
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wisła w Gdańsku... | |||
| wygra więcej niż jedną bramką |
|
221 | 57,11% |
| wygra różnicą jednej bramki |
|
117 | 30,23% |
| zremisuje |
|
13 | 3,36% |
| przegra |
|
15 | 3,88% |
nie wiem, nie znam się na tym
|
|
21 | 5,43% |
| Głosujących: 387. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 06.2007
Skąd: Warmia-Mazury
Offline |
#691
|
|
dzięki JARO
![]()
"Deklaracje są zawsze i wszędzie szybsze od czynów." Marian Brandys
|
|
|
|
Member
Od: 02.2009
Skąd: z lepszej strony Błoń
Offline |
#692
|
|
Pawełek popisał się nonszalancją ale co by nie mówić od paru meczów Mario prezentuje bardzo wysoki poziom, dobrze wyłapuje strzały, zaczął celnie wykopywać piłki, przestał (nie licząc wczorajszej piłki) wywoływać u mnie zawał serca
Poczuł się pewnie w drużynie i wyrasta na silny punkt naszej drużyny.Pozdrawiam |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#693
|
|
Heja, właśnie wstałem
To było wszystko jak sen, gdyby jakiś scenarzysta hollywoodzki napisał taka historię, to by mu ją odrzucili, że zbyt nieprawdopodobna i łzawa. Bramka w 17 sekundzie. Wydumany karny. Ogroooooomne szczęście Mariusza po koszmarnym zagraniu przy stanie 1-2 to było chyba . Potem bramkę na wyrównanie strzela Zieniu, który całą rundę ma w gruncie rzeczy pod górkę, niby gra przyzwoicie, ale szczęścia cały czas brak.. I kiedy strzela bramkę? Wtedy gdy ona jest praktycznie za mistrzostwo. Kolejne dwie Łobo, na którym już wszyscy niemal postawili krechę i tylko wypominali mu kontakt kompletnie niewspółmierny do wkładu w grę. Takie rzeczy się nie zdarzają.. ![]() PS. Lechia da radę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#694
|
dlatego napisałam ze mnie ten post zastanawia. Złość przemawia przez Kibiców Lechii, ale czy nie tak samo było by u Nas gdyby piłka wpadła do bramki po błędzie Pawełka, gdyby karny rozstrzygnął losy meczu? PS1: może Beto tez sie odrodzi na nowo jak Łobodziński? PS2: za tydzień wygramy, przecież Sląsk nie zrezygnuje z takiej imprezki (bez napinki) |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ
Offline |
#695
|
|
23 maja 17:08
i zapamiętajcie to sobie na zawsze ! WISŁA MISTRZ ! ![]()
WISŁA NA ZAWSZE !
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#696
|
|
Nie da się niestety niczym usprawiedliwić tego co zrobił Pawełek.Tylko cud spowodował że nie zmarnował dorobku całego sezonu bo zamiast 1-1 było by 0-2 i ciężko przypuszczać bysmy to odrobili , choć oczywiście nie wykluczone że tak.
Mariusz to tykająca bomba która nie wiadomo kiedy wybuchnie.Szkoda bo wydawało się że najgorsze ma już za sobą. Ciekawe czy latem pobijemy rekord z zimy jeśli chodzi o bramkarzy ![]() ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Podwawelskie
Offline |
#697
|
|
SuperWisła napisał(a):
Idąc takim tokiem rozumowania trzebaby przyznać, że nasza liga to jest właśnie "klub przedszkolaka", bo przynajmniej raz każdemu zawodnikowi zdarzyło się nie opanować lecącej do niego piłki. Bramkarzowi też się to może zdarzyć i NIE można samemu zwiększać na to "szansy". A tych podań na początku drugiej połówki było zdecydowanie za D U Ż O! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#698
|
|
Piłkarsko Lechia najsłabsza spośród druzyn walczących o utrzymanie, nie prezentują dosłownie nic.
