The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#751
Stary 29.01.2009, 21:47
Kurt C. napisał(a):Wyświetl post
Nie no nie zgodzę się
1.Piłka Nożna
2.Żużel
3.Siatkówka
4.Koszykówka
5.Hokej
6.Piłka Ręczna



Nie wydaje mi się, mistrzostwo złotek tłumów nie ściągnęło na hale. U nas kibice są wierni swoim dyscyplinom jak w przypadku Żużla i Piłki trochę więcej ludzi dało się zobaczyć na siatkówce po medalach. Bo w tym momencie trend opada bardzo widoczne choćby w Częstochowie, gdzie halę zapełniają tylko na najważniejsze mecze.
phi...
a gdzie skoki narciarskie? a gdzie F1?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#752
Stary 29.01.2009, 21:52
FraMat napisał(a):Wyświetl post
phi...
a gdzie skoki narciarskie? a gdzie F1?
chciales chyba napisac gdzie Malysz i gdzie Kubica. Bo fanow wymienionych przez Ciebie dyscyplin to raczej ze swieczka szukac.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#753
Stary 29.01.2009, 21:57
Mnie tam F1 nie kręci, poza tym to nie temat, co kto lubi, tylko o Mistrzostwach Świata 2009

Żeby nie offtopować. Niejaka Wirtualna Polska donosi, że chorwackiego gwiazdora Ivano Balicia bolą plecki oczywiście dzielę tę informację przez pół i jeszcze na pół, bo jakoś sobie nie wyobrażam, że on nie zagra
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#754
Stary 29.01.2009, 22:32
nowy_piotrek napisał(a):Wyświetl post
chciales chyba napisac gdzie Malysz i gdzie Kubica. Bo fanow wymienionych przez Ciebie dyscyplin to raczej ze swieczka szukac.
sorki ze off-top

Kiedyś czytałem że polski Canał Plus robił badania najpopularniejszych dyscyplin sportowych i wyszło mu że najchętniej oglądana jest piłka nożna, żuzel, boks i ...skoki narciarskie. To było jeszcze przed erą Małysza i oni potem żałowali bo mogli za grosze to zakodować

Co do MŚ w piłce ręcznej, naszą największą szansą jest że to chorwaci muszą wygrać, wszyscy ich widzą w finale.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#755
Stary 29.01.2009, 22:50
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś czytałem że polski Canał Plus robił badania najpopularniejszych dyscyplin sportowych i wyszło mu że najchętniej oglądana jest piłka nożna, żuzel, boks i ...skoki narciarskie.
Za transmisje skokow narciarskich tvp sie wziela na dobre od sezonu kiedy Peterka dominowal i Malysz zaczal cos tam skakac. Z niewiadomych mi wzgledow calkiem niezle ten czas pamietam Pewnie wtedy te badania o ktorych mowisz byly przeprowadzane. Wczesniej to watpie ze ktokolwiek to ogladal (chyba ze prawdziwi pasjonaci, o ile moga byc prawdziwi pasjonaci skokow narciarskich). Pozniej byly jeszcze dwa sezony slabych skokow Adasia i od 2000 sie zaczelo sie na ostro. Koniec offtopa, wracamy do recznej.

Macedonia jednak dala rady Koreancom (thx Aro) a ten ich rzucajacy znowu swoje bramki wsadzil i lacznie nabil w calym turnieju ponad 90. Jakby nie patrzec, imponujace.
Ostatnio edytowane przez nowy_piotrek : 29.01.2009 o godz. 23:06.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#756
Stary 29.01.2009, 22:55
Jak to nie dała rady, jak wynik jest 32:31 dla Macedonii ?

Norwegowie na miejscu nr 9. Wygrana ze Słowakami 34:27
Odpowiedz cytując
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#757
Stary 29.01.2009, 22:58
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Jak to nie dała rady, jak wynik jest 32:31 dla Macedonii ?

Norwegowie na miejscu nr 9. Wygrana ze Słowakami 34:27


reke sobie dam uciac ze kolo 16 na onecie czytalem ze zoltki ich rozwalili jedna

Tak czy siak ten Lazarov dobry jest

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#758
Stary 29.01.2009, 23:11
Może źle popatrzyłeś. Ja cały dzień święcie przekonany chodzę, że to Macedonia była lepsza.

