gdyby mieli lepiej ustawione celowniki to już w I połowie mogło być po meczu. Myślę że znacznie słabsze są śledzie i koszerni.
Właśnie,gdyby...


Są słabi i tyle. 70 minuta a oni spuchli. Arka to też jakieś nieporozumienie, koszerni to już w ogóle. Rzeczywiście nie ma co się licytować,bo to mniej więcej tak jakbyśmy się kłócili gdzie jest dno dna.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#714
Stary 25.05.2009, 10:09
cassius31krakow napisał(a):Wyświetl post
:hellrazor
Jeśli to co gra Lechia nazywasz piachem to co grają: Górnik, Cracovia i ostatnio Ruch?
Ostatnio Ruch? Ostatnio Ruch wygrał z Legią, zremisował z Lechem w Poznaniu i od bodajże 4 meczów nie przegrał w lidze Ot - Taka mała dygresja.

A Lechia wygra z Piastem i będzie git.
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#715
Stary 25.05.2009, 10:34
Nie zgadzam się z tym co niektórzy twierdzą o grze Lechii - ona owszem zasługiwała na spadek pod wodzą "fachowca" J. Zielinskiego, natomiast po objęciu zespołu przez Kafara gra drużyny zmieniła się o 180 stopni.

Na własne życzenie przegrany bardzo pechowo mecz z Bełchatowem, remis na Konwiktorskiej, zdecydowane wygrane ze sledziami i Jagą, przegrana na Bułgarskiej przez własną nieskuteczność, w meczu z Wisłą również Lechia pokazała pazur. Póki co wygląda to tak, iż gra lepsza niż wyniki - miejmy nadzieję, że w Gliwicach Biało-Zieloni zapewnią sobie utrzymanie, bądź przynajmniej baraże. Jestem przekonany w 100%, że gdyby zarząd pospieszył się ze zwolnieniem Misia Koali to już dzisiaj bylibyśmy na bezpiecznym miejscu w tabeli.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#716
Stary 25.05.2009, 10:51
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam się z tym co niektórzy twierdzą o grze Lechii - ona owszem zasługiwała na spadek pod wodzą "fachowca" J. Zielinskiego, natomiast po objęciu zespołu przez Kafara gra drużyny zmieniła się o 180 stopni.

Na własne życzenie przegrany bardzo pechowo mecz z Bełchatowem, remis na Konwiktorskiej, zdecydowane wygrane ze sledziami i Jagą, przegrana na Bułgarskiej przez własną nieskuteczność, w meczu z Wisłą również Lechia pokazała pazur. Póki co wygląda to tak, iż gra lepsza niż wyniki - miejmy nadzieję, że w Gliwicach Biało-Zieloni zapewnią sobie utrzymanie, bądź przynajmniej baraże. Jestem przekonany w 100%, że gdyby zarząd pospieszył się ze zwolnieniem Misia Koali to już dzisiaj bylibyśmy na bezpiecznym miejscu w tabeli.
i ta wypowiedź zawiera w sobie wszystko
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#717
Stary 25.05.2009, 10:55
http://www.youtube.com/watch?v=KZHK2UjVh90
Bardzo bym prosił o podanie tytułu pioseki co leci na początku i na końcu z góry dziękuje!
Już znalazłem "Pokolenia Lechii Gdańsk" bardzo fajny kawałek.
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 25.05.2009 o godz. 10:58.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
BeKSa59
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#718
Stary 25.05.2009, 18:32. Jest OK !
Bracia spokojnie w sprawie różnych komentarzy na naszym forum , przecież żyjemy w Polsce .
Nikt rozsądny nie narzeka a dla takich melanży chce się żyć pomimo że rzadko się w lidze spotykamy!
Pozdrawiam z Wejherowa (powoli zdrowieję )
Do zobaczenia
Odpowiedz cytując
kaspric
Junior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#719
Stary 25.05.2009, 20:43
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Liczę całym sobą na 3 punkty w Gliwicach, ale Piast zapewne zechce pomóc Górnikowi Zabrze... Do boju Lechijko!
Jak Piast będzie chciał komuś pomóc, to na pewno nie Górnikowi. To tak, jakby Lechia pomagała Arce.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#720
Stary 25.05.2009, 21:42
kaspric napisał(a):Wyświetl post
Jak Piast będzie chciał komuś pomóc, to na pewno nie Górnikowi. To tak, jakby Lechia pomagała Arce.
Jesteś pewien? Wielu piłkarzy Piasta już jest przymierzanych do gry w przyszłym sezonie w Górniku (Wilczek, Glik) - warunek - Górnik musi się utrzymać. A i działacze Piasta chętnie sprzedadzą do Górnika kolejnych piłkarzy - pieniądze dla nich to podstawa egzystencji klubu. Ponadto to nie kibice grają a piłkarze! Ja tam bardziej obstawiam że Piast będzie chciał pomóc Górnikowi niż odpuści Lechii.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:24.