Bramkarza nam trza. A co do Łobodzińskiego. Co gość zrobił przy drugim golu,to normalnie klasa światowa. Bez dwóch zdań. Sam w sumie teraz sobie nabruzdził takim wejściem,bo teraz wszyscy będą po nim bardziej jeździć wiedząc,że on jednak potrafi. Fakt. że ze słabym rywalem,ale druga brama pokazała,że dużo potrafi,a rywal nie ma nic do rzeczy w przypadku takiego zagrania. Wyrósł na kogoś w strylu graczy NBA. Są tacy w niektórych druzynach,którzy kupę kasy dostają, a mimo to cały sezon nic nie grają. Aż przychodzą decydujące starcia, kluczowe momenty i wtedy chłopy pokazują za co im się ciężko kasę płaci. Tak było w tym przypadku. Super zmioana Skorzy. Cwielong nie strzelając z metra nawet w świtało bramki nadawał się tylko do zmiany. Albo grasz i jesteś skoncentorwany albo siedz na ławie. Cwielong potrafi marnować okazje jak mało kto. Powinien siedzieć na ławie. Za słaby na Wisłe. ![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#699
|
|
Łobo musiał prędzej czy później odpalic,nie było innej opcji.3 lata temu w Lubinie za Smudy też tak grał.Żuraw jak przyszedł do Wisły to też musiał sie troche zaaklimatyzowac.
Cwielong myśle że jak poprawi skutecznośc to bedzie miała z niego Wisła wiele pociechy. Żal że Zieniu odchodzi, myśle że to spory bład pozbycie sie jego.Za darmo cięzko bedzie takiego zawodnika poszukac na lewa pomoc.No chyba że Guła szybko odzyska reprezentacyjną forme to ok.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 24.05.2009 o godz. 21:39.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2008
Skąd: Południowa Polska
Offline |
#700
|
|
Tylko krytykować umiecie! Ćwielong za słaby na Wisłe, Łobo beznadziejny! A jak któremuś wyjdzie dobry mecz, tak jak wczoraj Wojtkowi to " Łobo jesteś wielki, Łobo Kochamy Cie " To co niektórzy tu wypisują na to jakaś masakra. Zamiast sie cieszyc z prawie pewnego majstra wiecznie krytykują.
A według mnie Pepe jeszcze sie obudzi, potrzebuje tylko troche czasu Sląsk Wisełka Lechia Gdańsk MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!!!!!!!!!!!!!! ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#701
|
. Pewnie należałeś do tych co pluli na Brożka gdy ten seryjnie marnował sytuacje 2/3 sezony temu? Ja tam widzę w Pepe przyszłego lidera Wisły, niekoniecznie napastnika, moim zdaniem doskonale by sobie radził na lewej pomocy. Brakuje m u tylko pewności siebie i zimnej krwi pod bramką (ale nad tym można popracować! ). |
|
|
|
Member
Od: 04.2009
Offline |
#702
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#703
|
mam podobne zdanie...myślę że za 1-2 lata będzie prawdziwym liderem Wisły Ma ciąg na bramkę, szybkość, drybling, przyśpieszenie. Brakuje mu pewności siebie i doświadczenia. Ale ma czas. A marnowanie sytuacji leży w jego psychice. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci
Offline |
#704
|
|
sorry ale chyba przegapilem gdzies miedzy wierszami , czy sa jakies oficjalne info ilu bylo Wiślaków w Gdansku?
![]()
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2009
Skąd: Gdańsk
Offline |
#705
|
|
dokładnych jak na razie nie ma....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#706
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#707
|
Przypuszczam ze gdyby puscil to na 0;2 to byly farfocel roku,ktory zdecydowal o stracie Mistrza ,i mysle ze i o stracie Pawelka z Wisly ktos na górze nad nim chyba jednak czuwal ![]() Z bramkarzami musimy cos zrobic ,kupic Kasprzika albo tego ze Slaska..cokolwiek byle znalesc rownorzednego konkurenta dla Maria.\ P,.S Licze ze utrzymany Piast zluzuje ,ale ze to slaki zespol bedzie chcial pomoc Gornikowi(albo nie
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.05.2009 o godz. 00:34.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#708
|
|
Do wszystkich:
Pisząc COKOLWIEK na forum kibiców Wisły Kraków jako kibic Wisły jesteś w pewnym sensie przedstawicielem wszystkich fanów i reprezentujesz całą wielotysieczną Armię Białej Gwiazdy zatem zanim napiszesz - POMYŚL DWA RAZY! ![]()
...nieczytelny...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2008
Offline |
#709
|
|
Biorąc pod uwagę poziom całej Ekstraklasy, to może poza Arką, Lechia gra największy piach spośród wszystkich drużyn. Bezbarwny, bez pomysłu, taktycznie nijaki. Nie ukrywajmy, że w pierwszej lidze znajdzie się co najmniej kilka zespołów, których futbol jest o wiele ciekawszy i przyjemniejszy dla oka. Lechia z taką grą naprawdę nie ma czego szukać wśród najlepszych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#710
|
|
hellrazor - absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Łut szczęścia tylko i wyłącznie sprawił, że Wisła Kraków nie przegrywała z Lechią Gdańsk 2-0 bo wtedy 3 punkty zostałyby w Gdańsku. W pierwszej połowie Lechia była od Wisła lepsza moim zdaniem. Lechia gra moim zdaniem lepiej od Górnika Zabrze i nie gorzej od Pasów. Dwa razy ograli Arkę Gdynia. Liczę całym sobą na 3 punkty w Gliwicach, ale Piast zapewne zechce pomóc Górnikowi Zabrze... Do boju Lechijko!