Lazarov dobry, ale to jedyny zawodnik, który niesie tam za sobą jakieś zagrożenie. Nasi nie wiem czemu, nie potrafili go zneutralizować, ale na szczęście już teraz nie ma co wypominać tego meczu.

Niemniej , jutro Polska i Francja wygrywają i 35 zł moje
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#759
Stary 30.01.2009, 11:12
A mecz posędziują nam Niemcy. Zobaczymy jak się panowie spiszą...
Odpowiedz cytując
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#760
Stary 30.01.2009, 11:57
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Może źle popatrzyłeś. Ja cały dzień święcie przekonany chodzę, że to Macedonia była lepsza.

Lazarov dobry, ale to jedyny zawodnik, który niesie tam za sobą jakieś zagrożenie. Nasi nie wiem czemu, nie potrafili go zneutralizować, ale na szczęście już teraz nie ma co wypominać tego meczu.

Niemniej , jutro Polska i Francja wygrywają i 35 zł moje
Z nami to mu wyszedł jeden z lepszych meczów bo miał bardzo wysoką skuteczność. A w takim meczu z ruskami rzucił chyba tyle samo bramek co nam tylko że skuteczność oscylował wokół 30 %. Wniosek jest taki, że nasza obrona nie pozwoliła mu dojść do wielu sytuacji jednak co rzucił to bramkarz puszczał. A Rosjanie dali mu porzucać tylko w bramce się spisywał koleś dobrze.
Odpowiedz cytując
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#761
Stary 30.01.2009, 13:55
No panowie i panie, czasowo się dzisiaj idealnie układa żeby iść najpierw na halę i wspomóc koszykarki, a potem do Wiślaków/Jamy obejrzeć ręcznych!

Ja osobiście wierzę w zwycięstwo. Postawiłem na Polskę jeszcze w środę jak był kurs 7.0 i teraz nie żałuje, bo spadł do 4.45. Chorwaci będą mieli za sobą publikę, ale to zwiększa szanse na to, że spalą się psychicznie. No a poza tym, w końcu musimy kiedyś wygrać ważny mecz z gospodarzem jakiejś imprezy...

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#762
Stary 30.01.2009, 15:56
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
A mecz posędziują nam Niemcy. Zobaczymy jak się panowie spiszą...
czarno to widzę
Odpowiedz cytując
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#763
Stary 30.01.2009, 16:32
Matce Artura Siódmiaka śniło się, że wygramy, więc jestem spokojny 8).
Odpowiedz cytując
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#764
Stary 30.01.2009, 17:01
dobra browar już jest chrupki też są teraz czekać na mecz Dania - Francja Ma jaktoś jakiegoś pewnego linka do transmisji
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#765
Stary 30.01.2009, 17:04
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
czarno to widzę
Dokładnie, ja też.. będzie ciężko....
Odpowiedz cytując
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#766
Stary 30.01.2009, 17:04
A wie ktoś czy na Placu Szczepańskim będzie może ustawiony telebim jak to było 2 lata temu choćby gdy siatkarze grali? Czy nasz prezydent nie wpadł na taki pomysł...
Odpowiedz cytując
MarecqiTSW
Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#767
Stary 30.01.2009, 17:24
http://www.justin.tv/yarecky12

Dania-Francja
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#768
Stary 30.01.2009, 17:27
Będzie ktoś tak dobry i wrzuci link do meczu Dania - Francja na tym soccer live bo tam się dobrze ogląda...
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Galileo
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#769
Stary 30.01.2009, 17:36
materiał jest niedostępny, z powodu zbyt dużej liczby połączeń,
spróbuj ponownie za chwilę

to oczywiście z tvp.pl, brawo
Odpowiedz cytując
jacek67
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#770
Stary 30.01.2009, 17:38
co do sędziowania wypowiedż
" Polacy grają twardo, tak jak w lidze niemieckiej. Taki styl znają i sędziowie, a to dobrze dla naszej reprezentacji - uważa Edward Strząbała, trener Travelandu Społem Olsztyn."
--nic dodać nic ująć będzie dobrze
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#771
Stary 30.01.2009, 18:04
Na razie Francuzi robią co chcą z Duńczykami. 29 min. 15:9.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#772
Stary 30.01.2009, 18:05
material dostepny:
http://www.livescorehunter.com/Handball3.php
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#773
Stary 30.01.2009, 18:07
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
Na razie Francuzi robią co chcą z Duńczykami. 29 min. 15:9.

