The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#271
Stary 25.01.2009, 19:04
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
Jak na razie jest bosko. Powoli wszystko zaczyna być w naszych rękach.
Jeszcze został wtorek..Nie cieszmy się za wcześnie
I
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 25.01.2009, 19:06
Ale wąsiaty sie wkur..,i co da się z Niemcami wygrać ? ,
ale norweski bramkarz też kozak.
Odpowiedz cytując
Galileo
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 25.01.2009, 19:06
Norwegia - Niemcy 25:24
ależ dramatyczna końcówka tego meczu, do końca kilka sekund, Norwegowie grają w czwórkę i tracą piłkę, Niemcom nie udaje się już rozegrać skutecznej akcji, po odzyskaniu piłki chcieli chyba czas, bo po gwizdku końcowym sędziego, trener niemiecki poleciał z pięściami na sędziego, już myślałem, że go zdzieli pięścią po głowie...
no to czekamy na kolejny meczyk
Odpowiedz cytując
WALDI TSW
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Americano

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 25.01.2009, 19:08
I zajebiscie!!!!!!! we wtorek trzeba wygrac z norwegia i awansujemy bedzis ciezko ala.. POLSKA!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 25.01.2009, 19:10
gorzej jak sie okaze we wtorek, ze Norwegia ... no wiecie ... niewazne
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Wombatrom
Junior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 25.01.2009, 19:11. re:
Remis Danii z Niemcami i wypadamy :/
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 25.01.2009, 19:12
A tak w ogóle to megaciekawa sytuacja, dwie drużyny, które weszły do drugiej fazy z zerowym dorobkiem (Polska i Norwegia) wygrały po 4 pkt z najlepszymi zespołami z grup przeciwnych i teraz jedna z nich może awansować do półfinału.
Odpowiedz cytując
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 25.01.2009, 19:15
tez sie boje ze Niemczury z Dunczykami umówia sie na remis. no ale coz, najpierw wygrajmy z Norwegia co nie bedzie wcale łatwe.
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 25.01.2009, 19:16
1) Niemcy 5 +16
2) Polska 4 +8
3) Dania 4 +1
4) Norwegia 4 -2
5) Serbia 3 -8
6) Macedonia 2 -11

Czekamy na rozwiązanie meczu Dania - Macedonia.
I albo:
Dania - Macedonia 1
i jest wówczas Dania 6, Niemcy 5, Polska 4, Norwegia 4, Serbia 3, Macedonia 2 i musimy liczyć, że nie będzie remisu w Niemcy - Dania i wygramy z Norwegią.

albo Dania - Macedonia X
i wtedy: Niemcy i Dania 5, Polska i Norwegia 4, Serbia i Macedonia 3 i wtedy nasze zwycięstwo daje awans bez względu na inne wyniki

albo Dania - Macedonia 2
i wtedy Niemcy 5, Polska 4 , Norwegia 4, Macedonia 4, Dania 4, Serbia 3 (liczą się chyba już w tej sytuacji bramki, bo Polska przegrała z Macedonia, ale wygrała z Danią, a znów Norwegia wygrała z Macedonią ale przegrała z Danią itd.) i w ostatniej kolejce musimy wygrać z Norwegią wysoko i liczyć, że Serbia nie przegra albo , że Niemcy nie zremisują.

Tak więc, najlepszy remis
Odpowiedz cytując
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 25.01.2009, 19:20
lodecki napisał(a):Wyświetl post
tez sie boje ze Niemczury z Dunczykami umówia sie na remis. no ale coz, najpierw wygrajmy z Norwegia co nie bedzie wcale łatwe.
Nie bardzo mogą się umówić bo grają przed meczem Polska-Norwegia. Jeśli remis Niemcy-Dania a Norwegia wygra ... tfu tfu ... to Niemcy out. No chyba, że na złość Polsce to zrobią.
Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 25.01.2009, 19:20
Dania - Macedonia grają ze sobą dziś?
I
Odpowiedz cytując
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 25.01.2009, 19:24
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Dania - Macedonia grają ze sobą dziś?
TAK!
10 znaków
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 25.01.2009, 19:24
RoS napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo mogą się umówić bo grają przed meczem Polska-Norwegia. Jeśli remis Niemcy-Dania a Norwegia wygra ... tfu tfu ... to Niemcy out. No chyba, że na złość Polsce to zrobią.
Ale wiesz, gdyby się tak na remis ugadali, to Polacy mogliby przecież zrobić na złość Niemcom i wpuścić Norwegów, co im tam...

