
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy uważasz, że Ludovic Obraniak powinien zostać Polakiem ? | |||
| Tak |
|
254 | 76,28% |
| Nie |
|
79 | 23,72% |
| Głosujących: 333. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 09.2005
Offline |
#11
|
|
Pisałem do ogółu nie do Ciebie, bo Cię nie znam. Użyłem słowa "Pewno (...)"
No właśnie, a kto płaci za załatwiania już tej sprawy od pół roku? i pewno będzie jeszcze dawał na załatwienie tej sprawy przez następne pół. Pieniądze na samoloty są, na hotele są, na jedzenie są, na faksy, telefony... wszystko jest! Ale na boisko dla młodzieży nie ma!? Dziwne. Zamiast kombinować, zaczeli by od podstaw, czyli o tym o czym ty mówisz martinius. Ale my Polska woli szukać dziury w całym i starać się o jakiś francuzów, niż działać konkretnie. Za tą koszta sprawy to by pewnie ze dwa boiska powstały |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|