to przypomina naszą pierwszą połowę z Duńczykami.
Pierwsza połowa 16:11 dla FR
Ciekawe czy w drugiej Dunczycy znowu się obudzą i pogonią Żabojadów?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#774
Stary 30.01.2009, 18:13
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy w drugiej Dunczycy znowu się obudzą i pogonią Żabojadów?
Chorwacka telewizja już dzisiaj wyemitowała zapowiedzi finału Francja-Chorwacja. U buków Polska 5:1, Chorwacja 1,20:1.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#775
Stary 30.01.2009, 18:15
Duńczycy nie dadzą rady. W razie czego lepiej trafić na nich.
Co do Chorwatów, wiara jedno...........
W rezerwie pojechali Francję, Niemcy sędziują mecz, do tego grają u siebie... Nasi mogą nie wydolić nerwowo, rączki zaczną się trząść i takie tam.. podsumowując to byłoby zbyt piękne aby było prawdziwe..
Ostatnio edytowane przez element : 30.01.2009 o godz. 18:19.
Odpowiedz cytując
Galileo
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#776
Stary 30.01.2009, 18:17
Dania - Francja 11:16 do przerwy, meczyk trochę rozczarowuje, Żabojady raczej nie dopuszczą do obudzenia się Duńczyków, do 15 min. jeszcze jako tako szło Duńczykom bramka za bramkę, potem było już tylko gorzej, co przekłada się na przewagę bramkową.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 30.01.2009, 18:24
wolałbym sto razy zeby mistrzostwo zdobyli Duńczycy czy Chorwaci a nie bufoniaści Francuzi. Wolałbym sto razy, żeby mistrzostwo zdobyli Niemcy (a to już coś znaczy).
Wróciłem dzisiaj rano z Francji i moje nastawienie do francuskiej reprezentacji Afryki i Arabii jeszcze sie pogłębiło. Zadufane w sobie bufony i pyszniące się koguty. Takim trzeba dokopać
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#778
Stary 30.01.2009, 18:35
Nie oszukujmy się, Francuzi grają zajebisty handball, a Luc Abalo jest megatalentem. Obserwuję go praktycznie od początku jego reprezentacyjnej kariery i stwierdzam, że jest najlepszym skrzydłowym na świecie. A ma 24 lata.
Odpowiedz cytując
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#779
Stary 30.01.2009, 18:36
No jak na razie mecz nie jest porywającym widowiskiem.. Rozpoczeli francuzi ,jednak grając w osłabieniu popełnili błąd. Duńczycy z ochotą ruszyli do ataku ,jednak ich rzut zatrzymał świetnie spisujący sie bramkarz francuzki. Szybka odpowiedz Francji - rzut czarnoskórego Abalo i jest 17 :11 . Duńczycy długo rozgrywają piłkę i tracą ją, Trójkolorowi wychodzą z atakiem i Abalo podwyższa na 18:11. Duńczycy zdobywaja upragnioną bramkę po rzucie obrotowego, jednak szybko odpowiada na nią Abalo i jest 19:12. Karabatic otrzymuje karę dwóch minut i duńczycy wykorzystują to zdobywając bramkę autorstwa Hansena.Szybka odpowiedz francuzkiego skrzydłowego i jest 20:13. Karabatic wraca na boisko. Bramkę dla Duńczycków zdobywa Jensen 20:14. Francuzi zdobywają jeszcze trzy bramki.,na które reprezentanci Danii odpowiadaja tylko jedną. Bezradny trener duńczyków prosi o czas.
Aktualny wynik 23:15.

To taki skrót początku meczu dla tych co nie oglądają
Odpowiedz cytując
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#780
Stary 30.01.2009, 18:37
Francja w finale na 99 %
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:07.