Nie snujcie, że ktoś zagra na remis, kiedy nic dla nikogo nie będzie pewne. Ręczna to nie sport, w którym można grać na remis, bo pada dużo więcej bramek i jest je łatwiej niż w nożnej zarówno tracić jak i zdobywać..

Dania - Macedonia start o 20.15.
Odpowiedz cytując
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 25.01.2009, 19:26
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Ale wiesz, gdyby się tak na remis ugadali, to Polacy mogliby przecież zrobić na złość Niemcom i wpuścić Norwegów, co im tam...

Nie snujcie, że ktoś zagra na remis, kiedy nic dla nikogo nie będzie pewne. Ręczna to nie sport, w którym można grać na remis, bo pada dużo więcej bramek i jest je łatwiej niż w nożnej zarówno tracić jak i zdobywać..

Dania - Macedonia start o 20.15.
No właśnie do tego zmierzałem w moim poście. Nie ma mowy o żadnych remisach, układach ...
Na szczęście gramy na końcu i wszystko będzie jasne przed naszym meczem.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#285
Stary 25.01.2009, 19:29
po co tyle wyliczanek jesli Norwegia z nami wygra?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 25.01.2009, 19:31
Serbowie i Duńczycy też mieli z nami wygrać
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#287
Stary 25.01.2009, 19:31
Bo nie mamy co robić, a to rozwija twórcze, logiczne myślenie ;]

A sio pesymiści! Dokładnie, wszyscy nas przekreślali, a Duńczycy i Serbowie dostali od nas ostry łomot ;]
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 25.01.2009, 19:32
teraz to są Bogami, a jeszcze dwa dni temu byli zerami
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 25.01.2009, 19:34
najprościej rzecz ujmując: jestesmy przeciwko Macedonii, bo z nimi mamy gorszy bilans
scenaruszy jest wiele, istnieje mozliwosć(przy wygranej dziś Macedonii), że My Macedonia i Dania zakończymy z 6 punktami, wiec zadecydują... bramki

co do teog, ze gramy na końcu: dobrze, bo sie nie umówią na remis(ew), źle, bo jak sie okaże, ze wygrana daje półfinał, to pewnie...przegramy
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 25.01.2009, 19:34
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
teraz to są Bogami, a jeszcze dwa dni temu byli zerami
Już wyraziłeś swoj niesmak w tym temacie. Długo tak jeszcze możesz? W ogóle co tu robi Legionista?
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 25.01.2009, 19:34
O przepraszam! Ja nic na naszych szczypiornistów nie gadałem Wiadomo, byłem zły jak dostawali łomot od Niemców, ale byłem spokojny, że to była tylko chwilowa słabość.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 25.01.2009, 19:37
chcecie Branda?

http://www.youtube.com/watch?v=CIED1M5DBbA

typowa niemiecka mentalność (nie lubię szwabow...) ;-)
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.01.2009 o godz. 19:44.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#293
Stary 25.01.2009, 19:38
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
teraz to są Bogami, a jeszcze dwa dni temu byli zerami
Ech, idźże popłacz na swoje forum. Polska mentalność jest znana wszystkim od dawien dawna, więc niczego nowego nie wnosisz.

Bynajmniej nie chodzi o to, czy ktoś kogoś tu krytykuje, tylko o to, żeby krytykować rozważnie i delikatnie? Ewentualnie ostro, ale z wyczuciem

Premierze, bądźmy dobrej myśli, już tyle pesymizmu było przed meczami z Danią i Serbią, że teraz naprawdę trzeba wierzyć, że wszystko idzie ku dobremu


Transmisje Macedonia-Dania:
http://www.soccer-live.pl/player/btv/gob6.htm
itvp.pl
http://www.soccer-live.pl/soccerTV/K...er-Scanner.htm
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 25.01.2009 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 25.01.2009, 19:39
Będzie można gdzieś obejrzeć Danię?
Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 25.01.2009, 19:40
Będzie można na www.soccer-live.pl
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 25.01.2009, 19:42
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Ech, idźże popłacz na swoje forum. Polska mentalność jest znana wszystkim od dawien dawna, więc niczego nowego nie wnosisz.