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy
Offline |
#711
|
|
Popieram Adenalixa. Mecze z Lechem I Wisłą pokazują,że Lechia ma duzy potencjał,tyle,że późno trochę... Większość meczu byli równorzędnym partnerem dla Wisełki.
Jestem szczęsliwy jak większość kibiców Wisły,ale spójrzmy prawdzie w oczy: Pawełek to wciąż tykająca bomba z opóźnionym zapłonem,która od czasu do czasu wypala. Dzięki Bogu 5 cm piłka poszła w lewo,bo teraz na 1 miejscu byłby Lech. A co do Łobo-nie róbmy z niego nie daj Boże bohatera sezonu bo na mistrza dużo bardziej zapracowało ponad 10 innych piłkarzy, w tym jeden którego już w Krakowie nie ma. WISŁA MISTRZ!! ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz
Offline |
#712
|
|
:hellrazor
Jeśli to co gra Lechia nazywasz piachem to co grają: Górnik, Cracovia i ostatnio Ruch |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#713
|
Są słabi i tyle. 70 minuta a oni spuchli. Arka to też jakieś nieporozumienie, koszerni to już w ogóle. Rzeczywiście nie ma co się licytować,bo to mniej więcej tak jakbyśmy się kłócili gdzie jest dno dna. ![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Ave Wisła!
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód
Offline |
#714
|
Ot - Taka mała dygresja.A Lechia wygra z Piastem i będzie git. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#715
|
|
Nie zgadzam się z tym co niektórzy twierdzą o grze Lechii - ona owszem zasługiwała na spadek pod wodzą "fachowca" J. Zielinskiego, natomiast po objęciu zespołu przez Kafara gra drużyny zmieniła się o 180 stopni.
Na własne życzenie przegrany bardzo pechowo mecz z Bełchatowem, remis na Konwiktorskiej, zdecydowane wygrane ze sledziami i Jagą, przegrana na Bułgarskiej przez własną nieskuteczność, w meczu z Wisłą również Lechia pokazała pazur. Póki co wygląda to tak, iż gra lepsza niż wyniki - miejmy nadzieję, że w Gliwicach Biało-Zieloni zapewnią sobie utrzymanie, bądź przynajmniej baraże. Jestem przekonany w 100%, że gdyby zarząd pospieszył się ze zwolnieniem Misia Koali to już dzisiaj bylibyśmy na bezpiecznym miejscu w tabeli. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#716
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut
Offline |
#717
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=KZHK2UjVh90
Bardzo bym prosił o podanie tytułu pioseki co leci na początku i na końcu z góry dziękuje! Już znalazłem "Pokolenia Lechii Gdańsk" bardzo fajny kawałek.
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 25.05.2009 o godz. 10:58.
![]()
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 03.2009
Offline |
#718
|
Bracia spokojnie w sprawie różnych komentarzy na naszym forum , przecież żyjemy w Polsce .Nikt rozsądny nie narzeka a dla takich melanży chce się żyć pomimo że rzadko się w lidze spotykamy! Pozdrawiam z Wejherowa (powoli zdrowieję ) Do zobaczenia |
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2009
Offline |
#719
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#720
|
|
Jesteś pewien? Wielu piłkarzy Piasta już jest przymierzanych do gry w przyszłym sezonie w Górniku (Wilczek, Glik) - warunek - Górnik musi się utrzymać. A i działacze Piasta chętnie sprzedadzą do Górnika kolejnych piłkarzy - pieniądze dla nich to podstawa egzystencji klubu. Ponadto to nie kibice grają a piłkarze! Ja tam bardziej obstawiam że Piast będzie chciał pomóc Górnikowi niż odpuści Lechii.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|