Bynajmniej nie chodzi o to, czy ktoś kogoś tu krytykuje, tylko o to, żeby krytykować rozważnie i delikatnie? Ewentualnie ostro, ale z wyczuciem

Premierze, bądźmy dobrej myśli, już tyle pesymizmu było przed meczami z Danią i Serbią, że teraz naprawdę trzeba wierzyć, że wszystko idzie ku dobremu
nie no tak, wyzwiska od pi*d to rozważna krytyka. A i to właśnie można było wyczytać 2 dni temu. I, żeby nie było, nie tylko na tym forum, ale prawie na każdym. Najlepszy jest pewien użytkownik tego forum- pisał, że zamiast Szmala powinno postawić się kłodę, a dziś się nim 'podniecał'. Nie denerwuje Cię takie zachowanie? Bo mnie bardzo

Masz rację, to właśnie polska mentalność. Może warto zacząć ją zwalczać?
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 25.01.2009, 19:44
Tak, warto ją zwalczać, ale .......eniem na forum nic nie wniesiesz, chyba, że robisz to bo lubisz se posty ponabijać i poklepać po klawiaturze.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 25.01.2009, 19:45
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Już wyraziłeś swoj niesmak w tym temacie. Długo tak jeszcze możesz? W ogóle co tu robi Legionista?
bo na forum mają wstęp nie tylko Wiślacy. A akurat ten Legionista ma "zdrowe" podejście do wielu spraw, więc nie widzę problemu, aby i w tym temacie się udzielał

wynik cieszy...ale pamiętajcie że jeszcze nie wygraliśmy z Norwegią. A że to dobry zespół udowodnili dziś.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 25.01.2009, 19:48
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Tak, warto ją zwalczać, ale .......eniem na forum nic nie wniesiesz, chyba, że robisz to bo lubisz se posty ponabijać i poklepać po klawiaturze.
A jak chcesz ją inaczej zacząć zwalczać? Z tego co widzę, to właśnie na czatach, forach, w komentarzach na serwisach wyjawia się ta polska mentalność. Bo w realnym świecie, Polacy jednak są bardziej stonowani. Przynajmniej ja to tak widzę, bo kogo się np nie zapytam o Małysza, to nikt po nim nie jeździ, że to dziadek i powinien skończyć się ośmieszać. A na forach? Sporo osób po nim jedzie. Bo jak wiadomo przed monitorem jest się bezpieczniejszym.

Ale ok, koniec dygresji, bo to nie ten temat.


A co do samego meczu. Pierwsza połowa świetna, grana na luzie. Cóż, szkoda, że nie zagraliśmy tak z Niemcami. Ale przynajmniej nasi szczypiorniści w przeciwieństwie do piłkarzy potrafią się podnieść podczas turnieju. Za to należą im się wielkie brawa, nawet jak nie uda się awansować dalej.

Tiramisu- daj mi bana Może jestem bardziej otwarty na świat niż Ty?
Chciałbym, aby Polska była na miejscu Francji. I to w każdym aspekcie- życia, sportu itp. Więc może ta ich otwartość nie jest taka zła. Pozdrawiam

darotsok73 w 'stolycy' nie mam nigdzie bana. Wyobraź sobie, że nawet na forum Polonii mam możność pisania. Ale tam tego nie robie, bo nie szanuje tego klubu
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 25.01.2009 o godz. 20:15.
Odpowiedz cytując
impreza
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 25.01.2009, 19:59
http://www.tvp.pl/sport/mistrzostwa-...mi-na-sedziego
trener Niemców z polskim komentarzem oj jakby mu walnął to bylaby miazga
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:19.